PDA

View Full Version : سمپل درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت به همراه فایل ضمیمه و توضیحات متد ها

crazy_1892
سه شنبه 20 تیر 1391, 22:25 عصر
سلام دوستان
فکر میکنم یک بار دیگه این فایل را گذاشته بودم ولی چند تا از دوستان پیام خصوصی دادند و گفتند که این فایل را پیدا نکردن

این فایل شامل سمپل asp.net درگاه اینترنتی بانک ملت است (تست کردم بدون مشکل است) و همچنین یک فایل pdf که به صورت کامل متد ها را شرح داده

بازم اگه کسی مشکل داشت درون همین تاپیک مشکلشو بیان کنه من در خدمت دوستان هستم

rana-writes
سه شنبه 20 تیر 1391, 22:36 عصر
سلام
ممنون از شما
سمپل كاملي از بانك ملي ندارين ؟

crazy_1892
چهارشنبه 21 تیر 1391, 12:51 عصر
دوست عزیز سیستم دامون و سداد بانک ملی را پیاده سازی کردم ولی هنوز تست نشده یک سری خطا ها داره که خودم احساس می کنم برای سرور است بعد از تست تقریبا چند روز دیگه میشه میذارم

سیستم دامون=سیستم قدیمی بانک ملی است
سیستم سداد=سیستم تقریبا جدیدتر بانک ملی است که به ارگان ها و واحد بزرگ میدن البته من خودم یه خورده پافشاری کردن برای شرکتم بهم دادن

rana-writes
چهارشنبه 21 تیر 1391, 13:35 عصر
شديدا منتظر سيستم دامون هستم.

موفق باشين

ahsaya
چهارشنبه 05 مهر 1391, 00:46 صبح
دوست گرامي.

از سيستم سداد خبري نشد . من هم منتظر لطف شما هستم .

ضمنا سداد براي واريز وجه حقوق دسته اي هم يه نرم افزار كنترل و توليد كد داره . از اون چيزي نداري ؟

avmajid
شنبه 12 اسفند 1391, 11:48 صبح
با سلام , من نیاز به نمونه یا کامل بانک ملت دارم البته با php , کسی سراغ داره ؟؟؟

crazy_1892
شنبه 12 اسفند 1391, 13:36 عصر
دوست عزیز در تالار php بیان کن بعدشم خود بانک ملت سمپل php را میده برای asp اذیت میکنه

phonixone2
جمعه 06 اردیبهشت 1392, 23:44 عصر
با سلام خدمت دوستان محترم
خیلی ممنون از همه زحماتتون من این فایلو دانلود کردم ولی نمیدونم چجوری ازش استفاده کنم این سمپلی رو هم دیدم ولی بازم چیزی نفهمیدم اصلا این صفحه default به چه دردی میخوره لطفا بیشتر راهنمایی کنین ممنون

crazy_1892
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 08:28 صبح
با سلام دوست عزیز فایل pdf ضمیمه را مطالعه بفرمائید

bahar_1984_n
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 13:44 عصر
یک دنیا تشکر

omid9000
دوشنبه 09 اردیبهشت 1392, 13:38 عصر
با سلام
من نمیتونم وب سرویس درگاه بانک ملت رو به برنامه خودم اضافه کنم من از لینکhttps://pgwstest.bpm.bankmellat.ir/pgwchannel/services/pgw?wsdl استفاده مینکم
اما خطای The document was understood, but it could not be processed.
- The WSDL document contains links that could not be resolved.
- There was an error downloading 'http://pgwstest.bpm.bankmellat.ir/pgwchannel/services/pgw?wsdl=IPaymentGateway.wsdl'.
- Unable to connect to the remote server
- A sock

رو بهم میده و نمی تونم وب سرویس رو اضافه کنم.

crazy_1892
دوشنبه 09 اردیبهشت 1392, 17:46 عصر
متد اصلی را اضافه کنید ببینید بازم مشکل داره

omid9000
دوشنبه 09 اردیبهشت 1392, 23:48 عصر
متد اصلی را اضافه کنید ببینید بازم مشکل داره

