PDA

View Full Version : حرفه ای: محدود کردن نویسندگان برای استفاده از هاست دانلود + مدیریت محتوای وردپرس

jsa_flora
جمعه 30 تیر 1391, 13:28 عصر
سلام دوستان،
جستجو نتیجه ای نداشت:اشتباه:
مختصر و مفید!
یه سایت هست، می خواد نویسنده جدید بگیره؛ تمام عکسها و فایلهای مورد نیاز در مطالب سایت روی هاست دانلود، آپ میشه! وقتی نویسنده رو نشناسی طبیعتا نمی تونی کل هاست دانلود رو بدی دستش:متفکر:
چه جوری میشه از داخل وردپرس یا با استفاده از همون ftp و یا تنظیمات هاست دانلود، یه قسمتی از هاست دانلود مثلا 10گیگ رو در نظر گرفت واسه اون نویسنده؟؟
تنظیمات؟ افزونه؟ اسکریپت؟ کد؟؟؟؟؟؟
.
تشکر ویژه از به اشتراک گذاری تجربیات:قلب:

sahama
شنبه 31 تیر 1391, 11:05 صبح
با سلام
هر هاست امکان اکانت بندی برای ftp رو می ده و بعضی از هاست ها امکانات بیشتری رو برای مجوز های کنترلی بیشتری برای ftp میده
ورد پرس رو نمی دونم اما جوملا سیستم سطح دسترسی پیشرفته ای داره و با استفاده از اون به علاوه چند تا افزونه کمکی می تونید کارهای لازم رو انجام بدید
از طرفی در تنهایت اگر کارتون با این روش ها انجام نشد می تونید براحتی کد های لازم برای اونو بنویسید

jsa_flora
سه شنبه 03 مرداد 1391, 12:21 عصر
با سلام
هر هاست امکان اکانت بندی برای ftp رو می ده و بعضی از هاست ها امکانات بیشتری رو برای مجوز های کنترلی بیشتری برای ftp میده
ورد پرس رو نمی دونم اما جوملا سیستم سطح دسترسی پیشرفته ای داره و با استفاده از اون به علاوه چند تا افزونه کمکی می تونید کارهای لازم رو انجام بدید

ممنون دوست عزیز، تا حالا این روش ساده رو تست نکرده بودم، مشکلم با دسترسی به فایل ها حل شد، یعنی تونستم یه کاربر ftp درست کنم محدود به یه پوشه خاص اما هنوز یه مشکل هست! اونم این که می خوام میزان حجم در دسترس برای اون کاربر رو هم محدود کنم که از پشتیبانی هاست پرسیدم گفتن نمیشه(با امکانات موجود هاست).؛ راهی واسه اون هست؟
واسه محدودیت ایجاد کردن روی پسوندهای فایل قابل آپلود چی؟ با تنظیمت خود هاست میشه کاری کرد؟