PDA

View Full Version : سوال: چطور با کامپوننت dotnetbar کار کنم؟؟!

amir-aa
جمعه 30 تیر 1391, 14:48 عصر
سلام
من از دات نت بار استفاده می کردم اما ویندوزمو که عوض کردم یه جوری شده که اصلا کنترلش نمیاد روی صفحه برنامم یعنی فقط در زیر صفحه vs آیکونش میاد اما خبری از خود کامپوننت نیست؟؟!!

aradrobo
شنبه 31 تیر 1391, 22:13 عصر
آموزش استفاده از کامپوننت در سایت تاپیک زیر موجود است . این آموزش بر اساس دونت بار می باشد که می توانید دریافت کنید .
برای ورود کلیک نمایید. (http://barnamenevis.org/showthread.php?351957-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%B3%DB%8C-%D8%B4%D8%A7%D8%B1%D9%BE-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D9%81%D9%87%D9%85)

amir-aa
دوشنبه 02 مرداد 1391, 15:17 عصر
من اصلا پیدا نکردم!!!

aradrobo
دوشنبه 02 مرداد 1391, 17:52 عصر
من اصلا پیدا نکردم!!!

دوست عزیز جلسه بیستم . همین موضوعی بود که شما می خواستید . لطفاً با دقت نگاه کنید

amir-aa
دوشنبه 02 مرداد 1391, 19:06 عصر
فرمایش شما درست اما مال من بعضی هاش کار میکنه بعضی هاش کار نمیکنه

amir-aa
سه شنبه 03 مرداد 1391, 17:28 عصر
هیچکس نیست مشکل منو حل کنه؟؟؟

k1csharpdeveloper
چهارشنبه 04 مرداد 1391, 04:30 صبح
سلام دوست من اتفاقا من توی پروژه هام از کامپوننت devcomponent و دات نت بار استفاده کردم این کامپوننت قسمت های مختلف داره تو مشکلت با کدوم قسمته ؟بعد اینکه باید خود devcomponent رو نصب کنی و 2 تا فایل کرک شده dll رو هم از سولوشن قسمت refrence بیای chooseitems رو بزنی و browse کنی و 2 تا dll رو اضافه کنی بعد توی toolbox بیای همین کار رو انجام بدی که ایندفعه یکی از dll هارو ازت قبول میکنه و بعد از اون تمامی ابزارهای زیبا و حرفه ای دات نت بار رو در اختیارت میذاره ولی من تجربم توی این کامپوننت ها خیلی زیاد بوده سعی کن بدون استفاده از کامپوننت کار کنی و با ابزارهای استاندارد کار کنی که بعدا مشکل trial بودن اذیتت نکنه ولی اگه استفاده کردی data grid رو از کامپوننت janus استفاده کن errorr provider ها تو از dotnetbar و textbox هاتو از entrylib کامپوننت klik استفاده کن محشره الان توی سایت من میتونی عکس های پروژه منو ببینی و زیبایی های اینارو متوجه بشی www.keivansystem.ir نرم افزار دندون پزشکی رو نگاه کنی متوجه میشی من چی میگم

amir-aa
چهارشنبه 04 مرداد 1391, 16:10 عصر
من اینکار هارو شما گفتی درباره نصب دات نت بار خودم میدونستم و انجام داده بودم اما من مهم تر از همه الان کامپوننت تب کنترل میخوام نه گرید.تب کنترل میخوام و یکی دوتا چیز دیگه که توی دات نت بار هست.ولی میگم توی دات نت بار من همه کنترل ها به تول باکس اضافه میشن اما سه چهار تاشون کار میکنن بقیه dll شون اضافه میشه و آیکونش زیر صفحه میاد اما انگار خودش غیب شده....!!!
در ضمن کامپوننت جانوس هم دقیقا همین مشکلو برام داره.خیلی عجیبه...تازه vs رو هم دوباره نصب کردم

aradrobo
چهارشنبه 04 مرداد 1391, 18:12 عصر
من اینکار هارو شما گفتی درباره نصب دات نت بار خودم میدونستم و انجام داده بودم اما من مهم تر از همه الان کامپوننت تب کنترل میخوام نه گرید.تب کنترل میخوام و یکی دوتا چیز دیگه که توی دات نت بار هست.ولی میگم توی دات نت بار من همه کنترل ها به تول باکس اضافه میشن اما سه چهار تاشون کار میکنن بقیه dll شون اضافه میشه و آیکونش زیر صفحه میاد اما انگار خودش غیب شده....!!!
در ضمن کامپوننت جانوس هم دقیقا همین مشکلو برام داره.خیلی عجیبه...تازه vs رو هم دوباره نصب کردم

دقیقاً همین مشکل برای من هم پیش میاد . ولی نمی دونم مشکل از کجاست . اگر پیدا کردید به من هم اطلاع بدهید . با تشکر

Esmail Solhkhah
چهارشنبه 04 مرداد 1391, 18:36 عصر

دقیقاً همین مشکل برای من هم پیش میاد . ولی نمی دونم مشکل از کجاست . اگر پیدا کردید به من هم اطلاع بدهید . با تشکر

DevComponents.DotNetBar.Design.dll را به رفرنسهای پروژه اضافه کنید بعد کنترلها رو درگ کنید رو فرم.

موفق باشید.

amir-aa
چهارشنبه 04 مرداد 1391, 19:31 عصر
من مشکل خودمو پیدا کردم
ممنون از همتون
ببینید وقتی تو تولباکس اضافه میکنی دوباره نباید جدا رفرنسشو اضافه کنی....بلکه خودش رفرس رو میسازه!