PDA

View Full Version : سوال: چگونگی ارتباط با دیتابیس ثبت احوال

Endless Love
دوشنبه 19 تیر 1391, 18:05 عصر
من میخوام که با وارد کردن کد ملی اشخاص توی برنامم ، اطلاعات فرد مورد نظر از دیتابیس ثبت احوال وارد برنامم بشه . چه جوری باید به دیتابیس ثبت احوال از طریق برنامم کانکت شم ؟ :لبخندساده:

viper2009
چهارشنبه 21 تیر 1391, 19:31 عصر
من میخوام که با وارد کردن کد ملی اشخاص توی برنامم ، اطلاعات فرد مورد نظر از دیتابیس ثبت احوال وارد برنامم بشه . چه جوری باید به دیتابیس ثبت احوال از طریق برنامم کانکت شم ؟ :لبخندساده:

شما همچین اجازه ایی را نداری ، زیرا دیتابیس ثبت احوال مخصوص خود سازمان و بر روی سرور آن سازمان است و خصوصی می باشد نه عمومی ، فقط در صورتی می توان به دیتابیس آن ها دسترسی داشت که آی پی استاتیک آنها را بدانی و اجازه دسترسی با اکانتی برای شما را بدهند (که غیر ممکن است)

و ضمناً اگر این اجازه را داشتیم که خیلی بد می شد، وقتی من به دیتابیس انها دسترسی دارم می تونم اطلاعات شما را با خودم عوض می کردم

Endless Love
پنج شنبه 22 تیر 1391, 15:52 عصر
ولی من دیدم که یه سری نرم افزارها بهش وصلند مثل نرم افزار بانکها . خب منم میخام با اجازه خودشون به بانکشون وصل شم . چون چند مورد دیدم واسه همین خاستم بدونم کلن روشش چه جوریه

viper2009
جمعه 23 تیر 1391, 01:18 صبح
تا اونجایی که می دونم شما به دو آیتم نیازمندید
آی پی آدرس آنها و پورت ارتباطی
و نام کاربری و رمز عبور برای دیتابیس آنها

برای اطلاعات بیشتر بهتر در تالار شبکه و امنیت یک تاپیک ایجاد کنی تا بهتر به نتیجه برسی