PDA

View Full Version : پیغام windows has stop working

beni.com
دوشنبه 26 تیر 1391, 15:21 عصر
با سلام
دوستان من یه برنامه نوشتم که روی pc خودم اجرا میشه ولی روی بقیه سیستم ها پیغام windows has stop working میده.
از کامپوننت دات نت بارم توش استفاده کردم ورژنشم 10 هستش.
خود دات نتم تا ورژن 4 رو بقیه سیستم ها نصب کردم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

مرتضی تقدمی
دوشنبه 26 تیر 1391, 15:31 عصر
سلام
فایل ستاپ براش ساختی یا نه؟

beni.com
دوشنبه 26 تیر 1391, 15:34 عصر
نه دزست بلد نیستم بسازم

مرتضی تقدمی
دوشنبه 26 تیر 1391, 15:38 عصر
هم با خود VS میشه ستاپ ساخت و هم با نرم افزارهای دیگه ای مثل install shield. درموردشون جستجو کن با هرکدوم راحت تری ستاپ بساز.

beni.com
دوشنبه 26 تیر 1391, 15:44 عصر
آقا خیلی مردی.
مشکلم حل شد.
کارت درسته.

beni.com
دوشنبه 26 تیر 1391, 16:15 عصر
ببخشید بازم یه سوال داشتم
الان برنامم اجرا میشه setup رو هم با vs ساختم. ولی تو بقیه pc ها فایلهامو پرینت نمیکنه. انگار فایاهای چاپی fast report رو که دیزاین کردمو نداره که پرینت کنه. میدونین کجا میشه ادش کرد. تو resurce ریختم نشد.
ممنون

مرتضی تقدمی
دوشنبه 26 تیر 1391, 16:58 عصر
من با فست ریپورت کار نکردم. اگر مثل کریستال ریپورت باشه که باید نصب بشه.

beni.com
دوشنبه 26 تیر 1391, 17:03 عصر
یه سری فایلهای اساسی هست که برنامه از توی bin/debug همیشه می خونه فایلهای fastreportam جزء اوناس نمی دونید باید به کجا ادشون کنم؟

مرتضی تقدمی
دوشنبه 26 تیر 1391, 17:09 عصر
اگر جزو فایل هایی هست که در برنامت ازش استفاده کردی, حتما باید add کنی. به همون شکلی که فایل اجرایی اصلی رو add می کنی, بقیه فایلهای کنار فایل اجرایی رو هم add کن. (اگه منظورتو درست متوجه شده باشم.)

beni.com
دوشنبه 26 تیر 1391, 17:16 عصر
آقا دقیقاً منظورم همین بود ولی نمی دونم کجا باید اینکارو بکنم. من فایلهایی که باید اد میشد رو تو فرم زیری include کردم ولی اینجا دیگه جای اد چیزی رو نداره
89821

مرتضی تقدمی
دوشنبه 26 تیر 1391, 17:31 عصر
شما چرا رفتید تو قسمت publish ؟ :خجالت:
ببین شما از مراحل زیر رو برو:
file/ new/ project/ seup and deployment/ setup project
یه پروژه جدید ایجاد که شد, application folder رو انتخاب کن. در قسمت سمت راست راست کلیک کن و add file رو بزن. همه فایل ها رو که add کردی, پروژه رو build کن. تموم که شد می تونی فایل ستاپ رو از پوشه Debug برداری.
مشکلی داشتی آموزش کامل تر و توضیحات بیشتر تو سایت هست.
موفق باشید

beni.com
سه شنبه 27 تیر 1391, 07:46 صبح
کسی نیست کمک من کنه؟