PDA

View Full Version : درباره Mambo

Mahdi_S_T
جمعه 02 دی 1384, 20:18 عصر
دوستانی که Mambo رو دارن آیا نسخه فارسی اون همه قسمت های اون فارسی است یا نه ؟ چون نسخه فارسی من بعضی از قسمت های اون فارسی است ؟

moohssenn
یک شنبه 04 دی 1384, 13:02 عصر
باید از مامبو حرفه ای استفاده کنید . اون قسمت مدیریتشم فارسیه

cybercoder
دوشنبه 05 دی 1384, 19:30 عصر
mambo 4.5.1a رو از سایت http://www.joomlaportal.com دانلود کن البته باید عضو بشی اول
بعد تو همون سایت Adminlanguage1.0 Beta رو هم دانلود کن کپی کن تو مسیر مامبو اونوقت میری توی مسیر Lang بعد Admin_english.php رو یه کپی میگیری به نام Admin_farsi.php بعد میری توی فایل configuration.php اونجا یه خط کد زیر mos_lang='farsi' اضافه می کنی به این مظمون $mos_lang='farsi' بعد میری تو قسمت admin سایت اونجا همه چیزی مشابه اون چیزی هست که تو فایل admin_farsi.php وجود داره حالا این admin_farsi.php رو به دلخواه خودت عوض کن. تاکید می کنم که adminlanguage1.b فقط روی mambo 4.5.1 a Stable کار می کنه

موفق باشی اگه خواستی فایل admin_farsi.php دستکاری شده رو برات بفرستم

Mahdi_S_T
یک شنبه 18 دی 1384, 11:37 صبح
چطوری میشه نام مامبو و لینک اونرو از پایین صفحه مامبو برداشت ؟

cybercoder
یک شنبه 18 دی 1384, 15:52 عصر
من خودم یکی از طرفداران Crack هستم ولی یکی از طرفداران پر و پا قرص opensource هم هستم خواهشا فرهنگ استفاده از Open Source رو داشته باشید.

موفق باشید

Mahdi_S_T
جمعه 07 بهمن 1384, 21:52 عصر
دوست من در قرار داد خود مامبو آمده که شما میتوانید کپی رایت پایین صفحات را حذف کنید ولی اجازه حذف نام مامبو از سورس صفحات را نداده . پس مشکلی ندارد.