منظور از متد اصلی چیه؟؟

crazy_1892
سه شنبه 10 اردیبهشت 1392, 08:35 صبح
شما دارید وب سرویس تست را فراخوانی می کنید

phonixone2
سه شنبه 10 اردیبهشت 1392, 12:43 عصر
با سلام و تشکر بابت همه زحماتتون
دوست عزیز من یه فروشگاه درست کردم که یه صفحه خرید داره و تو صفحه مشاهده سبدخرید میخوام وقتی کاربر روی دکمه پرداخت وجه و ادامه کلیک میکند به درگاه پرداخت ملت وصل بشه تو این مثالی شما گذاشته بودین من راستش سردر نیاوردم ک چجوریه لطفا واضحتر راهنمایی کنین ممنون

8611670474
جمعه 10 خرداد 1392, 19:39 عصر
سلام.من وقتی آدرس رو اضافه میکنم به رفرنسام نامش با اون چیزی که تو سمپلش میاره فرق داره.در ضمن تو بخش کدهام هم نمیشناسه متدشو.لطفا راهنمایی کنید.

zahrashoja
پنج شنبه 16 خرداد 1392, 21:06 عصر
سلام
من add sevice reference رو انجام دادم ولی توی کدم وقتی تکه کد زیر رو میزارم

BPService.PaymentGatewayImplService bpService = new BPService.PaymentGatewayImplService();

PaymentGatewayImplService رو نمیشناسه؟ چرا؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

zahrashoja
پنج شنبه 16 خرداد 1392, 21:11 عصر
سلام.من وقتی آدرس رو اضافه میکنم به رفرنسام نامش با اون چیزی که تو سمپلش میاره فرق داره.در ضمن تو بخش کدهام هم نمیشناسه متدشو.لطفا راهنمایی کنید.
من هم حدودن همین مشکلو دارم .... کسی نمیدونه چرا؟

Behnam6670
شنبه 18 خرداد 1392, 11:03 صبح
سلام دوستان
فکر میکنم یک بار دیگه این فایل را گذاشته بودم ولی چند تا از دوستان پیام خصوصی دادند و گفتند که این فایل را پیدا نکردن

این فایل شامل سمپل asp.net درگاه اینترنتی بانک ملت است (تست کردم بدون مشکل است) و همچنین یک فایل pdf که به صورت کامل متد ها را شرح داده

بازم اگه کسی مشکل داشت درون همین تاپیک مشکلشو بیان کنه من در خدمت دوستان هستم

میشه لطف کنی توضیح بدی چجوری از این استفاده کرد؟؟الان من این سمپل رو اجرا کردم دکمه Pay رو زدم خطا میده

crazy_1892
شنبه 18 خرداد 1392, 17:55 عصر
خوب دوست عزیز چون ارتباط نداری لیست خطا ها موجود است ببین چه خطایی میده به رودی یک سورس آماده شده قرار میدم

zerocool151
شنبه 18 خرداد 1392, 22:36 عصر
بچها من یه درگاه یک ماه پیش گذاشتم و کار میکرد
الان این error رو میده
Unable to connect to the remote server
کسی میدونه مشکل از کجاس؟؟؟
ارور واسه catch هست

8611670474
یک شنبه 19 خرداد 1392, 19:12 عصر
سلام.
قصد آموزش کد رو ندارم.فقط مراحلو میگم.

1.از آدرس سرور تست استفاده نکنید.چون دیگه این سرور وجود نداره.
2.
https://pgws.bpm.bankmellat.ir/pgwchannel/services/pgw?wsdl این آدرس رو تو رفرنسا اد کنید.
3.این کدها هم تو وب کانفیگتون بزارین:

<appSettings>

<add key="PgwSite" value="https://pgw.bpm.bankmellat.ir/pgwchannel/startpay.mellat"/>
<add key="TerminalId" value="Terminal ID"/>
<add key="UserName" value="UserName"/>
<add key="UserPassword" value="Password"/>
<add key="CallBackUrl" value="ReturnUrl"/>
<add key="BPService.Reference" value="https://pgws.bpm.bankmellat.ir/pgwchannel/services/pgw"/>
</appSettings>

