PDA

View Full Version : خطا بعد از publish سایت

usef64
جمعه 16 تیر 1391, 12:31 عصر
با سلام.

دوستان من یه مدتیه بعد از publish کردن هر سایتی به این خطا میخورم:(توی local درست کار میکنه ولی بعد از آپلود، این ارور رو میده)
علتش چیه و راه حلش چه جوریه؟

Server Error in '/' Application.

Parser Error

Description: An error occurred during the parsing of a resource required to service this request. Please review the following specific parse error details and modify your source file appropriately.

Parser Error Message: Could not load the assembly 'App_Web_p1.aspx.cdcab7d2'. Make sure that it is compiled before accessing the page.

Source Error:

Line 1: <%@ page language="C#" autoeventwireup="true" inherits="p1, App_Web_p1.aspx.cdcab7d2" %> Line 2: Line 3: <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
Source File: /test2/p1.aspx Line: 1

rana-writes
جمعه 16 تیر 1391, 12:45 عصر
سلام
وقتي سايتتون رو پابليش ميكنين بايد فايلهاي شاخه bin رو هم كه ابتداش با App_Web شروع ميشه رو هم توي هاست آپلود كنين. اين اشكالي كه گرفته :
Could not load the assembly 'App_Web_p1.aspx.cdcab7d2'. Make sure that it is compiled before accessing the page.
دقيقا به اين دليله كه اين فايلها رو آپلود نكردين
آپلودشون كنين توي شاخه bin مشكل حل ميشه.

موفق باشين

behiunforgiven
جمعه 16 تیر 1391, 12:45 عصر
شما احتمالا پوشه bin رو آپلود نکردی.

usef64
جمعه 16 تیر 1391, 13:31 عصر
الان نگاه کردم.این پوشه آپلود شده.

usef64
شنبه 17 تیر 1391, 09:13 صبح
بچه ها من سرچ هم زدم.هر کاری که گفته بودن کردم ولی هنوز مشکلم حل نشده.
خواهشا کمک کنید...:گریه:

usef64
یک شنبه 18 تیر 1391, 19:38 عصر
دوستان من یه چیزی کشف کردم!
این خطا هیچ ربطی به کدم نداره. هر پروژه ای رو که publish میکنم، به این خطا میخوره.
یکی بهم گفت باید .net رو دوباره نصب کنی. کسی راه دیگه ای به ذهنش نمیرسه؟

Saman Hashemi
یک شنبه 18 تیر 1391, 20:08 عصر
دوست عزیز خود ارور داره میگه این DLL پیدا نمیکنم شما ببین این DLL بر روی سرور آپ کردی...!
بعدم یه پیشنهاد دارم کلا با Website کار نکن و سعی کن از WebApplication استفاده کنی که این به مشکلات برخورد نکنی...!

usef64
یک شنبه 18 تیر 1391, 20:19 عصر
بله.الان دارم این پوشه رو میبینم. ولی میگم، کلا هر publishi که میکنم این مدل ارور رو میده. حتی یک پروژه ساده دو صفحه ای!!!!
علتش رو هم نمیدونم. فکر کنم ویژوالم قاطی کرده!!
من تا حالا با WebApp کار نکردم. به نظرت اینجوری مشکلم حل میشه؟میشه یه مختصری درباره تفاوتشون توضیح بدی؟

ممنون.

sobhan1993
جمعه 24 آبان 1392, 10:22 صبح
این خطا هیچ ربطی به کدم نداره. هر پروژه ای رو که publish میکنم، به این خطا میخوره.

سلام دوست عزیز
من هم به این مشکل برخوردم دقیقا به پوشه bin هیچ ربطی نداره چون من اون رو آپلود هم کردم.
کسی هست ک بتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sobhan1993
جمعه 24 آبان 1392, 10:24 صبح

سلام دوست عزیز
من هم به این مشکل برخوردم دقیقا به پوشه bin هیچ ربطی نداره چون من اون رو آپلود هم کردم.
کسی هست ک بتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