PDA

View Full Version : سازمان ذهی فایل ها

yegane8
شنبه 31 تیر 1391, 00:24 صبح
سلام
قسمتی از برنامه ام اینطوریه که به ترتیب الفبا از a تا z باتن ها در یک فرم اند که کاربر با زدن هر کدوم از این button ها اطلاعاتی در ارتباط با اوون حرف رو می گیره این اطلاعات برای هر حرف حدود 20 خط هست حالا من باید برای هر کدوم از این حروف یک فایل درست کنم و اطلاعات مربوط به اوون حرف رو بریزم تو اوون فایل (اینطوری باید 28 تا فایل درست کنم که اصلا معقول نیست !!!)
یا راه حل دیگه ای هم هست؟
لطفا راهنمایی کنید
باتشکر

parnian~parnian
شنبه 31 تیر 1391, 14:21 عصر
سلام خوب شما می تونید تمام اطلاعات رو در یک فایل ذخیره کنی ولی ابتدای هر کدوم از اول اطلاعات نشانه ای که میتونه اسم اون باتن باشه بذاری بعد از خوندن فایل اون نشانه رو serch کنی و اطلاعات رو از ابتدای نشانه تا ابتدای نشانه بعدی بگیری و ازش استفاده کنی
موفق باشین

yegane8
شنبه 31 تیر 1391, 16:31 عصر
سلام خوب شما می تونید تمام اطلاعات رو در یک فایل ذخیره کنی ولی ابتدای هر کدوم از اول اطلاعات نشانه ای که میتونه اسم اون باتن باشه بذاری بعد از خوندن فایل اون نشانه رو serch کنی و اطلاعات رو از ابتدای نشانه تا ابتدای نشانه بعدی بگیری و ازش استفاده کنی
موفق باشین
ممنون اما من نمی دونم چطوری باید تو فایل یه نشانه رو search کنم میشه یه مثال بزنید
باتشکر

parnian~parnian
شنبه 31 تیر 1391, 17:52 عصر
ممنون اما من نمی دونم چطوری باید تو فایل یه نشانه رو search کنم میشه یه مثال بزنید
باتشکر
باید اطلاعات فایل رو داخل یه رشته قرار بدی بعد اون نشانه رو داخل رشته serch کنی .

spiderman200700
شنبه 31 تیر 1391, 17:55 عصر
موقع خوندن فایل به صورت خط به خط.
میای هر خط رو چک میکنی که علامت مربوط به توضیحات اون حرف توی اون خط وجود داره یانه. وقتی علامت مورد نظر رو توی اون خط پیدا کردی اون خط همون توضیحات مورد نظرته

yegane8
شنبه 31 تیر 1391, 19:30 عصر
چطوری باید در هر خط فقط اولین کاراکنر رو چک کنم
باتشکر

spiderman200700
شنبه 31 تیر 1391, 20:59 عصر
اینطوری:
if(line.charAt(0)=='A'){
...
}

یا
if(line.startsWith("A")){