4.این مقادیرو تعریف کنید:

public static readonly string PgwSite = ConfigurationManager.AppSettings["PgwSite"];
public static readonly string CallBackUrl = ConfigurationManager.AppSettings["CallBackUrl"];
public static readonly string TerminalId = ConfigurationManager.AppSettings["TerminalId"];
public static readonly string UserName = ConfigurationManager.AppSettings["UserName"];
public static readonly string UserPassword = ConfigurationManager.AppSettings["UserPassword"];

public static string RefId = "";

5.این کدها هم واسه دکمه پرداخت بنویسید:

try
{
string result;

BypassCertificateError();
BPService.PaymentGatewayClient bp = new BPService.PaymentGatewayClient();
result = bp.bpPayRequest(Int64.Parse(TerminalId),
UserName, UserPassword,Convert.ToInt64(orderID),
Int64.Parse(txtprice.Text),
SetDefaultDate(), SetDefaultTime(),
txtdiscription.Text, CallBackUrl, 0);

lblresult.Text = result;

String[] resultArray = result.Split(',');
if (resultArray[0] == "0")
ClientScript.RegisterStartupScript(typeof(Page), "ClientScript", "<script language='javascript' type='text/javascript'> postRefId('" + resultArray[1] + "');</script> ", false);

}
catch (Exception exp)
{
lblresult.Text = "Error: " + exp.Message;
}

6.این دو تا تابع هم برای گرفتن ساعت و تاریخ با فرمت درخواستی بانکه :

public string SetDefaultDate()
{
return DateTime.Now.Year.ToString() + DateTime.Now.Month.ToString().PadLeft(2, '0') + DateTime.Now.Day.ToString().PadLeft(2, '0');

}
public string SetDefaultTime()
{
return DateTime.Now.Hour.ToString().PadLeft(2, '0') + DateTime.Now.Minute.ToString().PadLeft(2, '0') + DateTime.Now.Second.ToString().PadLeft(2, '0');
}

7.اینم اضافه کنید :

void BypassCertificateError()
{
ServicePointManager.ServerCertificateValidationCal lback +=
delegate(
Object sender1,
X509Certificate certificate,
X509Chain chain,
SslPolicyErrors sslPolicyErrors)
{
return true;
};
}

8.این کد جاوا اسکریپتم تو همون صفحه پرداخت بزارین:

<script language="javascript" type="text/javascript">
function postRefId(refIdValue) {
var form = document.createElement("form");
form.setAttribute("method", "POST");
form.setAttribute("action", "<%= PgwSite %>");
form.setAttribute("target", "_self");
var hiddenField = document.createElement("input");
hiddenField.setAttribute("name", "RefId");
hiddenField.setAttribute("value", refIdValue);
form.appendChild(hiddenField);
document.body.appendChild(form);
form.submit();
document.body.removeChild(form);
}
</script>

9.خوب حالا میره سمت درگاه.اگه همه چی درست باشه.وقتی برگرده میره به همون آدرس برگشتی که دادین.
اونجا هم توابع bpVerifyRequest و bpSettleRequest را اجرا کنید و دیگه حله.

اگه جایی اشتباه بود ، بگید تا اصلاح کنم.
موفق باشید.

مابقی مراحل هم توضیح میدم...

ghasedak-namin.ir
دوشنبه 31 تیر 1392, 05:40 صبح
با سلام دوستان من میخوام یه وبسرویس برای درگاه بانک ملتم داشته باشم پی اچ پی اینا هم زیاد بلد نیستم:گریه:

mohsen_1687
دوشنبه 31 تیر 1392, 19:53 عصر
ببخشید من این کارو انجام دادم ، یعنی کدهای دکمه پرداخت رو استفاده کردم ؛ بهم یه رشته برگردوند ، چیکارش کنم ؟؟؟ این رشته باید به بانک ارسال شه ؟ چطوری ؟ من میخوام با زدن دکمه پرداخت بره تو قسمت پرداخت انلاین بانک ولی این همینجا میمونه و فقط یه رشته برمیگردونه
اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه

