PDA

View Full Version : وقتی اطلاعاتی ذخیره کردیم ازچه کدهایی استفاده کنیم تا امکان فراخوانی در زمان اجرای برنامه وجود داشت

پناه پناهی
چهارشنبه 21 تیر 1391, 23:53 عصر
وقتی اطلاعاتی راذخیره کردیم ازچه کدهایی استفاده کنیم تا امکان فراخوانی در زمان اجرای برنامه وجود داشت؟

Sirwan Afifi
پنج شنبه 22 تیر 1391, 00:03 صبح
منظورتون رو نمی دونم ولی خوب اگه منظورتون از فراخوانی Fetch کردن از DB باشه به راحتی می تونید اینکار رو با تغییر Command Text تون انجام بدید.

پناه پناهی
پنج شنبه 22 تیر 1391, 11:12 صبح
منظورتون رو نمی دونم ولی خوب اگه منظورتون از فراخوانی Fetch کردن از DB باشه به راحتی می تونید اینکار رو با تغییر Command Text تون انجام بدید.

من یک دفترچه تلفن ایجاد کردم در قالب آرایه وآن را به صورت serializeذخیره کردم حالا می خوام کاری کنم که فراخوانی ها در زمان اجرای برنامه وجود داشته باشه یعنی می خواهم از backupوrestoreاستفاده کنم داخل فرم می خواهم اینکار راانجام دهم نه داخل دیتابیس با تشکر

پناه پناهی
پنج شنبه 22 تیر 1391, 11:13 صبح
من یک دفترچه تلفن ایجاد کردم در قالب آرایه وآن را به صورت serializeذخیره کردم حالا می خوام کاری کنم که فراخوانی ها در زمان اجرای برنامه وجود داشته باشه یعنی می خواهم از backupوrestoreاستفاده کنم داخل فرم می خواهم اینکار راانجام دهم نه داخل دیتابیس با تشکر