PDA

View Full Version : سوال: پاک کردن نرم افزار قبلی پس از هر بار تغییرات در برنامه

rezaei_y
پنج شنبه 15 تیر 1391, 09:47 صبح
با سلام

پس از اینکه برنامه بر روی سیستم مشتری نصب میشه آیا امکانی در ویژوال استادیو وجود داره که پس از اعمال تغییرات جدید به برنامه دیگه نیازی به حذف برنامه نصب شده و نصب برنامه جدید نداشته باشیم

(هر بار که برنامه تغییر میکنه هنگام نصب برنامه بر روی سیستم مشتری خطا میگیره که یک ورژن از این نرم افزار نصب است و اول باید ورژن قبلی پاک بشه)

یعنی طوری باشه که هنگام نصب فقط اون قسمت هایی که تغییر کرده update بشه

من از setup خود ویژوال استادیو استفاده میکنم

ahmadreza517
پنج شنبه 15 تیر 1391, 10:20 صبح
به نام تنها برنامه نویس هستی
سلام ,

شما میتونید از روش click once استفاده کنید.

rezaei_y
پنج شنبه 15 تیر 1391, 13:33 عصر
چی هست این روش؟

omid5ive
شنبه 17 تیر 1391, 13:24 عصر
سلام
نميدونم جايي كه دارم مشكلم رو مطرح مي كنم درست هست يا بايد تو يه تاپيك ديژه مطرحش مي كردم
من 1 پكيج دارم كه شامل 2 تا فايل هست
1- يك فايل با فرمت qvw
2- فايل ديگر exe
من مي خوام برنامه رو از طريق clickonce بر روي كلاينت ها نصب كنم. براي ساخت clickonce هم از mage استفاده مي كنم
وقتي با mageui كار مي كنم هيچ مشكلي ندارم ولي وقتي مي خوام با mage.exe و از طريق command باهاش كار كنم به مشكل مي خورم
مشكل هم اضافه كردن پسوند .deploy به فايل ها هست كه مثل اينكه تو mage در حالت command پارامتري نداره (يا من بلد نيستم)
حالا مي خواستم بدونم راحي وجود داره كه بتونم اين مشكل رو حل كنم؟
command هايي هم كه براي اين كار استفاده مكنم به اين شكل هست:
application: mage -New Application -ToFile dashboard.exe
.manifest -name "dashboard" -Version 1.0.0.1 -FromDirectory C:\Inetpub\wwwroot\D
ashboard\1.0.0.1 -S dashboard.exe.manifest -CertFile C:\Users\ebrahimi.BARIDSOFT
\Desktop\Clickonce\setup.pfx -um true

Deployment : mage -New Deployment -Publisher "BaridBI" -ProviderUrl "http://155.155.5.100/dashboard/dashboard.application" -AppManifest C:\Inetpub\wwwroot\Dashboard\1.0.0.1\dashboard.exe .manifest -ToFile c:\inetpub\wwwroot\dashboard\dashboard.applicatio
n

ahmadreza517
شنبه 17 تیر 1391, 17:31 عصر
چی هست این روش؟

در اینترنت جستجو کنید.آموزش همراه با تصویر.