samkoper
پنج شنبه 03 مرداد 1392, 14:12 عصر
با سلام

دوست عزيز اگه ميشه يه كم توضيح بيشتري بدي (يه كم ريزتر و عاميانه‌تر) ممنون ميشيم يا اگه يه نمونه كه قبلا كار كردين از صفحه پرداخت و تاييد پرداخت بزارين كه خيلي بهتر ميشه
ممنون كه وقت گذاشتي و توضيح دادي.

samkoper
سه شنبه 08 مرداد 1392, 20:33 عصر
ببخشید من این کارو انجام دادم ، یعنی کدهای دکمه پرداخت رو استفاده کردم ؛ بهم یه رشته برگردوند ، چیکارش کنم ؟؟؟ این رشته باید به بانک ارسال شه ؟ چطوری ؟ من میخوام با زدن دکمه پرداخت بره تو قسمت پرداخت انلاین بانک ولی این همینجا میمونه و فقط یه رشته برمیگردونه
اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه
سلام
بالاخره تونستم با موفقيت تمام مراحل رو انجام بدم
دوست من او كدي كه بهت داده 2 قسمت داره: ( AF82041a2Bf6989c7fF9 و 0)
1- قسمت اول يك كد پاسخ هست كه توي جدول هاي PDF جدول شماره 7 رو ببين
2- قسمت دوم يك هم يك كد براي ارسال به بانكه
اگه اول رشته بازگشتي 0 باشه رشته توليدي از طريق Post براي سرور بانك ارسال ميشه در غير اينصورت كد رو طبق جدول شماره 7 PDF ها بررسي كن
اگه سوالي داشتي در خدمتيم
يا علي

m_p_2020
دوشنبه 14 مرداد 1392, 14:58 عصر
کسی نیست به منه بیچاره کمک کنه من هیچی نفهمیدم من الان از صفر بخوام شروع کنم کسی نیست به ما بگه چه کنم اقا من این فایل ضمیمه را گرفتم اما بعد باید چه کنم روی سرو اپلود کردم حال چه کنم

m_p_2020
دوشنبه 14 مرداد 1392, 16:17 عصر
این سه قسمت اخر 6 و 7 و 8 رو باید در کدام فایل ها تغییر بدهیم و جای چی باید قرار دهیم

mf_007
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 18:10 عصر
سلام - من همه کار کردم هیچ اروری نمی ده ولی وقتی پرداخت رو می زنی به سایت بانک نمی ره

samkoper
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 19:23 عصر
این سه قسمت اخر 6 و 7 و 8 رو باید در کدام فایل ها تغییر بدهیم و جای چی باید قرار دهیم

سلام ؛
ببين دوست من قسمت 6 و 7 كد سي شارپ هستن كه بايد در قسمت كد صفحه خريدت قرار بدي كه 6 تاريخ و زمان رو طبق خواسته بانك فراهم مي‌كنه
8 هم يه كد جاوا اسكريپته كه بايد در تگ head صفحه aspx خريدت قرار بدي!

samkoper
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 19:28 عصر
سلام - من همه کار کردم هیچ اروری نمی ده ولی وقتی پرداخت رو می زنی به سایت بانک نمی ره

اگه همه كارها رو درست انجام داده باشي يه label داره به نام PayOutputLabel كه يه عدد بهت نشون ميده اون عدد رو از جدول 7 pdf ببين چه چي گفته. يا بگو تا برات توضيح بدم!

mf_007
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 19:36 عصر
سلام دوست عزیز- می دونم -صفحم فایل ascx هست . داکیومنت ها رو از بانک گرفتم به نظر خودم همه چیز درسته ولی نمی ره بانک وب سرویس رو هم همونی که تو سمپل هست قرار دادم .ظاهرا همه چیز درسته فقط سمت بانک نمی ره-

