PDA

View Full Version : امکان اتصال دامنه در بلاگدهی

payamka
چهارشنبه 21 تیر 1391, 14:48 عصر
سلام
من میخوام یه سیستم شبیه بلاگ دهی بسازم .چطوری میشه امکان اضافه کردن دامنه شخصی به وبلاگ کاربرا رو اضافه کرد؟

payamka
پنج شنبه 22 تیر 1391, 21:49 عصر
کسی بلد نیست؟

home68
دوشنبه 07 دی 1394, 10:33 صبح
سلام ، وقت بخیر
ببخشید یه سوال دارم اگه میشه راهنمایی کنید
فرض کنید ما یه اسکریپت داریم ، میخوایم کدش رو به کاربر ندیم ، به کاربر بگیم دامنه ات رو وصل کن به دی ان اسی که ما تعریف کردیم در دامنه

مثل سرویس های وبلاگ نویسی هست که دامنه وصل میکنن به سرویس ، انگار یه سایت مستقل میشه
دقیقا ما باید چیکار کنیم؟
مثلا در میهن بلاگ گفته شده:

مي توانيد وبلاگ خود را در يک دامنه (Domain) يا سايت کاملا مستقل نمايش دهيد.براي مثال آدرس وبلاگ شما به جاي آنکه به صورت yourname.mihanblog.com باشد يک دامنه يا سايت مستقل و بصورت yourname.com خواهد بود. براي اتصال دامنه به وبلاگ ابتدا بايستي نام دامنه را توسط شرکتهاي ميزباني وب ثبت کنيد و سپس تنظميات زير را در قسمت DNS هاي دامنه خود قرار دهيد.
برای اتصال دامین به وبلاگ از یکی از حالات زیر استفاده نمایید:
تنظیم NAMESERVER) NS) به NS3.MIHANBLOG.COM
NS4.MIHANBLOG.COM
یا
تعریف رکورد CNAME به POINT.MIHANBLOG.COM
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
لطفا راهنمایی بفرمایید

ببینید من کاری ندارم که از لینوکس یا از ویندوز استفاده میشه ، میهن بلاگ لینوکس هست (http://admin.mihanblog.com/post/157) بر عکس بلاگفا که ویندوزه
همینطور که دوستمون گفتن:
که چطور کدها تشخیص می دن باید اطلاعات مربوط به کدوم وبلاگ یا دامنه رو نمایش بدن.
تو لینکوس یا ویندوز چطور تنظیم کنیم؟ از چه قسمتی؟؟؟ مثلا میهن بلاگ میگه دامنه ات رو وصل کن به: ns3.mihanblog.com
ما وقتی دامنه رو به این دی ان اس هایی که گفته وصل می کنیم ، اصلا دامنه وصل میشه به میهن بلاگ
بعد باید بریم تو تنظیمات وبلاگ ، اسم دامنه رو بزنیم ، تا دامنه وصل شه وبلاگمون
حالا بلاگفا یا میهن بلاگ فرق نداره مهم اصول کارشون هست که چه جوری هست کلا
-----
استادان عزیز راهنمایی کنن ممنون میشم

مهرداد سیف زاده
دوشنبه 07 دی 1394, 11:02 صبح
چمد تا پست قبل تر به این موضوع پرداخته شده
http://barnamenevis.org/showthread.php?515183-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86

aaligoli
دوشنبه 07 دی 1394, 19:36 عصر
سلام
من میخوام یه سیستم شبیه بلاگ دهی بسازم .چطوری میشه امکان اضافه کردن دامنه شخصی به وبلاگ کاربرا رو اضافه کرد؟
شما باید از cms خاص و سرور مجازی با کانفیگ خاص استفاده فرمایید.