PDA

View Full Version : سوال درباره کنترل fileupload

mohabatbiend
پنج شنبه 29 تیر 1391, 20:01 عصر
سلام به همه دوستان .من تو پروژم می خوام هدر سایتم را از کاربر بگیرم .برای اینکار از کنترل fileupload استفاده کردم .می خوام اول تصویر رو با ی اندازه ثابت تو ی کنترل image نشون بده بد آپلود شه .کد مربو ط به آپلود رو نوشتم.ممنون میشم اگه کد نمایش روی کنترل image رو بهم بدین.

Fartaj
پنج شنبه 29 تیر 1391, 20:16 عصر
سلام دوست عزیز

اگه منظورتون پیش نمایش هست یعنی جایی که قراره بنر آپلود بشه بنر فعلی رو نشون بده باید تو اون صفحه به این صورت عمل کنی :

SqlConnection cs = new SqlConnection(ConfigurationManager.ConnectionStrin gs["ConStr"].ConnectionString);
private void Bindcopy()
{
SqlCommand com = new SqlCommand("select * from h_setting where id = 1", cs);
cs.Open();
SqlDataReader reader = com.ExecuteReader();
if (reader.HasRows == true)
{
reader.Read();
nimg.ImageUrl = (reader.GetString(2));
}
cs.Close();

}
protected void Page_Load(object sender, EventArgs e)
{
if (!IsPostBack)
{
Bindcopy();
}
}

(کانکشن استرینگ رو با سیستم خودتون تنظیم کنید)

تو این کد من اومدم اطلاعات جدول setting رو با شرط id = 1 گرفتم (که شما باید نام جدول و id مربوط به بنر خودتون رو بهش بدید) بعد اون رکورد رو ریختم تو data reader بعد آدرس بنر رو از فیلدش می ریزم تو image url یعنی شما باید جای اون عدد 2 شماره فیلد مربوط به بنر خودتون رو بهش بدید

mohabatbiend
جمعه 30 تیر 1391, 00:04 صبح
سلام دوست عزیز

اگه منظورتون پیش نمایش هست یعنی جایی که قراره بنر آپلود بشه بنر فعلی رو نشون بده باید تو اون صفحه به این صورت عمل کنی :

SqlConnection cs = new SqlConnection(ConfigurationManager.ConnectionStrin gs["ConStr"].ConnectionString);
private void Bindcopy()
{
SqlCommand com = new SqlCommand("select * from h_setting where id = 1", cs);
cs.Open();
SqlDataReader reader = com.ExecuteReader();
if (reader.HasRows == true)
{
reader.Read();
nimg.ImageUrl = (reader.GetString(2));
}
cs.Close();

}
protected void Page_Load(object sender, EventArgs e)
{
if (!IsPostBack)
{
Bindcopy();
}
}

(کانکشن استرینگ رو با سیستم خودتون تنظیم کنید)

تو این کد من اومدم اطلاعات جدول setting رو با شرط id = 1 گرفتم (که شما باید نام جدول و id مربوط به بنر خودتون رو بهش بدید) بعد اون رکورد رو ریختم تو data reader بعد آدرس بنر رو از فیلدش می ریزم تو image url یعنی شما باید جای اون عدد 2 شماره فیلد مربوط به بنر خودتون رو بهش بدید

ببنید دوست من این کدتون به درددم می خوره ولی منطورم این نبود.ببینید واضح تر بگم من cms رو پیاده سازی کردم برای ی سایت و تو اون ی قسمت دارم برای تغییر هدر سایت توسط مدیر سایت .حالا می خوام قبل از ارسال آن به پایگاه ی پیش نمایش ازش داشته باشم وبعدر از زدن کلید ارسال به پایگاه ارسالش کنه.دقیقا مث ثبت نام کنکوره.چطور عکس داوطلب رو اول میگیره نمایش میده بعد میره مرحله بعدی .ممنون از راهنمایی هاتون دوستان گلم/.

fakhravari
جمعه 30 تیر 1391, 00:45 صبح
شما 2 راه دارید
1 ) یک پوشه temp درست کنید.
2 ) عکس را به صورت بایت دریافت تبدیل به Image کرد

mohabatbiend
جمعه 30 تیر 1391, 10:01 صبح
شما 2 راه دارید
1 ) یک پوشه temp درست کنید.
2 ) عکس را به صورت بایت دریافت تبدیل به Image کرد

دوست عزیز مرسی از جوابتون ولی من فقط می خوام ی پیش نمایش تو کنترل image قبل از ارسال داشته باشم .ی نونه از فرم سایتم رو عکس گرفتم می تونید نگاه کنید89996

mohabatbiend
جمعه 30 تیر 1391, 10:55 صبح
کسی نیست بهم جواب بده؟