PDA

View Full Version : سوال: جلوگیری از حذف اطلاعات جدید در بازیابی پایگاه داده

hahaie
یک شنبه 25 تیر 1391, 20:09 عصر
سلام.
قبلا دستوری برای پشتیبان گیری از پایگاه داده توی سایت بود استفاده کردم اما یه ایرادی ک داره اینه ک وقتی فایل پشتیبان رو بازیابی میکنی اطلاعات جدیدی ک ثبت شده اند رو حذف میکنه.البته در حقیقت منطقش همینه اما بنظر دوستان دستوری برای بازیابی پایگاه داده هست ک داده های جدیدی ک ثبت شده اند رو حذف نکنه؟

veniz2008
یک شنبه 25 تیر 1391, 20:23 عصر
سلام.
قبلا دستوری برای پشتیبان گیری از پایگاه داده توی سایت بود استفاده کردم اما یه ایرادی ک داره اینه ک وقتی فایل پشتیبان رو بازیابی میکنی اطلاعات جدیدی ک ثبت شده اند رو حذف میکنه.البته در حقیقت منطقش همینه اما بنظر دوستان دستوری برای بازیابی پایگاه داده هست ک داده های جدیدی ک ثبت شده اند رو حذف نکنه؟
اگر غیر از این باشه باید شک کرد، مثلا شما امروز از اطلاعات دیتابیس یه پشتیبان میگیرید و فردا یک سری اطلاعات جدید وارد میکنید و فایل پشتیبانی رو که دیروز گرفتید restore میکنید،معلومه که اطلاعات جدید نمایش داده نمیشه. اگر غیر از این بود آیا به منطق اون برنامه و اون کدی که باهاش backup گرفتید نمی خندید؟؟؟

FastCode
یک شنبه 25 تیر 1391, 20:36 عصر
میتونید اطلاعات رو جای دیگه برگردونید و بعد همه سطرها رو upsert کنید
upsert رو هم خواهش میکنم اول در گوگل سرچ کنید

hahaie
دوشنبه 26 تیر 1391, 17:08 عصر
mohammaddou (http://barnamenevis.org/member.php?155296-mohammaddou) عزیز نه برا چی خنده دار باشه!
پیشرفت توی هر چیزی با افکار جدید به وجود میاد.سعی میکنم همیشه به چیزایی فکر کنم ک برام غیر ممکن باشه تا حداقل توی خیالم ممکن بشه.
Fastcode ممنون.