اون لیبل رو برداشته بودم الان گذاشتم تو لوکال 421 می ده یعنی ip معتبر نیست دارم آپلود می کنم ببینم تو هاست چه اروری می ده

mf_007
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 20:05 عصر
تو هاست آپلود کردم مقدار لیبل این شد.
0,5454...
این یعنی اینکه مشکلی نداره چون صفر برگردونده قسمت اول رو - درسته ؟

mf_007
چهارشنبه 16 مرداد 1392, 21:04 عصر
من فکر می کنم چون از یوزر کنترل استفاده کردم این کد کار نمی کنه Page.ClientScript.RegisterStartupScript
دوستان راه حل چیه ؟

cactuskhan
دوشنبه 21 مرداد 1392, 17:22 عصر
پرداخت من بصورت کامل انجام میشه و نتیجه 0 رو برمی گردونه ولی اونجایی که باید تراکنش رو تایید نهایی بکنم به اون توابعی که فرموده بودید و در مقاله خود بانک ملت هم اشاره شده دسترسی ندارم !
bpVerifyRequest و bpSettleRequest

چطوری به اونها دسترسی داشته باشم ؟؟؟

http://upload7.ir/images/88782645546134567865.png

:متفکر:

cactuskhan
سه شنبه 22 مرداد 1392, 14:02 عصر
پیداش کردم

mrkeivan
جمعه 25 مرداد 1392, 19:25 عصر
سلام
من با وب سرویس و پرداخت اینترنتی تازه دارم سر و کله می زنم
کد من BioPack.BankServices.Mellat.PaymentGatewayImplServ ice رو نمی شناسه ؟
لطفا راهنمایی کنید

crazy_1892
شنبه 26 مرداد 1392, 08:37 صبح
refrence را اضافه کردی

meysampaknahad
جمعه 08 شهریور 1392, 13:07 عصر
سلام
من موقع استفاده از این درگاه با خطای زیر مواجه میشم .

A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time,
or established connection failed because connected host has failed to respond 176.56.158.134:443

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace
for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.Net.Sockets.SocketException: A connection attempt failed because the connected party
did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond 176.56.158.134:443

نظری دارید؟

javad13
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 20:20 عصر
سلام خسته نباشید.
از اینکه این تایپیک رو ایجاد کردید ممنون.
اما نکته اصلی این هستش که چرا ما نمی تونیم یک کتاب الکترونیکی کامل که توش نمونه کد داره رو مثله کتابهای الکترونیکیه انگلیسی زبانها درست کنیم .
زحمت کشیدی و پی دی اف گذاشتی اما یه جاهاش بد جوری میلنگه ، اگه امکانش هست یه نمونه کد هم بزار تا بتونیم بدون سوالایه الکی و وقت گیر پرداخت آنلاین رو انجام بدیم.
ممنون

19216810047
پنج شنبه 14 شهریور 1392, 20:28 عصر
سلام.
تو این برنامه ی نمونه اصلا میشه به صفحه پرداخت وصل شد؟یا فقط برای دیدن چگونه کار کردن متد ها می باشد.
با تشکر

رضا261
جمعه 17 آبان 1392, 18:17 عصر
اسکریپتی که تو صفحه میزارم خطا میده
The Controls collection cannot be modified because the control contains code blocks (i.e. <% ... %>)

mostafa_tak2000
دوشنبه 02 دی 1392, 17:58 عصر
سلام به همه دوستان
من تا چند روز پیش هیچ مشکلی با پرداخت بانک ملت نداشتم و راحت پرداخت صورت میگرفت . ولی امروز وقتی کاربر فرم پرداخت را تکمیل میکنه و دکمه پرداخت را فشار میده به سمت دروازه بانک ملت هدایت نمیشه و خطای زیر را نمایش میده .
Error: The underlying connection was closed: An unexpected error occurred on a send.

