PDA

View Full Version : سوال: مشکل در اعمال تغییرات در روند اجرای برنامه

salaryar
یک شنبه 18 تیر 1391, 20:51 عصر
با سلام
برنامه من مربوط به کالاو مشتری فروشگاه است که 6 فرم دارد
یکی از فرم هایم زاید هست که البته فرم اولی بود که موقع اجرا لود می شد با این که این فرم را حذف کردم
و فرم اصلی بعدی که می خواهم نمایش داده شود را هم در قسمت progrom برنامه تغییر دادم باز هم آن فرم حذف شده نمایش داده می شود و من نمی دانم به چه طریقی از دست این فرم زاید خلاص شوم و تغییر اعمال گردد .
ممنون می شوم اگر راه حلی برای این مشکل به من نشان دهید.

the king
دوشنبه 19 تیر 1391, 01:42 صبح
یکبار کدتون رو بصورت کامل از طریق منوی Build در ویژوال استدیو Clean و سپس Rebuild کنید، شاید خطایی باشه که جلوی کامپایل شدن برنامه رو می گیره
که بهش توجهی نکرده اید و در نتیجه الان این نسخه قبلی فایل اجرایی است که هر بار داره اجرا میشه.

salaryar
دوشنبه 19 تیر 1391, 07:35 صبح
king عزیز ممنون از راهنماییت ولی من به غیر این کار حتی سطل زباله و exe برنامه را پاک کردم و بعد از آن پوشه obj را نیز پاک کردم , clean ,build را نیز انجام دادم که در هیچ کدام جواب نگرفتم
حتی در مورد آخر (پاک کردن پوشه obj) اجرای برنامه با مشکل روبرو شد (Bad Image Format Exeption was unhandled)
(Could not load file or assembly 'ShopProject.exe' or one of its dependencies. This assembly is built by a runtime newer than the currently loaded runtime and cannot be loaded.)
مطمئن هستم که نرم افزار ویژوال استدیو هم مشکلی ندارد
در ضمن در کل کدهای برنامه نام فرم حذف شده را جستجو کردم چیزی نیافتم
با این تفاسیر آیا راه دیگری برای حل این مشکل وجود دارد ؟

the king
دوشنبه 19 تیر 1391, 22:49 عصر
king عزیز ممنون از راهنماییت ولی من به غیر این کار حتی سطل زباله و exe برنامه را پاک کردم و بعد از آن پوشه obj را نیز پاک کردم , clean ,build را نیز انجام دادم که در هیچ کدام جواب نگرفتم
حتی در مورد آخر (پاک کردن پوشه obj) اجرای برنامه با مشکل روبرو شد (Bad Image Format Exeption was unhandled)
(Could not load file or assembly 'ShopProject.exe' or one of its dependencies. This assembly is built by a runtime newer than the currently loaded runtime and cannot be loaded.)
مطمئن هستم که نرم افزار ویژوال استدیو هم مشکلی ندارد
در ضمن در کل کدهای برنامه نام فرم حذف شده را جستجو کردم چیزی نیافتم
با این تفاسیر آیا راه دیگری برای حل این مشکل وجود دارد ؟
اگه امکان آپلود کردن پروژه تان را داشتید می شد مشکل رو سریع پیدا کرد اما اگر امکانش نیست لطفا صرفا محتویات فایل Program.cs رو ارائه کنید.

salaryar
سه شنبه 20 تیر 1391, 07:51 صبح
ضمن تشکر از تمامی دوستان
مشکل من با پاک کردن کامل محتویات پوشه Debug از مسیر bin و دوباره clean , rebuild کردن پروژه مرتفع شد
فکر کنم مشکلم از فایل اسمبلی پروژه بود