PDA

View Full Version : سوال: چگونه از منوهای جی کوئری در منوهایی که اطلاعات خود را از دیتابیس دریافت می کنند، استفاده کنیم.

somy_j
چهارشنبه 14 تیر 1391, 20:10 عصر
با سلام
من می خواهم منویی داشته باشیم که از پلاگینهای جی کوئری استفاده میکند، مثلاً (accordion menu)، و این منو اطلاعات خود را از دیتابیس sql server 2008 می گیرد. چطور می شود این کار را کرد. اگر راهنمایی کنید ممنون می شم.

Rohollaes
چهارشنبه 14 تیر 1391, 20:31 عصر
میتونی از repeater استفاده کنی و اون قسمت هایی که نیاز به تکرار دارن رو داخل اون بزاری

somy_j
پنج شنبه 15 تیر 1391, 12:01 عصر
می شه بیشتر توضیح بدین، من می خوام منو اطلاعاتش را از دیتابیس بگیرد تا اینجا کار به راحتی انجام میشود. اما می خوام منوم افکت خاصی داشته باشه بنابراین نیاز دارم از منوهای جی کوئری استفاده کنم، اما نمی دانم چطوری برای منوهایی که اطلاعاتشون را از دیتابیس می گیرند باید از آنها استفاده کنم. اگر کسی راهنمایی ساده و کاربردی داشته باشد ممنون می شم.
با تشکر از شما

mahmood_4246
پنج شنبه 15 تیر 1391, 12:34 عصر
شما تمام فایل ها و کد های لازم رو وارد پروژه کن .. تگ هتی اصلی که منو و زیر منو ها تعریف میشن باید از بانک خونده بشه و صفحه قرار داده بشه .. میتونی کدها رو بخنونی از بانک و با یه Litral تگ ها رو با اطلاعات بانکت یکی کنی و بذاری تو صفحه .. دوستمون هم گفت میتونی با repeater هم این کار رو کنی

somy_j
شنبه 17 تیر 1391, 11:40 صبح
با تشکر از شما
من یه تاپیک مشابه در (http://forum.delshad.ir/ShowTopic.aspx?Code=6106) پیدا کردم که در آن توضیح داده شده که بهتر است از ریپیتر و گریدویو برای این مورد استفاده نکنیم، البته دلیلش را نمی دانم، و گفته که بهتر است با استفاده از تغییر دادن Rendering mode منو به list به ul و li ها با استفاده از css , jquery استایل بدهیم. من از این مورد استفاده کردم، اما هیچ تغییری در منو ایجاد نمی کند یعنی انگار ul و li ها را نمی شناسه.
اگر کسی راهنمایی داشته باشد ممنون می شم.