من فکر میکردم از هاسته ولی پشتیبانی هاستینگ میگه از طرف ما نیست . دوستان کسی میتونه راهنماییم بکنه که این خطا بخاطر چی میتونه باشه ؟ من از کدهام مطمن هستم
ممون

ezarriny
سه شنبه 03 دی 1392, 22:56 عصر
خیلی ممنون مطالب بسیار پر باری بود

mdastlan
چهارشنبه 25 دی 1392, 16:49 عصر
سلام دوستای عزیز

این نمودار مراحل کا رو نشون میده
http://efshop.ir/upload/pic/payment.png

شما میتونید راهنمای کامل راه اندازی درگاه بانک ملت را از لینک زیر دریافت کنید
http://efshop.ir/FileDetails/67/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%84%D8%AA-%D8%B4%D8%A7%D9%BE%D8%B1%DA%A9-

ali.bahrami
پنج شنبه 26 دی 1392, 10:06 صبح
دوست عزیز ممنون از اینکه نمودار مراحل کار را گذاشتی اما به لطف دوستان و این سایت همه راهنمایی ها و سمپل ها مجانی انجام میشه لینکی که شما گذاشتید پولیه !!

alicomputer
یک شنبه 29 دی 1392, 21:32 عصر
مهاجرت به سرور شاپرک
تغییر سرور بانک ملت
http://www.behpardakht.com/data/PGW_Migration_User_Guide.pdf

alicomputer
سه شنبه 08 بهمن 1392, 12:45 عصر
من تمامی مراحل برنامه نویسی را انجام دادم. حتی در هنگام کلیک بر روی دکمه پرداخت کد هم میده ولی وارد سایت بانک ملت نمیشه به نظر شما مشکل کجاست؟
0,B7C2455CD07F568C

Geradsoft
سه شنبه 15 بهمن 1392, 20:04 عصر
سلام
من وارد صفحه بانک میشم ، پرداخت رو انجام میدم ، پول از حساب کم میشه ، ولی هنگام Verify خطای 415 رو نشون میده ، مشکل از کجاست ؟؟؟
session Timeout ها رو هم چک کردم درسته .

moferferi
چهارشنبه 27 فروردین 1393, 19:29 عصر
سلام
من از درگاه بانک ملت(شاپرک)استفاده میکنم
مرحله اول خرید را انجام میدم و rescode صفر را تحویل میگیرم
بعد متد bpVerifyRequest را صدا میزنم و بعد bpSettleRequest

که خطای

System.Threading.ThreadAbortException: Thread was being aborted. at System.Threading.Thread.AbortInternal() at System.Threading.Thread.Abort(Object stateInfo) at System.Web.HttpResponse.End() at CallBack.SettleRequest(String SaleOrderId, String SaleReferenceId) at CallBack.VerifyRequest(String SaleOrderId, String SaleReferenceId

میده.
try
{
string result;
BypassCertificateError();
BPService.PaymentGatewayImplService bpService = new BPService.PaymentGatewayImplService();
result = bpService.bpVerifyRequest(Int64.Parse(TerminalId),
UserName,
UserPassword,
Int64.Parse(SaleOrderId),
Int64.Parse(SaleOrderId),
Int64.Parse(SaleReferenceId));
if (result == "0") { SettleRequest(SaleOrderId,SaleReferenceId); }
else { ErrorInPay("-3", SaleReferenceId.ToString()); }
}
catch (Exception exp)
{

ErrorInPay("-4",exp.ToString());

}

حالا جالبه که اگه همین متد را بدون بلوک کد try catch صدا بزنم ، متد به درستی اجرا میشه و پرداخت هم تایید میشه

چندین بار امتحان کردم و مطمئن شدم مشکل از همین جاست.
کسی میدونه دلیلش چیه؟

misaqkfm
پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 20:33 عصر
سلام دوستان عزیز جدیدترین کلاس ها و کدهای اتصال به درگاه بانک ملت (با سیستم شاپرک) در تاپیک زیر دنبال کنید
http://barnamenevis.org/showthread.php?451879-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%85%D9%84%D8%AA&highlight=%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9+%D9%85%D9%84%D8 %AA

misaqkfm
جمعه 26 اردیبهشت 1393, 02:18 صبح
سلام دوستان عزیز جدیدترین کلاس ها و کدهای اتصال به درگاه بانک ملت (با سیستم شاپرک) در تاپیک زیر دنبال کنید
http://barnamenevis.org/showthread.php?451879-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%85%D9%84%D8%AA&highlight=%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9+%D9%85%D9%84%D8 %AA

mdastlan
پنج شنبه 26 تیر 1393, 16:48 عصر
با سلام
راهنمای پیکربندی درگاه بانک ملت(شاپرک) به زبان asp.net

