PDA

View Full Version : ذخیره فایل فلش به صورت فایل ویدئویی

طاها حک
پنج شنبه 29 تیر 1391, 11:00 صبح
با سلام.
برای یک پروژه از من فایل ویدئویی خواسته شده. از اونجایی که باید بیشتر بخش ها انیمیشن می شد، من از فلش استفاده کردم، همچنین لازمه که در داخل فلش یه صحنه هایی از فیلمی که فیلم برداری شده نمایش داده بشه که برای اونم از loadmovie استفاده کردم. فایل صوتی رو هم انداختم داخل فلش.
حالا من موقع export کردن، می خوام به صورت یک فیلم ویدوئویی export کنم و طرف فقط یک فایل ویدئویی ازم تحویل بگیره. من به صورت export .avi می گیرم ولی اولا حجمش یهو می شه 3 گیگ و ثانیاً هیچ برنامه ای هم نمی تونه بازش کنه. مثلاً پیغام می ده که can not render file.
ممنون می شم دوستان راهنماییم کنن.

amirhossein.h
پنج شنبه 29 تیر 1391, 17:36 عصر
سلام دوست عزیز
اگه بخش هایی از فایل ویدیویی شما با فلشه شما می تونید از برنامه هایی که برای ساخت فیلم استفاده می شه مثل corel Video یا Adobe Premiere استفاده کنید(البته کار با اولی ساده تره)
ولی اگر کل فایل شما فلشه من تا به حال این کارو نکردم چون تا به حال به کارم نیومده ولی بازم اگر کارت باید خیلی سریع انجام بشه یه راه حلی که زیاد جالب نیست به ذهنم رسید که می تونی استفاده کنی
اگه خواستی بگو بهت بگم...

amin1softco
پنج شنبه 29 تیر 1391, 20:16 عصر
نکتش اینه که یک تیکی هستن نوشته compress video باید قبل از export کردن اون تیک رو بزنید. یا به صورت .mov خروجی بگیرید یا نرم افزار هایی که برای اینکار swf2video (https://www.google.com/search?q=swf2movie&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a#hl=en&client=firefox-a&hs=BrZ&rls=org.mozilla:en-US:official&sa=X&ei=XTEIUJnTEMqG4gTbxKjUBA&ved=0CGQQBSgA&q=swf2video&spell=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.,cf.osb&fp=5fcc265c0505fbd7&biw=1440&bih=797) استفاده کنید. ولی به قول دوستمون نرم افزار های ویرایش فیلم امکانات بیشتری در این زمینه دارند و فک کنم اگر ببریدش داخل aftereffect بتونید بهتر خروجی بگیرید.

Microname
جمعه 30 تیر 1391, 14:28 عصر
نمیدانم چه کار کرده اید که به مشکل خورده اید اما موقع نصب نرم افزارهای ادوبی یک تبدیل کننده ویدئو هم نصب میشود فکر مکینم اسمش Adobe Media encoder باشه با این نرم افزار میتوانید خروجی تان را تبدیل کنید.