PDA

View Full Version : سوال: ارسال محتویات یک فرم به فرم دیگر با دکمه ی تایید

kamran_14
جمعه 23 تیر 1391, 12:33 عصر
سلام
این کد مربوط به این می شه که محتویات فرم رو به فرم موجود در آدرس action می فرستد:

<!DOCTYPE html>
<html>
<body>

<form name="input" action="html_form_action.asp" method="get">
First name: <input type="text" name="FirstName" value="Mickey" /><br />
Last name: <input type="text" name="LastName" value="Mouse" /><br />
<input type="submit" value="Submit" />
</form>

<p>If you click the "Submit" button, the form-data will be sent to a page called "html_form_action.asp".</p>

</body>
</html>
1- می شه بگید مقدار صفت method مربوط به عنصر فرم چی رو مشخص می کنه؟آخه با ننوشتنش برنامه درست عمل می کنه
2- کی از submit و کی از button استفاده می شه؟
3-در این برنامه کدوم قسمت هاش باعث می شه تا محتویات این فبلد به فرم دیگه ارسال بشه؟آیا فقط دکمه ی submit و مقداری که برا صفت action داده می شه باعث اینکار می شه؟

aminghaderi
شنبه 24 تیر 1391, 00:17 صبح
سلام .
چرا خودتون رو توی شر می اندازید؟؟
بهتون پیشنهاد می کنم وارد جزئیات کار نشید چون هم از کار اصلی دور می شوید و هم سختی و دشواری هایی در انتظار شما خواهد بود که خیلی وقتها شما را به بن بست منتهی می کند . بگذریم...

1- متد صفحه نوع درخواست شما را به سرور مشخص می کند ، که معمولا متد Post استفاده می شود که باعث رمزنگاری صفحه شما شده و در سرور رمزکشایی می شود و تا جایی که به خاطرم می یاد ، نوع پیش فرض برای دریافت درخواست در Asp.net در حالت PostBack هست و نوع Get هم رمز گذاری در کار نیست.
2- وقتی می خواهید اصلاعات شما به سرور توسط همون متد به url مورد نظر ارسال بشود ، باید از Submit استفاده کنید و Button برای انجام عملیات JavaScript و پردازشی هست (معمولا).
3- بله ، ولی اونها رویه کار هستند ، رویه Background کار تابعی هست که در مروگر اجرا می شود و متغییر ها رو به سرور ارسال می کند هست.

موفق باشید.

فاطمه_14
سه شنبه 27 تیر 1391, 21:58 عصر
<!DOCTYPE html>
<html>
<body>

<form name="input" action="html_form_action.asp" method="get">
First name: <input type="text" name="FirstName" value="Mickey" />
Last name: <input type="text" name="LastName" value="Mouse" />
<input type="submit" value="Submit" />
</form>

<p>If you click the "Submit" button, the form-data will be sent to a page called "html_form_action.asp".</p>

</body>
</html>

سلام
من از این کد استفاده کردم ولی جواب نداد یعنی به صفحه ی html_form_action.asp انتقال نیافت آیا باید در سورس صفحه html_form_action.asp هم تغییر اعمال کنیم؟