با توجه به مشکلات و پیچیدگی های موجود در نمونه کد ارسال شده توسط شرکت به پرداخت ، این راهنما را ایجاد کردم تا شما بتوانید راحت تر از این وب سرویس استفاده نمایید.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه فرمایید
http://efshop.ir/FileDetails/67

zahrahd63
پنج شنبه 23 مرداد 1393, 10:50 صبح
سلام، خسته نباشید. من می خوام از طریق بانک ملت، اینترنتی پول کارت به کارت کنم، لطفا راهنماییم کنید.

m3hdii
یک شنبه 26 مرداد 1393, 13:29 عصر
سلام دوستان

کسی میدونه چرا در صفحه CallBack هیچ پارامتری دریافت نمیشه؟
کد رو با #C نوشتم.
به صفحه پرداخت بانک وصل میشه.
پرداخت هم با موفقیت انجام میشه.
ولی وقتی بر میگرده به صفحه CallBack هیچ پارامتری دریافت نمیشه.

شرکت به پرداخت میگه که اشکال از سرورتونه و باید پورت ها باز باشن، و شرکت ارائه دهنده هاستینگ هم میگه که تنظیمات رو روی فایروال انجام دادن.

کسی می تونه راهنمایی کنه؟

ممنون

m3hdii
یک شنبه 26 مرداد 1393, 13:33 عصر
من تمامی مراحل برنامه نویسی را انجام دادم. حتی در هنگام کلیک بر روی دکمه پرداخت کد هم میده ولی وارد سایت بانک ملت نمیشه به نظر شما مشکل کجاست؟
0,B7C2455CD07F568C

احتمالا شما به صورت Local دارین تست می کنین
Up کنین روی سرور
یا از به پرداخت بخواین IP تون رو Valid کنه که بتونین Local هم کار کنین

m3hdii
یک شنبه 26 مرداد 1393, 13:36 عصر
سلام، خسته نباشید. من می خوام از طریق بانک ملت، اینترنتی پول کارت به کارت کنم، لطفا راهنماییم کنید.

این موضوع ربطی به درگاه پرداخت بانک نداره و باید از طریق اینترنت بانک که خود بانک برای حسابتون فعال می کنه و اطلاعاتش رو بهتون میده این کار رو انجام بدین.

niloo17
پنج شنبه 30 مرداد 1393, 16:08 عصر
سلام دوستان

کد رو با #C نوشتم.

شرکت به پرداخت میگه که اشکال از سرورتونه و باید پورت ها باز باشن، و شرکت ارائه دهنده هاستینگ هم میگه که تنظیمات رو روی فایروال انجام دادن.

ممنون

سلام
منم همین مشکل را داشتم.
تمام سایت را به یک subdomain منتقل کردم ، مشکلم حل شد .
ولی دلیلش نمی دونم :متفکر::متفکر::متفکر:

mdastlan
دوشنبه 03 شهریور 1393, 11:13 صبح
سلام خسته نباشید.
از اینکه این تایپیک رو ایجاد کردید ممنون.
اما نکته اصلی این هستش که چرا ما نمی تونیم یک کتاب الکترونیکی کامل که توش نمونه کد داره رو مثله کتابهای الکترونیکیه انگلیسی زبانها درست کنیم .
زحمت کشیدی و پی دی اف گذاشتی اما یه جاهاش بد جوری میلنگه ، اگه امکانش هست یه نمونه کد هم بزار تا بتونیم بدون سوالایه الکی و وقت گیر پرداخت آنلاین رو انجام بدیم.
ممنون

بهترین راهنمایی که من دیدم تو این سایت بوده، ده هزار تومن میدی ولی مشکلت حل میشه:تشویق:

mdastlan
دوشنبه 03 شهریور 1393, 11:17 صبح
بهترین راهنمایی که من دیدم تو این سایت بوده، ده هزار تومن میدی ولی مشکلت حل میشه

mortezaz2000
چهارشنبه 05 شهریور 1393, 17:59 عصر
سلام دوستان

کد رو با #C نوشتم.

