PDA

View Full Version : سوال: چاپ با سایز اختصاصی

blake_daniel
سه شنبه 27 تیر 1391, 21:36 عصر
سلام به همه دوستان و همکاران.
خسته نباشید.
عزیزان من میخوام یه برنامه بنویسم که با خودش هیچ مشکلی ندارم ولی برای پرینت یه مشکل دارم و اینکه سایز کاغذش خیلی خاصه و من تاحالا چنین پرینتی نساختم.و اطلاعاتش باید یه جای خاص وارد بشه(به عکس توجه کنید).عکسهای زیر کاغذ آماده هست و وقتی وارد پرینتر میشه قسمتهای قرمز پر میشه و کاغذ بیرون میاد.من برنامه هامو با ویژوال و پرینت رو با آخرین ورژن کریستال ریپورت میگیرم و میخوام ببینم آیا چنین کاری با کریستال ریپورت ممکنه یا نه و اگه هست یه تاپیک نمونه و یا یه برنامه نمونه بهم بدین.
89905

با تشکر از همه دوستان.:قلب:

blake_daniel
چهارشنبه 28 تیر 1391, 12:38 عصر
دوستان خواهشا یه کمکی یه مثالی یه چیزی.
کارم گیره یه کمک بکنید.:ناراحت:

blake_daniel
یک شنبه 01 مرداد 1391, 11:18 صبح
یعنی هیچکس تا الان چنین ریپورتی طراحی نکرده؟

m.4.r.m
یک شنبه 01 مرداد 1391, 12:12 عصر
خوب کاری نداره شما طرح چاپ رو تو کریستال ترسیم کن و جلوی اون خطوط قرمز که باید فیلد ها رو بنویسید این کارو بکنید و بعد از اتمام کار ترسیمات اضافی را پاک کنید و فقط فیلد ها باقی بمانند این طوری تقریبا همون طوری رسم میشن و یه نکته شما تو پرینت باد دو نوع حالت واسه پرینت در اختیار کاربر قرار بدی 1- اولی که گفتم 2- همین ترسیماتو تو کریستال بزاری باقی بمونه تا وقتی کاغذ مخصوص نبود بتونن پرینت بگیرن . کار زیاد سختی به نظر نمیاد خلاقیت داشته باشی کارت حل میشه برنامتو رو سیستمی که این پرینتر وصله ببر اونجا تست کن چند بار بزنی خودش جاهاشو می تونی پیدا کنی خیلی راحت . بازم سوالی داشتی می تونی با وقت قبلی بپرسی :قهقهه: