PDA

View Full Version : برنامه جامع حسابداری با سی شارپ

va2012
دوشنبه 19 تیر 1391, 18:13 عصر
برنامه جامع حسابداری با سی شارپ

سلام.

دوستان من میخوام یک سیستم جامع حسابداری با کمک گروهی از دوستام بنویسیم.

حالا چند تا سوال برام پیش اومده :

1 - میخواستم بدونم که سیستم حسابداری کاملی که با سی شارپ نوشته شده باشه و در سازمان ها به صورت گسترده استفاده بشه وجود داره یا نه؟

منظورم یک سیستمی شبیه رافع 6 و 7 یا نرم افزار هلو و .... هست. هر چی توی اینترنت دیدم با زبانهای غیر سی شارپ بود مثل سی پلاس پلاس و ...

2 - آیا سی شارپ برای این کار مناسب هست؟

3 - می دونم که نوشتن یک سیستم جامع نیاز به زمان زیادی داره مخصوصا با زبان هایی مثل سی پلاس پلاس و ... - حالا به نظر شما با زبان سی شارپ نوشتن چنین سیستمی با یک گروه محدود چقدر زمان میبره؟

ممنون از راهنماییتون.

Farshid007
دوشنبه 19 تیر 1391, 19:01 عصر
معلومه که با سی شارپ هم میشه
چرا به سی شارپ تهمت می زنید؟:عصبانی:

veniz2008
دوشنبه 19 تیر 1391, 19:16 عصر
همه چیز به توانایی های شما و اعضای گروه تون بستگی داره.
الان سی شارپ یکی از برترین زبان هاست دوست من. بعید میدونم چیزی بخواید و در اختیارتون نذاره.
در مورد سوال 1:قطعا وجود داره!!. دیگه دوره ++c و از این جور زبان ها برای نوشتن اینجور برنامه ها به سر اومده ( نه اینکه با ++c نشه، زحمتش فوق العاده زیاده و عملا یه کار غیر منطقیه)
سوال 2: بالا جواب دادم.
سوال 3: فکر نکنم سیستم جامعی که شما مد نظر دارید کمتر از 4، 5 ماه وقت ببره، چنین سیستمی پیچیدگی هاش خیلی زیاده و شما علاوه بر دوستان برنامه نویس خودتون باید از افراد مطلع از اصول حسابداری هم کمک بگیرید.
در پایان یه نکته رو بهتون توصیه میکنم: سیستم حسابداری چون سر و کارش تماما با پول هست، باید در تحلیل اون بسیار دقت کنید چون کوچکترین اشتباهی ممکنه بسیار ناگوار باشه( اگر قصد ساخت چنین نرم افزاری برای یه شرکت دارید حتما به این مطلب آخری که گفتم توجه کنید چون درصورت رعایت نکردن اصول کار، شما متضمن جبران خسارت اون شرکت هستید).
کار سختی در پیش دارید ولی کارهای سخت لذت بخش تر از کارهای کوچیک و معمولی هستن.
موفق باشید دوست من.

va2012
دوشنبه 19 تیر 1391, 19:28 عصر
معلومه که با سی شارپ هم میشه
چرا به سی شارپ تهمت می زنید؟:عصبانی:

من که حرفی نزدم - کدوم تهمت !!! فقط به این خاطر سوال کردم که برنامه ای با این خصوصیات رو ندیدم با سی شارپ نوشته شده باشه. والا شکی در توانایی های سی شارپ ندارم.

va2012
دوشنبه 19 تیر 1391, 19:37 عصر
در مورد سوال 1:قطعا وجود داره!!. دیگه دوره ++c و از این جور زبان ها برای نوشتن اینجور برنامه ها به سر اومده ( نه اینکه با ++c نشه، زحمتش فوق العاده زیاده و عملا یه کار غیر منطقیه)
سوال 3: فکر نکنم سیستم جامعی که شما مد نظر دارید کمتر از 4، 5 ماه وقت ببره، چنین سیستمی پیچیدگی هاش خیلی زیاده و شما علاوه بر دوستان برنامه نویس خودتون باید از افراد مطلع از اصول حسابداری هم کمک بگیرید.

خوب میشه چند نمونه از این برنامه ها که با سی شارپ نوشته شدن رو نام ببرید یا لینک سایتی ... آدرسی ... ؟

این برنامه قراره تحت شبکه نوشته بشه ولی هنوز در مورد گستردگی استفادش تصمیمی نگرفتیم . همونطور که شما فرمودین از یکی دو نفر حسابدار هم کمک می گیریم.

