PDA

View Full Version : نظرات درمورد مطالب یک وب سایت

myclick
چهارشنبه 21 تیر 1391, 22:34 عصر
سلام. فرض کنید مدیر یک وب سیات یک اهنگ جدید اپلود کرده. اسم و ادرس اون رو هم در دیتابیس ذخیره کرده. حالا هر کی دانلود می کنه می خواد درمورد این اهنگ نظر بده. داخل پی اچ چی میومدیم ایدی مربوط به اهنگ رو در داخل یک <input type=hidden> می ذاشتیم و اون رو داخل یه جدول دیگه از دیتابیس ذخیره می کردیم. بعد این دو تا جدول رو با هم اتصال می دادیم. حالا در asp برای این کار باید چکار کنیم.

Rohollaes
چهارشنبه 21 تیر 1391, 23:07 عصر
شما گرفتن آی دی آهنگ و ذخیره کردن اونو با asp باید انجام بدی (یا جی کوئری و جاوا اسکریپت) با html ظاهر سایت رو طرح ریزی میکنی

myclick
چهارشنبه 21 تیر 1391, 23:36 عصر
سلام. بذار یه جور دیگه بپرسم. شما برای کاری که من می خوام چه کار می کنید. پست رو خوب نخوندید. من همه ی این کار ها را داخل پی اچ پی انجام دادم. حالا برای این کار داخل asp.net باید چکار کنم

clover
پنج شنبه 22 تیر 1391, 00:22 صبح
الا برای این کار داخل asp.net باید چکار کنم
همین کار رو هم داخل ASP.NET انجام بدید.

هزار و یک راه دیگه هم هست، گرفتن آی دی از کوئری استرینگ و ...

myclick
پنج شنبه 22 تیر 1391, 11:32 صبح
من الان با کوئری استرینگ گرفتم اون رو داخل یک استرینگ گذاشتم. ولی موقعی که به اون خط می رسه out of renge می ده. یکی هست یک توضیح درستی به ما بده این مشکل حل شه. ممنون می شم. فرض کنید که من نمی خوام از فرم های تحت سرور asp استفاده کنم. فقط می خوام از اچ تی ام ال استفاده کنم. یه نمونه کد کوچولو هم بذارید ممنون می شم.

afg_javan
پنج شنبه 22 تیر 1391, 18:51 عصر
سلام

1-خطای out of range زمانی اتفاق می افتد که مشخصاتی با آیدی مورد نظر در دیتابیس یا داده شما وجود نداشته باشد
2-شما می تونید تگ های html رو runat=server کنید و از آن استفاده کنید.
3-شما می تونید حتی تگ های hidden رو ایجاد کنید و به تگ مورد نظر خود ارتباط دهید خودم دقیقا نمی دونم چه جوری پیاده سازی می شه اما نمونه هایی تو اینترنت دیدم.