PDA

View Full Version : سوال: برنامه گرافیکی در محیط نت بینز

asadpour-mi
شنبه 24 تیر 1391, 12:49 عصر
سلام دوستان

برای پروژه درس برنامه سازی پیشرفته که مثلا استاد جاوا به ما یاد دادن و حتی یک خط کد نزدن سر کلاس برای اموزش به ما :متفکر: حالا یه پروژه دادن که 12 نمره رو به خودش اختصاص داده . خروجی مورد نظر رو ضمیمه کردم که در یک فایل ویدیویی نمایش داده خروجی باید چی باشه میشه کمکم کنید و راهنمایی کنید که شروع کنم :لبخندساده:

پیشاپیش از کمک شما دوستان متشکرم

spiderman200700
شنبه 24 تیر 1391, 14:28 عصر
سلام
الآن مشکل چیه؟

persianshadow
یک شنبه 25 تیر 1391, 14:45 عصر
اینجا پروژه نوشته نمیشه ! تنها باید یه مشکل رو بصورت واضح توضیح بدید تا در حد همون کمک کنیم.اینکه استادتون هم توی کلاس برنامه نویسی یاد نداده باید طول ترم بهش اعتراض میکردید :).

asadpour-mi
دوشنبه 26 تیر 1391, 09:01 صبح
از راهنمایی شما سپاسگزارم . در رسم شکل و استفاده از رنگها شروع به نوشتن کردم ولی مشکل اصلی در rotate و shifting اشکال هست که به راهنمایی برای نوشتن نیاز دارم .

spiderman200700
دوشنبه 26 تیر 1391, 15:04 عصر
برای rotate باید با Graphics2D کار کنی و برای shifting هم باید از Thread و shift دادن رنگها به صورتی که دوست داری استفاده کنی .

asadpour-mi
دوشنبه 26 تیر 1391, 15:58 عصر
متشکرم ممکن است یه کتاب در مورد جاوا که در مورد پیاده سازی در محیط نت بینز هم آموزش داده بهم معرفی کنید؟

spiderman200700
دوشنبه 26 تیر 1391, 16:45 عصر
من کتابی برای آموزش جاوا سراغ ندارم که توش netbeans رو هم آموزش داده باشه.
معمولا توی فیلم های آموزشی کار با یه IDE خاص رو هم آموزش میدن
میتونید از فیلم های آموزشی استفاده کنید.
یه سرچ کنید توی گوگل فیلم های زیادی پیدا میشه. البته به زبان انگلیسی.

asadpour-mi
دوشنبه 02 مرداد 1391, 15:17 عصر
سلام

برنامه رو ظاهر گرافیکی شو درست کردم هر چقدر run رو میزنم فقط buil میکنه و اجراش نمیکنه چه جوری میتونم اجراش کنم ؟

چگونه میتوان در رویداد یک مثلا radio bautton تابع رسم مستطیل را نوشت ؟

persianshadow
دوشنبه 02 مرداد 1391, 15:50 عصر
کدتون رو بزارید تا کمک کنیم.

spiderman200700
دوشنبه 02 مرداد 1391, 15:57 عصر
شما خیلی در این ضمینه ضعیف هستی.
پیشنهاد میکنم شما اول کار با Applet ها رو یاد بگیری.اگه کارهای گرافیکی Applet رو یاد بگیری میتونی این این پروژه رو هم انجام بدی

yegane8
چهارشنبه 11 مرداد 1391, 01:14 صبح
پیشنهاد میکنم شما اول کار با Applet ها رو یاد بگیری.اگه کارهای گرافیکی Applet رو یاد بگیری میتونی این این پروژه رو هم انجام بدی

سلام
1.چرا باید برای نوشتن هم چین پروژه ای کار با applet رو یاد بگیریم و دقیقا ربطشون به هم چیه؟

2. برای نوشتن یه برنامه ای مثل paint هم باید کار با Applet رو یاد بگیرم؟ چرا؟
لطفا کامل توضیح دهید
باتشکر