متاسفانه تعداد گروهمون خیلی نیست (فعلا حداکثر 10 نفر هستیم ولی احتمالا چند نفر دیگه هم بهمون اضافه میشن ) فکر کنم 4 - 5 ماه کم باشه .اینطور نیست؟:متفکر:

veniz2008
دوشنبه 19 تیر 1391, 19:56 عصر
ببینید برای اینکه نتیجه مناسبی از این بحث بگیرید به شما توصیه میکنم با افرادی که قبلا چنین پروژه هایی رو بصورت عملی انجام دادن مشورت کنید، من قبلا چندین تاپیک درباره موضوع حسابداری دیدم که بحث های خیلی خوبی با هم داشتن، یه جستجو داخل سایت داشته باشید و با افرادی که در این زمینه فعال هستند مشورت کنید.

va2012
دوشنبه 19 تیر 1391, 20:13 عصر
ببینید برای اینکه نتیجه مناسبی از این بحث بگیرید به شما توصیه میکنم با افرادی که قبلا چنین پروژه هایی رو بصورت عملی انجام دادن مشورت کنید، من قبلا چندین تاپیک درباره موضوع حسابداری دیدم که بحث های خیلی خوبی با هم داشتن، یه جستجو داخل سایت داشته باشید و با افرادی که در این زمینه فعال هستند مشورت کنید.

منم دقیقا دنبال چنین کسانی می گردم که از تجربشون در این مورد برام صحبت کنن. چند تا تاپیک رو در مورد حسابداری دیدم که بحث رو خوب شروع کرده بودن ولی ادامه پیدا نکرده و در همون حد مبانی باقی ماند.

علی فتحی
دوشنبه 13 آذر 1391, 00:35 صبح
حسابداری تاررو نگاه کنید

ali_habibi1384
دوشنبه 13 آذر 1391, 03:31 صبح
برنامه جامع حسابداری با سی شارپ

سلام.

دوستان من میخوام یک سیستم جامع حسابداری با کمک گروهی از دوستام بنویسیم.

حالا چند تا سوال برام پیش اومده :

1 - میخواستم بدونم که سیستم حسابداری کاملی که با سی شارپ نوشته شده باشه و در سازمان ها به صورت گسترده استفاده بشه وجود داره یا نه؟

منظورم یک سیستمی شبیه رافع 6 و 7 یا نرم افزار هلو و .... هست. هر چی توی اینترنت دیدم با زبانهای غیر سی شارپ بود مثل سی پلاس پلاس و ...

2 - آیا سی شارپ برای این کار مناسب هست؟

3 - می دونم که نوشتن یک سیستم جامع نیاز به زمان زیادی داره مخصوصا با زبان هایی مثل سی پلاس پلاس و ... - حالا به نظر شما با زبان سی شارپ نوشتن چنین سیستمی با یک گروه محدود چقدر زمان میبره؟

ممنون از راهنماییتون.
از سوالتون پر واضحه كه اطلاعات محدودي در مورد سي شارپ داريد.
پيشنهاد ميكنم چندتا پروژه ديگه كار كنيد تا دستتون بياد بعد شروع كنيد پروژه رو تا وسط كار به اول برنگيديد.

va2012
دوشنبه 13 آذر 1391, 12:12 عصر
از سوالتون پر واضحه كه اطلاعات محدودي در مورد سي شارپ داريد.
پيشنهاد ميكنم چندتا پروژه ديگه كار كنيد تا دستتون بياد بعد شروع كنيد پروژه رو تا وسط كار به اول برنگيديد.

سلام.

نه شما ظاهرا یا درست نخوندیدن یا متوجه منظور من نشدین. من شاید خیلی حرفه ای نباشم ولی اینجور که شما هم گفتین مبتدی نیستم. چند سالی هست (حدود 4 سال) که سی شارپ کار میکنم و قبل از اون هم با زبان های دیگه مثل پاسکال و C++‎‎‎ , C و ... کار کردم و تا حالا پروژه های زیادی هم مخصوصا با سی شارپ انجام دادم اما در این مورد خاص میخواستم تحقیق کنم که با چه زبانی نوشته بشه بهتره و گفتم که نرم افزار حسابداری معروفی با زبان سی شارپ ندیدم و دلیل این موضوع رو میخواستم بدونم . همین !!!

