PDA

View Full Version : سیستمم ویروس گرفته

elena
جمعه 30 تیر 1391, 20:27 عصر
سلام به همگی،سیستمم ویروس گرفته،نود 32 هم نصب هست ولی پاک نمیکنه،ویندوزم آلوده شده،چکار کنم؟حال ندارم وین رو دوباره عوض کنم،کسپر اسکای نصب کردم ولی تو اپدیتش مشکل داشتم.لطفا راهنماییم کنید

حامد مصافی
جمعه 30 تیر 1391, 21:58 عصر
تعریف nod32: نرم‌افزاری بیهوده که توسط سازندگان به عمد شبیه آنتی‌ویروس طراحی شده است!

به عبارتی دیگر ازاین مسئله که nod ویروس رایانه شما رو پاک نکرده اصلاً شوکه نشدم!

مرتضی تقدمی
جمعه 30 تیر 1391, 22:11 عصر
سلام
آقای مصافی پیشنهاد شما کدوم آنتی ویروسه؟
موفق باشید

حامد مصافی
جمعه 30 تیر 1391, 22:28 عصر
عبارت «top 10 antivirus» رو گوگل کنید. تقریباً در تمامی بررسی‌های معتبر Bitdefender رتبه اول رو کسب کرده. گمان می‌کنم برای سیستم‌های خانگی در حال حاضر این آنتی ویروس بهتر از بقیه باشه (نظر شخصی) Kaspersky هم خوبه.

elena
شنبه 31 تیر 1391, 15:39 عصر
من اصلابا کسپر کار نکردم،ولی نود رو حذف کردم کسپر نصب کردم،لایسنس رو از نت پیدا کردم و آپدیت کردم ولی فکرکنم بعضی ویروسها رو پاک نکرده،نسخه 2012 رو نصب کردم،یکم کار با این آنتی ویروس رو توضیح بدید،ممنون

elena
شنبه 31 تیر 1391, 15:48 عصر
من یکی از درایوهامو اسکن کردم بعد از اتمام نوشته threats:3 , neutralized:0 به نظرتون ویروسا حذف شدن؟

mohammadamingh
شنبه 31 تیر 1391, 19:46 عصر
سلام

با توجه به تجربه ای که داشتم کاملا با نود 32 مخالفم

پیشنهاد میدم از آویرا استفاده کنید
نسخه رایگانش به خوبی جواب میده و ویروسا رو به راحتی پاک میکنه و خیلی راحت هم آپدیت میشه

واسه دانلود میتونید از لینک زیر استفاده کنید
http://personal.avira-update.com/package/wks_avira/win32/en/pecl/avira_free_antivirus_en.exe

jafar2012
دوشنبه 02 مرداد 1391, 17:58 عصر
hi
اگه اون قدر داغون شده یا عصبیت کرده این ویندوزه خیلی بهتره عوضش کنی اگه با چن تا انتی امتحان کردی ولی همونتری هست 100% این کار رو بکن
آویرا که رتبه یک داره (البته آمار سال قبل رو ندارم) ولی سرعت سیستم رو هم خوب کم می کنه به قول معروف سنگینه ولی دلیل بیارین چرا nod آشغال هست kasper که خیلی گیر می ده بیشتر دوستان من باهاش حال نمی کنن حالا شاید شما جواب من رو بدین و بگین انتی ویروس x به دلیل اینکه الگوریتم n رو داره یا تو شناسایی بعضی از ویروس قوی تره یا فایر وال چند حالته و خیلی قوی داره و... قوی تره و در نتیجه انتی ویروس x بهتره ولی چیز کلی که تا به حال دیدم بیشتر از nod استفاده می کنن حالا چه خوب چه بد

FastCode
دوشنبه 02 مرداد 1391, 18:19 عصر
اگر میخواهید از kaspersky استفاده کنید پیشنهاد میکنم نسخه bootable رو که مجانی هست از site ه خودش download کنید

mosyhey
دوشنبه 02 مرداد 1391, 18:30 عصر
این برنامه هم را دانلود و امتحان کنید:

http://www.malwarebytes.org

syntiberium
دوشنبه 02 مرداد 1391, 18:35 عصر
دلیل بیارین چرا nod آشغال هست
چند سال پیش من nod روی سیستمم نصب بود . بعد از یک ماه احتمالا از طریق اینترنت به این نتیجه رسید که nod روی سیستمم کرک شدست . برای اینکه ازم انتقام بگیره خودش یه ویروس انداخت به جون سیستمم که تمام فایل های exe رو آلوده کرد . من تا حالا آنتی ویروس دیگه ای به این نفهمی ندیدم که همچین کاری بکنه .

به عبارتی دیگر ازاین مسئله که nod ویروس رایانه شما رو پاک نکرده اصلاً شوکه نشدم!
من از اینکه nod هنوز به عنوان آنتی ویروس مطرح می شه شوکه شدم .