PDA

View Full Version : سوال: مشکل the operation could not be completed

کاظم فلاحی خواه
یک شنبه 25 تیر 1391, 17:28 عصر
سلام دوستان خواهش می کنم کمکم کنید تا دیشب visual studio 2010 ultimate روی کامپیوترم درست کار می کرد امروز که می خواستم بازش کنم و یه برنامه بنویسم تا صفحه اول یعنی همون SplashScreen می یاد ولی یه پیغام میده . متنه پیغام اینه : the operation could not be completed و وقتی روی دکمه ok می زنم از برنامه خارج می شود .

JaVa
یک شنبه 25 تیر 1391, 17:35 عصر
سلام...

اگه مشکلت حل نشد می تونی فایل نصبی Visual Studio رو اجرا کنی و گزینه Reinstall یا Repair رو انتخاب کنی که اگه یه بار اشتباها فایل اجرایی Visual Studio رو حذف کرده باشی جایگزین بشه.

موفق باشید.*

کاظم فلاحی خواه
یک شنبه 25 تیر 1391, 18:09 عصر
سلام مختار جون :
کارهای زیر رو انجام دادم اما تاثیری نداشت نمی دونم چه خاکی بریزم توی کامپیوترم :
1 - برنامه رو کامل حذف و نصب کردم
2 - کامپیوتر رو ریستارت کردم
3 - برنامه رو به عنوان administrator باز کردم
4 - برنامه رو درcompatibility mode اجرا کردم
5 - بررسی Update با ویندوز آپدیتی قبل و بعد از نصب برنامه
6 - حذف تمامی پیش نیاز های برنامه و ReInstall کردن برنامه
6.5 - (بررسی فایروال و آنتی ویروس)
7 - انواع سرچ در فروم ها و پست دادن در تالار های سایت های خارجی و سایت خود مایکروسافت
8 - و ...
خواهش می کنم دوستان عزیز کمکم کنید من دارم کلافه می شم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Ali408
دوشنبه 26 تیر 1391, 12:28 عصر
سلام داداشم.
تو که همه این کارها رو کردی، ویندوز رو از نو نصب کن.:لبخند:

کاظم فلاحی خواه
سه شنبه 27 تیر 1391, 01:48 صبح
بالاخره مشکل حل شد .

To resolve this issue:

1. Delete the following file:
* On a 64-bit operating system: "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Visual Studio 9.0\Common7\IDE\1033\Microsoft.VSDesignerUI.dll"
* On a 32-bit operating system: "%ProgramFiles%\Microsoft Visual Studio 9.0\Common7\IDE\1033\Microsoft.VSDesignerUI.dll"
2. On the Add or Remove programs page, select Uninstall/Change Visual Studio 2010 and then click Next.
3. Select Add or Remove features.
4. Clear and then re-select any of the features in the list. This causes the update state to be enabled.
5. Finish the Setup wizard. Visual Studio Macro Tools should be installed.

https://connect.microsoft.com/VisualStudio/feedback/details/596422/vs2010-crashes-when-trying-to-edit-a-macro