این قسمت سوال رو دوباره بخون :

فکر کنم سوال واضح هست.

hamid.karimy
دوشنبه 13 آذر 1391, 13:17 عصر
1-سیستمهای حسابداری موجود در ایران معمولا سن بالای 7-8 سال دارند به همین دلیل عمدتا با #C نوشته نشدند.معمولا هم سازمانها به دلیل بزرگ بودنشون سیستمهای خودشون رو دارند که حسابداری هم بخشی از اون سیستمهاست.منظورم ERP صرفا نیست سیستم های اپتیمایز شده برای خودشون.
2-#C کاملا مناسبه.البته زبان زیاد مهم نیست بلکه معماری نرم افزارتون و همچنین استفاده از امکانات تکنولوژی مربوط به هر زبان مهمتر است مثلا استفاده از EF یا ORM های دیگه و... و اسفاده از پترن هایی که کار کردن با این ابزارها رو راحت میکنه
3-توصیه می کنم بسیار ساده نوشته بشه و با ده نفر حدود 5 6 ماه تا نسخه تحت وب و 4 ماه نسخه ویندوزی

va2012
دوشنبه 13 آذر 1391, 13:46 عصر
1-سیستمهای حسابداری موجود در ایران معمولا سن بالای 7-8 سال دارند به همین دلیل عمدتا با #C نوشته نشدند.معمولا هم سازمانها به دلیل بزرگ بودنشون سیستمهای خودشون رو دارند که حسابداری هم بخشی از اون سیستمهاست.منظورم ERP صرفا نیست سیستم های اپتیمایز شده برای خودشون.
2-#C کاملا مناسبه.البته زبان زیاد مهم نیست بلکه معماری نرم افزارتون و همچنین استفاده از امکانات تکنولوژی مربوط به هر زبان مهمتر است مثلا استفاده از EF یا ORM های دیگه و... و اسفاده از پترن هایی که کار کردن با این ابزارها رو راحت میکنه
3-توصیه می کنم بسیار ساده نوشته بشه و با ده نفر حدود 5 6 ماه تا نسخه تحت وب و 4 ماه نسخه ویندوزی

سلام. مرسی از راهنماییتون.

البته این تاپیک کمی قدیمیه و الان 5-6 ماه از اون زمان میگذره و ما هم این پروژه رو تا حد زیادی جلو بردیم ولی به دلایلی فعلا کار متوقف شده و هنوز تکمیل نشده. شاید در آینده نزدیک بقیه پروژه رو تکمیل کنیم.

1- درسته منم دنبال همین علت بودم.
2- با EF نوشته خواهد شد.
3- منظورتون از اینکه بسیار ساده نوشته بشه چیه؟

hamid.karimy
دوشنبه 13 آذر 1391, 14:37 عصر
2- من EF رو فقط مثال زدم،منظورم در کل استفاده درست از امکانات جدید بود ، همون EF رو اگر کد فرست و با دیزاین پترن IUNIT Of Work همراه کنید سرعت انتقال دیتا رو در نسخه های وبی 2 3 برابر میکنه،منظورم اینطوریا بود.
3-برنامه های حسابداری ایرانی همگی مشکل پیچیده بودن رو دارند، یعنی اصولا هر کاربری که با این نرم افزارها می تونند کار بکنند انقدر دانش کامپیوترشون بالا هست که با اکسل و اکسس هم تمام کارهاشون رو انجام بدند.منظور همین بود.تو سیستم Core Banking فناپ و نگین هم سرفصل های حسابداری قبلا تعریف شده و در ضمن سرفصل های حسابداری رو سه سطحی میگیرن اما مثلا برنامه رستاک که تازه کار اصلیشم حسابداری نیست یا زرین، حسابداری پنج سطری دارند که پیچیدگیهای خودشو داره و کدهای سرفصل هم خودمون تعریف می کنیم که قطعا یه حسابدار تازه نه هر حسابداری برای استفاده از این برنامه لازمه

ali_habibi1384
سه شنبه 14 آذر 1391, 08:27 صبح
خوب میشه چند نمونه از این برنامه ها که با سی شارپ نوشته شدن رو نام ببرید یا لینک سایتی ... آدرسی ... ؟

این برنامه قراره تحت شبکه نوشته بشه ولی هنوز در مورد گستردگی استفادش تصمیمی نگرفتیم . همونطور که شما فرمودین از یکی دو نفر حسابدار هم کمک می گیریم.

