ورود

View Full Version : سوال: پیدا کردن یک سلول در جدول یا گریدویو

aspnevis
سه شنبه 27 تیر 1391, 09:24 صبح
سلام دوستان.من قراره یک جدول داشته باشم که سطرهای اون نشان دهنده ایام هفته و ستون هاش نشان دهنده ساعات روز هست. قراره در هر سلول یک button قرار بدم تا با کلیلک روی اون یک برنامه ریزی انجام بشه. مشکل من اینه که نمی دونم باید از table استفاده کنم یا از gridview یا شی دیگه ای! تا بتونم هر سلول رو جداگانه بشناسم.
اگه میشه به من کمک کنید:متفکر:

konkoory_82
سه شنبه 27 تیر 1391, 10:31 صبح
از هر کدوم از این کنترل ها که استفاده کنید می تونید به یه سلول خاصش دسترسی داشته باشید.

aspnevis
سه شنبه 27 تیر 1391, 20:26 عصر
از هر کدوم از این کنترل ها که استفاده کنید می تونید به یه سلول خاصش دسترسی داشته باشید.

بله ولی چطوری؟ باید به ازای کلیک روی هر دکمه عمل insert مربوط به همون سلول رو انجام بدم و با روشی که من بلدم خیلی پیچیده میشه و امیدوارم روش های بهتری ارائه بشه

ey.joooon
سه شنبه 27 تیر 1391, 21:09 عصر
به نظر من فرقی نداره از جدول یا گرید ویو استفاده کنید.
اگر بتونید برای وارد کردن اطلاعات در جدول از linq استفاده کنید کارتون راحته.
چون مثلا در رویداد کلیک برای دکمه می توانید از استورد پروسیژر دخیره شده در پایگاه داده خودتون استفاده کنید.

aspnevis
پنج شنبه 29 تیر 1391, 11:50 صبح
به نظر من فرقی نداره از جدول یا گرید ویو استفاده کنید.
اگر بتونید برای وارد کردن اطلاعات در جدول از linq استفاده کنید کارتون راحته.
چون مثلا در رویداد کلیک برای دکمه می توانید از استورد پروسیژر دخیره شده در پایگاه داده خودتون استفاده کنید.

سلام وخیلی ممنون. مشکلم رو تا حدودی حل کردم. البته من linq بلد نیستم به نظرتون میتونم در مدت زمان کم یاد بگیرم؟

وسوالی که اان برام پیش اومده اینه که من میتونم دوتا sp مربوط به update داته باشم و اگر بله،چطوری باید ازشون استفاده کنم؟