ممنون
منم همین مشکل را دارم لطفا راهنمایی کنید.

مقادیر زیر نال هستند:
Request.Form["SaleReferenceId"]
Request.Form["ResCode"]
و...

SamiraProgrammer
شنبه 08 شهریور 1393, 15:06 عصر
میشه بگید پس payerId چی شد؟ به چه دردی میخوره؟ قبلش بابت مطلب هم تنکس...

دوست جدید
دوشنبه 22 دی 1393, 10:39 صبح
سلام. میشه لطفا یه کد گزارشگیری از سداد با پی اچ پی هم بذارین! ممنون

setareh2013
دوشنبه 13 بهمن 1393, 16:56 عصر
سلام
من یه مشکلی داخل کد زیر داشتم

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

<script language="javascript" type="text/javascript">
function postRefId(refIdValue) {
var form = document.createElement("form");
form.setAttribute("method", "POST");
form.setAttribute("action", "<%= PgwSite %>");
form.setAttribute("target", "_self");
var hiddenField = document.createElement("input");
hiddenField.setAttribute("name", "RefId");
hiddenField.setAttribute("value", refIdValue);
form.appendChild(hiddenField);
document.body.appendChild(form);
form.submit();
document.body.removeChild(form);
}
</script>

به چای "<%= PgwSite %>"); مقدار pgwsite که داخل وب کانفیگ تعریف کردیم رو بگذاریم یا عینا همین کد شما رو استفاده کنیم ؟

alibehi
دوشنبه 13 بهمن 1393, 22:26 عصر
با سلام من فایلو دانلود کردم ولی باز نمیشه با چه ویژوالاستدیو نوشتید 2012؟چون من 2010 استفاده میکنم

singel
یک شنبه 13 اردیبهشت 1394, 18:52 عصر
سلام دوستان ببخشید که این تاپیک قدیمی را دوباره راه انداختم
یک مشکل داشتم توی متد BypassCertificateError
میتونید راهنماییم کنید که این تابع چه کار میکنه و چطوری میتونم به زبان vb پیاده سازی کنم

void BypassCertificateError()
{
ServicePointManager.ServerCertificateValidationCal lback +=
delegate(
Object sender1,
X509Certificate certificate,
X509Chain chain,
SslPolicyErrors sslPolicyErrors)
{
return true;
};
}

haamidd
دوشنبه 15 تیر 1394, 22:04 عصر
دوستان من PayerId و OrderId رو متوجه نشدم چی هست دقیقا، لطفا میشه راهنمایی کنید، ممنون : )

Mahditis
چهارشنبه 29 آذر 1396, 16:47 عصر
کو پس لین دانلود کو

red_sky
شنبه 10 آذر 1397, 11:12 صبح
سلام به همه دوستان
دوستان برای اینکه داخل asp.net core با درگاه بانک کار کنیم باید چه کار کنیم؟
من داخل core به درگاه وصل میشم ولی با برگشتش مشکل دارم
وقتی که متد برگشت را از نوع post تعریف می کنم اصلا داخل متد برگشت نمیشه ولی اگر از نوع get تعریف کنم میاد داخلش ولی هیچ چیزی دریافت نمیکنه از بانک یعنی همه null هستند
میشه راهنماییم کنید؟ ممنون میشم

nilofar9925
چهارشنبه 28 فروردین 1398, 15:50 عصر
سلام.با عرض معذرت که سوالم رو اینجا میپرسم.ببخشید کسی سمپل درگاه بانک صادرات رو نداره؟