PDA

View Full Version : آموزش: ایجاد شبکه اجتماعی توسط php

facefeed
چهارشنبه 14 تیر 1391, 20:40 عصر
دوستان عزیز
تصمیم دارم با یه تیم از همین سایت برنامه نویس یه شبکه اجتماعی ایجاد کنیم ، مهم نیست که حتما به نتیجه کامل برسیم و بهترین سیستم شبکه اجتماعی رو بنویسیم ، مهم اینه یه استارتی زده باشیم :چشمک:

خوشحال میشم قبل از شروع ، دوستان نظر خودشون رو بگن :)

بهزاد علی محمدزاده
چهارشنبه 14 تیر 1391, 22:32 عصر
سلام . همیشه شما قبل از اینگونه فعالیت ها و تشکیل گروه ها باید برای کارتون استراتژی ( plan ، طرح ) تهیه کنید . یه چیزی مثل طرح کسب و کار ، که اتفاقا امروزه این کار برای اینترنت خیلی لازم هست .

شما اگر تنهایید و یا گروهید ، باید ساعت ها و روزها روی طرحتون کار کنید و حتما بنویسید ، مشخص کنید که دقیقا قراره چه کاری انجام بدید ؟ بعد سوالات و ابهامات پروژه رو سعی کنید جواب بدید ، مثلا اگر ازتون سوال شد که شرکت در این گروه از نظر اقتصادی چطور میشه ؟ باید جواب براش داشته باشید . . . امکانات سخت افزاری ، نرم افزاری ، چگونگی کسب درآمد از پروژه ، هدف پروژه جذب چه مخاطبانی هست ؟ آیا فقط برنامه نویسیه ، آیا تجاریه و ...

قبل از اینکه طرح و تکمیل کنید نباید مشورت کنید چون به نتیجه نخواهید رسید . الان مخاطبین شما با خوندن این دو خط چه نظری می تونن داشته باشن ؟

facefeed
پنج شنبه 15 تیر 1391, 09:49 صبح
کاملا درسته :)
من توسعه دهنده دو پلتفورم sharetronix و jcow هستم
تجربه ایجاد شبکه اجتماعی با هر دو پلتفورم رو دارم و الان هم سایتم با jcow داره فعالیت می کنه :)
شیرترانیکس از نظر استفاده از منابع بالای سرور خیلی نا مناسبه و jcow هم از نظر قالب پذیر نبودن
من حدود 1 ماه هست که دارم ترکیبی از این 2 پلتفورم رو ایجاد کنم ، از امکانات شیرترانیکس و ماژولار بودن jcow یک پلتفورم جدید ایجاد کنم
الان تا حدی جلو رفتم ولی نمیخوام مثل دو تجربه قبلی تنها پیش برم