PDA

View Full Version : سوال: درخواست اسکریپت به زبان پی اچ پی

tibadan
دوشنبه 19 تیر 1391, 16:59 عصر
از اینکه این پست رو دوباره می بینین معذرت میخوام چون قبلا این تاپیک گذاشته شد که با یکی قرار شد انجام بشه اما الان هر چی با ایشون تماس میگیرم جواب نمیدن نمی دونم چی شده .
سلام
یه اسکریپتی میخوام که کاربران وقتی کد(کد شامل یک بنر یا هر چیزیمیتونه باشه ) رو میزارن تو سایتشون یا وبلاگشون من که بعنوان ادمین هستم بتونم ببینم که فلان سایت یا وبلاگ امروز در هفته در ماه و در سال چقدر بازدید داشته و چقدر کلیک خورده روی اون کدی که گذاشتن توی وبلاگشون یا سایتشون .
و من بازدید کننده هم بتونم ببینم که چقدر این کد توی سایتم نشون داده شده و چقدر کلیک خورده و بازدید هم بر اساس هر آی پی یکبار محسوب بشه .
و در نهایت این میزان کلیک خورده ها و میزان بازدید هر کدوم جدا در یه عددی که ادمین میده ضرب بشه و مجموع بازدیدها و کلیک ها جمع بشه و به کاربر نشون داده بشه در هر لحظه .
چنین اسکریپتی چقدر هزینه داره و هر کی میتونه به ایمیل زیر میل بزنه لطفا .
---------------------------------
یه اسکریپت دیگه هم میخوام که اینطوریه :
میخوام به اسکریپت لینک باکس نسخه 3.2.1 که نمونش اینجا هستش :
box.tibadownload.com
مثلا من که بعنوان ادمین هستم بنونم ببینم :
کاربر شماره یک دو سه و ... در امروز در هفته در ماه و در سال چقدر لینک باکس در سایتش نشون داده شده و چقدر بر روی لینک های لینک باکس کلیک خورده
و منم که بعنوان عضو هستم بتونم این امکان بالا که ادمین داره رو داشته باشم البته فقط برای سایتای خودم .
حالا این مقداری که نشون داده میشه تعداد بازدید و کلیک ضربدر یک عددی که ادمین تعیین میکنه بشه و مجموع کلیک ها و بازدید ها برای هر کاربر جداگانه محاسبه و در پنل هر کاربر برای خودش نشون داده بشه
مثلا سیستم نشون میده که لینک باکس 100 بار امروز در سایتش نشون داده شده و 10 تا کلیک خورده 100 بار ضربدر عددی که ادمین میگه بشه 10 بار هم همینطور بعد دو تا با هم جمع شن و مثلا به کابر نشون بده شما 500 امتیاز گرفتید بال جزئیات که چقدر کلیک خورده و چقدر نشون داده شده به کاربر نشون داده بشه در پنلش .
------------
یه امکان دیگه هم میخوام که البته این مهم نیست اما اگه بشه خوبه
اینکه کاربر بتونه در پنل کاربریش بنر هم اضافه کنه یعنی در واقع یه سیستم تبادل بنر هم با این لینک باکس باشه اما کد اون تبادل بنر با لینک باکس جدا باشه ولی پنل کاربریش یکی باشه
ممنون
چنین اسکریپتی چقدر هزینه داره و هر کی میتونه به ایمیل زیر میل بزنه لطفا
اینم ایمیلم :
aminarj2000@gmail.com
Yahoo Id: dnaany