متاسفانه تعداد گروهمون خیلی نیست (فعلا حداکثر 10 نفر هستیم ولی احتمالا چند نفر دیگه هم بهمون اضافه میشن ) فکر کنم 4 - 5 ماه کم باشه .اینطور نیست؟:متفکر:
پروژه حسابداري كه شركت خودمون كه تقريبا 80% كار توسط خودم انجام شد تيممون 3 نفر بود و در مدت 100 روز كاري انجام شد ، پروژه شامل بخش مالي، انبار ، چك و گزارشات فوق العاده اي از مالي و انبار داره. ميتونيد با مراجعه به سايتمون توي امضاء خودم مراجعه كنيد.
راهنمايي هاي آقاي hamid.karimy كاملا صحيح هستش.

ali_habibi1384
سه شنبه 14 آذر 1391, 08:30 صبح
سلام.

نه شما ظاهرا یا درست نخوندیدن یا متوجه منظور من نشدین. من شاید خیلی حرفه ای نباشم ولی اینجور که شما هم گفتین مبتدی نیستم. چند سالی هست (حدود 4 سال) که سی شارپ کار میکنم و قبل از اون هم با زبان های دیگه مثل پاسکال و C++‎‎‎‎ , C و ... کار کردم و تا حالا پروژه های زیادی هم مخصوصا با سی شارپ انجام دادم اما در این مورد خاص میخواستم تحقیق کنم که با چه زبانی نوشته بشه بهتره و گفتم که نرم افزار حسابداری معروفی با زبان سی شارپ ندیدم و دلیل این موضوع رو میخواستم بدونم . همین !!!

فکر کنم سوال واضح هست.
خب دليل اينكه پروژه هاي با زبان غير سي شارپ ديديد هموني بود كه آقاي hamid.karimy عرض كردند خدمتتون.
بهتون برنخوره اما تجربه كاري زير 5 سال در برنامه نويسي مبتدي حساب ميشه و زبانهاي برنامه نويسي مثل C++‎, Pascal و ... نسبت به زبانهاي Visual و ديتا بيسي بيشتر جنبه آموزشي داره تا كار حرفه اي چون در اين زبانها بيشتر نحوه شناخت يك زبان و چگونگي پياده سازي يك الگوريتم رو آموزش ميدن.

va2012
سه شنبه 14 آذر 1391, 17:28 عصر
خوب جواب این 4 تا سوال رو از اول میگفتی من نمیدونم از کجای این سوالات "پر واضح" بود که من اطلاعات محدودي در مورد سي شارپ دارم. من فقط 4 کلمه رو میخواستم بدونم برای اطمینان بیشتر همین. اگر من میخواستم قسمت های برنامه رو برات توضیح بدم اونوقت میدیدی که 10 نفر هم برای این کار کمه چون اکثر ما که روی این پروژه کار میکنیم به دلایلی تمام وقت نمیتونیم کار کنیم. برای همین نیاز به چند نفر بیشتر هست که کار زودتر پیش بره.

ضمن اینکه با گفته های بالا موافق نیستم چون بستگی داره به اینکه 5 سال رو چه طور تعریف کنیم. یکی 5 سال تمرین میکنه ولی روزی 1 ساعت (به هر دلیلی مثل تحصیل و شاغل بودن و ...) و یکی روزی 10 ساعت . مسلما این دو نفر از لحاظ معلومات یکی نیستند.

من اولین بار که به صورت اجباری با برنامه نویسی آشنا شدم دوران دبیرستان بود حدود 10- 12 سال پیش ولی چون اجباری بود فقط برای نمره می خوندم و از برنامه نویسی متنفر بودم اما الان که گفتم 4 سال منظورم تمرین شبانه روزی بود !!! (حتی تا روزی 15- 20 ساعت) فقط به خاطر اینکه دیگه اجباری در کار نیست و اختیاری این کار رو انجام میدم. این 4 سال بیشتر از 7-8 سال قبل برام مفید بوده. برای همین میگم که تعداد سال ها خیلی مهم نیست.

بهتون برنخوره اما تجربه كاري زير 5 سال در برنامه نويسي مبتدي حساب ميشه و زبانهاي برنامه نويسي مثل C++‎‎, Pascal و ... نسبت به زبانهاي Visual و ديتا بيسي بيشتر جنبه آموزشي داره تا كار حرفه اي چون در اين زبانها بيشتر نحوه شناخت يك زبان و چگونگي پياده سازي يك الگوريتم رو آموزش ميدن.

