PDA

View Full Version : نصب V.S.Net 2003

ehsan_ansaripoor
سه شنبه 29 آذر 1384, 13:59 عصر
سلام به همه دوستان
بنده در نصب V.S.Net 2003 به مشکل برخوردم همش پیغام میده Commont هایی نصب کنید بنده IIS را هم نصب کردم ولی بازم مشکل میگیره لطفا کمکم کنید.

حامد مصافی
سه شنبه 29 آذر 1384, 21:14 عصر
سلام
میشه بفرمایید دقیقاً چه کامپونت هایی رو می خواد؟؟ ضمن اینکه سی دی 3 این مجموعه مربوط به همین کامپونت هاست

vbapr2005
سه شنبه 29 آذر 1384, 22:14 عصر
سلام آقا احسان
میبینم که تو هم........
من هم برای نصب کردن این مشکل رو داشتم وقتی IIS رو نصب کردم هنوز هم میخواست چیزای دیگه ای رو نصب کنم. اما بدون توجه به اون حرفا نصب کردم و مشکلی هم به وجود نیومد

ehsan_ansaripoor
سه شنبه 29 آذر 1384, 22:38 عصر
سلام
میشه بفرمایید دقیقاً چه کامپونت هایی رو می خواد؟؟ ضمن اینکه سی دی 3 این مجموعه مربوط به همین کامپونت هاست

دوست عزیز نوع کامپونت ها را مشخص نمی کنه فقط میگه باید کامپونت هایی که Net. احتیاج داره را نصب کنید. در مورد CD شماره 3 هم بقیه دوستان هم می گفتند که کامپونت ها داخل اونه ولی نمی دونم چرا داخل CD 3 هم چیزی پیدا نمی کنم البته من از مجموع 8 CD فقط 4 CD اول دارم که گفته میشه حتی 3 CD اول مربوطه به VS.net و بقیه MSDN و ... است.

سلام آقا احسان
میبینم که تو هم........
من هم برای نصب کردن این مشکل رو داشتم وقتی IIS رو نصب کردم هنوز هم میخواست چیزای دیگه ای رو نصب کنم. اما بدون توجه به اون حرفا نصب کردم و مشکلی هم به وجود نیومد

دوست عزیز از غم کم شدن قرص نان به Net. پناه آوردیم.
بنده هم وقتی IIS را نصب کردم گزینه مربوط به نصب VS.Net فعال شد ولی فقط یک جعبه پیغام نشون میده که باید کامپونت نصب کنیم.
به خدا خودمم گیج شدم

حامد مصافی
سه شنبه 29 آذر 1384, 23:20 عصر
سلام
هنگام نصب به شما پیغامی مبنی بر اینکه سی دی کامپونتهای ویژوال استودیو را وارد کنید نشنون داده نمیشه؟؟؟

sh_mohsen taki
سه شنبه 29 آذر 1384, 23:20 عصر
با سلام
Install iis
install cd3
سی دی 3 رو بذار و از خود سی دی setup.exe رو اجرا کن و به پیغامش NO بده
install cd1
install cd2

nodet
سه شنبه 29 آذر 1384, 23:49 عصر
بعد از نصب iis باید اون رو configure کنید که تو structure خود برنامه ی نصب طریقش رو نوشته

ehsan_ansaripoor
پنج شنبه 01 دی 1384, 19:08 عصر
تشکر می کنم از همه دوستان عزیزم
CD شماره یک بنده مشکل داشت مشکلم حل شد.