PDA

View Full Version : مشکل با پیکچر باکس

کم حوصله
سه شنبه 27 آبان 1382, 00:17 صبح
سلام
من برای یک قسمت از برنامه ام نیاز به برنامه ای مثل paint در ویندوز دارم خوب من با استفاده از پیکچر باکس من این محیط را دارم می سازم حال مشکل من این است که زمانی که فایلهای عکس را در پیکچر باکس باز می کنم دقیقا از وسط بزرگ می کنه به این صورت که اگر یک عکس را مثلا 10 بار باز کنی دیگه نصف عکس که از وسط بزرگ شد از بین می رود چرا؟؟؟ راه حل چیه؟؟؟

کم حوصله
سه شنبه 27 آبان 1382, 23:45 عصر
:shock:
یعنی تا حالا هیچ کس با این مشکل برنخورده که یک کمکی به ما بکنه ؟؟؟ :(

S.Azish
چهارشنبه 28 آبان 1382, 02:01 صبح
میشه بیشتر توضیح بدی

کم حوصله
پنج شنبه 29 آبان 1382, 12:49 عصر
اینم نمونه

Voldemort
جمعه 30 آبان 1382, 10:07 صبح
کم حوصله جان هنوز هم سوالت گنگ است. ولی اگر منظورت این است که وقتی عکس را بزرگ می کنی این بزرگنمایی نسبت به مرکز تصویر اعمال می شود می توانید آن را با استفاده از متد PaintPicture یا تابع API با نام BitBlt در PiuctureBox رسم کنی

کم حوصله
جمعه 30 آبان 1382, 12:02 عصر
:shock: :shock:
سلام
والا دیگه نمی دونم چی بگم :cry: :cry:
ببینید من دارم برنامه ای مینویسم که امکانات زیادی در آن باید باشه از جمله محطی مثل paint خوب من تا حدودی این کار را کردم حالا فقط مشکلی که پیدا کردم اینه که زمانی که فایلهای عکس را باز می کنم بی خود بزرگ میشه نه ایمکه من بزرگش کنم
چه جوری بگم بابا اون فایل ها الکی از وسط کش میارن به اون بالا نگاه کنید
اون که نوشتم اولی همانجا ایجاد کردم و save کردمش بعد 10 بار فرم را بستم و باز کردم یعنی 10 بار اون فایل را آوردم تو picture box و بستم بعد از مرتبه 10 اون عکس به شکل (بعد ار 10 بار) تبدیل شد
حالا فهمیدید یا نه :cry: :cry: :cry:
باور کنید نمی دونم دیگه چه جوری بگم :cry:
فقط کمممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممک
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp
sooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo s
:cry:

Voldemort
جمعه 30 آبان 1382, 12:54 عصر
می شه کد این فرم رو برام بفرستی؟

Hossein Bazyan
پنج شنبه 17 اردیبهشت 1383, 22:59 عصر
کم حوصله جان سلام
راستش منهم منظورت را نفهمیدم اما ببین مشکلت با Srtrech در Picture Box حل میشود یا نه اگر منظورت را این طوری که من فهمیدم باشد به این شکل حل شود یعنی ویژگی Strech در Picture Box را تغییر دهی .
راه حل دیگر این است که از داخل برنامه ات توسط OLE مستقیما به برنامه Paint رجوع کنی و از همه امکانات آن در برنامه ات استفاده کنی
موفق باشی

بابک زواری
جمعه 18 اردیبهشت 1383, 11:55 صبح
دوست عزیز آقای کم حوصله اگه مشکلت حل نشد بهم pm بده