این حرف رو هم قبول ندارم.

ali_habibi1384
سه شنبه 14 آذر 1391, 21:31 عصر
خوب جواب این 4 تا سوال رو از اول میگفتی من نمیدونم از کجای این سوالات "پر واضح" بود که من اطلاعات محدودي در مورد سي شارپ دارم. من فقط 4 کلمه رو میخواستم بدونم برای اطمینان بیشتر همین. اگر من میخواستم قسمت های برنامه رو برات توضیح بدم اونوقت میدیدی که 10 نفر هم برای این کار کمه چون اکثر ما که روی این پروژه کار میکنیم به دلایلی تمام وقت نمیتونیم کار کنیم. برای همین نیاز به چند نفر بیشتر هست که کار زودتر پیش بره.

ضمن اینکه با گفته های بالا موافق نیستم چون بستگی داره به اینکه 5 سال رو چه طور تعریف کنیم. یکی 5 سال تمرین میکنه ولی روزی 1 ساعت (به هر دلیلی مثل تحصیل و شاغل بودن و ...) و یکی روزی 10 ساعت . مسلما این دو نفر از لحاظ معلومات یکی نیستند.

من اولین بار که به صورت اجباری با برنامه نویسی آشنا شدم دوران دبیرستان بود حدود 10- 12 سال پیش ولی چون اجباری بود فقط برای نمره می خوندم و از برنامه نویسی متنفر بودم اما الان که گفتم 4 سال منظورم تمرین شبانه روزی بود !!! (حتی تا روزی 15- 20 ساعت) فقط به خاطر اینکه دیگه اجباری در کار نیست و اختیاری این کار رو انجام میدم. این 4 سال بیشتر از 7-8 سال قبل برام مفید بوده. برای همین میگم که تعداد سال ها خیلی مهم نیست.

این حرف رو هم قبول ندارم.
انشالا موفق باشيد. من عذر خواهم

daivid_ d31r1
پنج شنبه 16 آذر 1391, 16:02 عصر
سلام
اغا حالا چه زبانی نوشته بشه مهم نیست(هست اما نه برای این مباحس)
فعلا به صورت شبه کد برخورد کنید و کد و برنامشو توزیح بدین...
مسلن کارایی که انجام میشه محاسبات مربوط به سود و زیان هزینه ها دریافتاه پرداختها کسورات...... و همینطور مالي، انبار ، چك و گزارشات مالي و انبار داره و......
بعد هرکس به لحجه خودش اونو بنویسه
خاهش میکنم ادامه بدین از بحسهای پراکنده لطفا کم کنید

=================
اصفهان زیباترین شهری بود که دیدم

siavash525
یک شنبه 25 فروردین 1392, 07:57 صبح
پروژه حسابداري كه شركت خودمون كه تقريبا 80% كار توسط خودم انجام شد تيممون 3 نفر بود و در مدت 100 روز كاري انجام شد ، پروژه شامل بخش مالي، انبار ، چك و گزارشات فوق العاده اي از مالي و انبار داره. ميتونيد با مراجعه به سايتمون توي امضاء خودم مراجعه كنيد.
راهنمايي هاي آقاي hamid.karimy كاملا صحيح هستش.

آقا سلام : آدرس وبسایت تون رو میدید ؟ من آدرسی ندیدم . شدیدن به راهنمائی هاتون احتیاج دارم .

veniz2008
یک شنبه 25 فروردین 1392, 08:53 صبح
آقا سلام : آدرس وبسایت تون رو میدید ؟ من آدرسی ندیدم . شدیدن به راهنمائی هاتون احتیاج دارم .
کلا واسه اینکه به امضا یه نفر دسترسی پیدا کنید یا نباید لاگین کرده باشید.(بدون اینکه لاگین کنید وارد این صفحه بشید اونوقت در پایین پست های هر شخص، میتونید امضاش رو ببینید (البته اگر امضا داشته باشه).
راه دیگش اینه که در حالت لاگین کرده، وارد پروفایل شخص مورد نظر بشید و امضاش رو مشاهده کنید.
موفق باشید.

