PDA

View Full Version : سوال: استفاده قابلیت های asp.net در windows application

bagion
چهارشنبه 14 تیر 1391, 22:09 عصر
با عرض سلام خدمت اساتید محترم

حدود 90% پروژم بصورت windows application است.فقط برای نمایش اطلاعات روی گوگل مپ میخوام از asp.net استفاده کنم .برنامشو جدا بصورت web application نوشتم .فقط نمیدونم آیا راهی است که ایندو رو ترکیب کنم؟
با تشکر.

Slytherin
پنج شنبه 15 تیر 1391, 10:52 صبح
با عرض سلام خدمت اساتید محترم

حدود 90% پروژم بصورت windows application است.فقط برای نمایش اطلاعات روی گوگل مپ میخوام از asp.net استفاده کنم .برنامشو جدا بصورت web application نوشتم .فقط نمیدونم آیا راهی است که ایندو رو ترکیب کنم؟
با تشکر.

نمایش اطلاعات روی گوگل مپ چه ربطی به ASP.Net داره؟ شما دقیقا از کدوم api های گوگل دارید استفاده می کنید و چه انتظاری از برنامه دارید؟ مطمئن باشید که این کار به تنهایی با win app هم امکان دارد...

bagion
پنج شنبه 15 تیر 1391, 16:28 عصر
برنامم یکسری اطلاعات رو از دیتابیس میخونه و
2-باید کارهایی مانند شکل روی نقشه انجام بده
هر دو قسمت رو با vb.net نوشتم ولی اولی windows app و دومی web app .حالا نمیدونم چطوری ایندو رو ترکیب کنم.
در windows app کنترلی به اسم web browser داریم ولی فکر نکنم بشود اطلاعات اضافی از این قبیل رو روی گوگل مپ سوار کرد

Slytherin
جمعه 16 تیر 1391, 11:27 صبح
من به طور کامل با سیستم نقشه گوگل کار نکردم ولی تا جایی که اطلاع دارم کلیه تغییراتی که نشون دادید با دستکاری URL ها به وجود می آیند. درسته؟ خب حالا شما می آین و این آدرس های تغییر یافته رو توی کامپونت web browser لود می کنید. خب الان پس مشکل کجاست؟ یعنی دقیقا سوال من اینه که چه امکاناتی در ASP.Net هست که باعث شده شما نتونید از Desktop app استفاده کنید؟!

bagion
سه شنبه 03 مرداد 1391, 21:22 عصر
با سلام و خسته نباشید