PDA

View Full Version : مشکل در لود صحفه با نرم افزار کدینگ ioncube

billgivz
چهارشنبه 14 تیر 1391, 00:31 صبح
سلام

من سایتم رو با ionCube کد کردم ولی موقعه اجرا پیغام زیر رو میده

Site error: the file E:\wamp\www\test\hospital22\index.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.2.dll to be installed by the site administrator.

ioncube_loader_win_5.2.dll داخل قسمت ext اضاف کردم و داخل php.ini هم extension=ioncube_loader_win_5.2.dll اضاف کردم !!

ولی منتها هنوز پیغام بالا رو میده لطفا من رو راهنمایی کنید

billgivz
چهارشنبه 14 تیر 1391, 11:02 صبح
واسه اینکه به مشکل راحتر پی ببرید آدرس نرم افزار گذاشتم واسه دانلود

http://soft.downloadina.com/programming/web-development/download-ioncube-php-encoder/

بعد از کد کردن واسه سایت کد شده اجرا بشه نیاز به loder داره که باید داخل پوشه ext اضاف بشه

اینم آدرسش

http://www.ioncube.com/loaders.php

منتها من همه این کارا کردم ولی erorr بالا رو میده در ضمن ورزن php من 5.2.6 هست

لطفا کمککککککککککککککککککککککک ککککک

billgivz
چهارشنبه 14 تیر 1391, 12:55 عصر
اون مشکل قبل حل شد

با این پیغام چیکار کنم که میگه شما از نسخه غیر قانونی برای انکود کردن استفاده کردید .

کسی هست تا حالا با این نرم افزار انکد کرده باشه نسخه درست حسابیس واسه دانلود بزاره ؟؟؟

Fatal error:
The encoded file E:\wamp\www\test\hospital22\index.php was created with an unauthorised copy of the ionCube PHP Encoder. Please contact legal@ioncube.com with details of the provider of this PHP script. in Unknown on line 0

MMSHFE
پنج شنبه 15 تیر 1391, 14:32 عصر
دوست عزیز، شما باید از نسخه قانونی خریداری شده استفاده کنید. ionCube رایگان نیست.

a_ahmadi
پنج شنبه 15 تیر 1391, 15:16 عصر
از addons ورژن پائين پي اچ پي و آپاچي + لودر ايجاد شده توسط نرم افزار استفاده كنيد.

Apache 2.0.63
PHP 5.1.6

billgivz
پنج شنبه 15 تیر 1391, 20:09 عصر
من تو سایتش رفتم قیمت 199 دلار هست

با نسخه آزمایشی انکد کردم و درست کار میکرد

انکد آنلاین تو سایتش هست واسه 155kb انکد تقریبا 1 دلار میگیره که به صرفه تر هست

چقدر قابل اعتماد هست این نرم افزار ؟؟ منظورم اینکه داخل کدای من کدی برای تخریب یا ... میزاره ؟؟

MMSHFE
جمعه 16 تیر 1391, 11:08 صبح
از این نظر مطمئنه. دوست عزیز از سرتاسر دنیا دارن ازش استفاده میکنن. واسه خاطر چندتا اسکریپت که نمیاد اعتبارش رو زیر سؤال ببره. اونم با چندین سال سابقه.