Mehdi Naderi
یک شنبه 25 فروردین 1392, 09:22 صبح
میخواستم بدونم که سیستم حسابداری کاملی که با سی شارپ نوشته شده باشه و در سازمان ها به صورت گسترده استفاده بشه وجود داره یا نه؟
در حال حاضر در سازمانها برنامه هایی تحت وب استفاده میشه و نه برنامه های دسکتاپ و اخیرا هم کلود زمزمه هایی از گسترش اون به گوش میرسه

منظورم یک سیستمی شبیه رافع 6 و 7 یا نرم افزار هلو و .... هست. هر چی توی اینترنت دیدم با زبانهای غیر سی شارپ بود مثل سی پلاس پلاس و
اکثرا با دلفی نوشته شده من با چند تا از اونها کار کردم وضعیت طراحی دیتابیس اونها افتضاحه . باید عملی کار کنید تا منظور منو بفهمید بخصوص در تراکنش های بالای روزانه مثلا فرض کنید یک برنامه حسابداری و فروش دارید که نه در یک شرکت که روزی نهایت 20 مشتری داره بلکه در یک فروشگاه که روزی حداقل قراره 2000 فاکتور صادر کنه . انوقت وضعیت دسترسی به رکوردهای اجناسی که باید در همه این فاکتورها بطور روزانه تکرار بشه رو ببینید افتضاحه...

-#C کاملا مناسبه.البته زبان زیاد مهم نیست بلکه معماری نرم افزارتون و همچنین استفاده از امکانات تکنولوژی مربوط به هر زبان مهمتر است مثلا استفاده از EF یا ORM های دیگه و... و اسفاده از پترن هایی که کار کردن با این ابزارها رو راحت میکنه
خواهش میکنم فقط از SQL Server 2000 استفاده نکنید

علی فتحی
چهارشنبه 27 فروردین 1393, 14:57 عصر
دوست عزیز حسابداری تارا و سیترا خیلی از رافع گسترده تر و بهترن که با سی شارپ طراحی شدن

nasim394
پنج شنبه 28 فروردین 1393, 10:12 صبح
من در حال نوشتن یک سیستم حسابداری هستم
خوب پیش رفتم ولی مشکلات و ابهامات زیادی دارم هر چند مشاور حسابداری هم دارم.
بخصوص در نحوه ذخیره کردن و شکل پایگاه داده

us1234
پنج شنبه 28 فروردین 1393, 11:10 صبح
تاریخ شروع تاپیک را دیده اید ؟ دوشنبه 19 تیر 1391

gerdioz
پنج شنبه 28 فروردین 1393, 11:44 صبح

دوست عزیز شرکت رایورز نرم افزار حسابداری و انبارداری خود رو بعد از چند سال جهت توسعه (زبان قبلی دلفی) با سی شارپ توسعه دادند

gerdioz
پنج شنبه 28 فروردین 1393, 11:48 صبح
سلام.

نه شما ظاهرا یا درست نخوندیدن یا متوجه منظور من نشدین. من شاید خیلی حرفه ای نباشم ولی اینجور که شما هم گفتین مبتدی نیستم. چند سالی هست (حدود 4 سال) که سی شارپ کار میکنم و قبل از اون هم با زبان های دیگه مثل پاسکال و C++‎‎‎‎‎ , C و ... کار کردم و تا حالا پروژه های زیادی هم مخصوصا با سی شارپ انجام دادم اما در این مورد خاص میخواستم تحقیق کنم که با چه زبانی نوشته بشه بهتره و گفتم که نرم افزار حسابداری معروفی با زبان سی شارپ ندیدم و دلیل این موضوع رو میخواستم بدونم . همین !!!

فکر کنم سوال واضح هست.
دوست عزیز نرم افزار رافع و هلو رو به عنوان یه نرم افزار حسابداری مطرح نکنید
برای یه سازمان با چند انبار و بالای 50-60 هزار کالا و ... هلو و رافع نرم افزار حسابداری مطرح نمیشه
نمی دونم تا حالا توی سازمان و شرکت ها کار کردید یا نه ؟
دید شما دید کوچکی هست ببخشید البته

اسماعیل ابراهیمی
پنج شنبه 28 فروردین 1393, 13:46 عصر
با سلام خدمت همه دوستان

همونطوری که بعضی از دوستان هم اشاره کردن با سی شارپ هیچ محدودیتی ندارید .

اما اگر می خواهید یک برنامه فروشگاهی تهیه کنید از بهترین نرم افزار دنیا در این زمینه یعنی Microsoft RMS الگو بگیرید

موفق باشید