PDA

View Full Version : تبدیل برنامه Database به نسخه تحت شبکه

دوشنبه 26 آبان 1382, 14:32 عصر
با سلام
من واسه یه شرکتی دارم یک برنامه بانک اطلاعاتی مینویسم برنامه خیلی پیچیده شده . تمام بانکها رو با پارادکس هستند . اول قرار نبود که برنامه تحت شبکه باشه ولی الان که برنامه تقریبا" تموم شده گفته تحت شبکه اش بکنم . به نظر شما چه کار کنم که حداقل کار را ببره و زیاد برنامه به هم نریزه .
با تشکر از تموم برادران دلفی کار عزیز

مهدی کرامتی
دوشنبه 26 آبان 1382, 19:36 عصر
Database ات رو به DBISAM تبدیل کن. خودش امکان تبدیل Database های شما رو داره، تبدیل برنامه‌ها به نسخه تحت شبکه با استفاده از اون هم 5 دقیقه بیشتر وقت نمیبره.
تو برنامه‌ات هم چند تا تغییر کوچولو بیشتر لازم نیست.
برای کسب اطلاعات بیشتر هم میتونی کلمه کلیدی DBISAM رو تو بخش جستجوی سایت جستجو کنی.

در انتها ، بر طبق قوانین سایت باید تیتر سوال گویای محتوی آن باشد. این دفعه رو چون تازه وارد هستید من براتون تیتر رو اصلاح کردم، اما دفعه بعدی یادتون باشه.

چهارشنبه 28 آبان 1382, 12:14 عصر
آقای delphiAssistant از راهنمایی شما بسیار متشکرم و موردی را که گفتید رعایت میکنم
باتشکر

چهارشنبه 28 آبان 1382, 12:15 عصر
Database ات رو به DBISAM تبدیل کن. خودش امکان تبدیل Database های شما رو داره، تبدیل برنامه‌ها به نسخه تحت شبکه با استفاده از اون هم 5 دقیقه بیشتر وقت نمیبره.
تو برنامه‌ات هم چند تا تغییر کوچولو بیشتر لازم نیست.
برای کسب اطلاعات بیشتر هم میتونی کلمه کلیدی DBISAM رو تو بخش جستجوی سایت جستجو کنی.

در انتها ، بر طبق قوانین سایت باید تیتر سوال گویای محتوی آن باشد. این دفعه رو چون تازه وارد هستید من براتون تیتر رو اصلاح کردم، اما دفعه بعدی یادتون باشه.

آقای delphiAssistant از راهنمایی شما بسیار متشکرم و موردی را که گفتید رعایت میکنم
باتشکر

JavanSoft
پنج شنبه 29 آبان 1382, 01:52 صبح
دوست عزیز ...
خیلی ساده می توانید برنامه PDX2SQLرو از سایت جوان بگیرید و کار تبدیل بانک رو از Paradox به Sqlانجام بدهید و بعد هم تمامی Table های خود رو روی انها تنظیم و یا Aliasخود رو اصلاح کنید

پنج شنبه 06 آذر 1382, 12:14 عصر
آقای جوان سافت من سایتتون دیدم جالب بود . از راهنمایی و برنامه تون هم متشکرم .

JavanSoft
پنج شنبه 06 آذر 1382, 13:01 عصر
خواهش می کنم