PDA

View Full Version : هندل پیام های ورد در دلفی 2010

ofog_22
شنبه 31 تیر 1391, 10:10 صبح
من یه برنامه با دلفی 2010 دارم که یه فایل ورد رو باز میکنه و اگه این فایل ورد بنا به هر دلیلی بسته نشده باشه و یه فایل ورد دیگه از طریق همین برنامه باز شده باشه موقع بستن فایل ورد پیام زیر رو نمایش میده
you can not close microsoft word becuse a dialog box is open,click ok ,switch to word and then close dialog box.
حالا من میخوام این پیام رو نشون نده باید چیکار کنم؟؟؟؟
در ضمن از دستور زیر هم استفاده میکنم اما تاثیری نداره
wordApp.DisplayAlerts:=wdAlertsNone;
لطفا کمک کنید
خیلی سریع و ضروری هستش
منتظرم

ofog_22
شنبه 31 تیر 1391, 11:28 صبح
چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه کمکی بکنین خواهشا!!!!

tdkhakpur
شنبه 31 تیر 1391, 13:15 عصر
من یه برنامه با دلفی 2010 دارم که یه فایل ورد رو باز میکنه و اگه این فایل ورد بنا به هر دلیلی بسته نشده باشه و یه فایل ورد دیگه از طریق همین برنامه باز شده باشه موقع بستن فایل ورد پیام زیر رو نمایش میده
you can not close microsoft word becuse a dialog box is open,click ok ,switch to word and then close dialog box.
حالا من میخوام این پیام رو نشون نده باید چیکار کنم؟؟؟؟
در ضمن از دستور زیر هم استفاده میکنم اما تاثیری نداره
wordApp.DisplayAlerts:=wdAlertsNone;
لطفا کمک کنید
خیلی سریع و ضروری هستش
منتظرم
در مورد همین کلمه handle جستو کنید نمونه کد برای پیدا کردن دیالوگ باکش و پنجره فعال هست.
الگوریتم شما هم اینه قبل از اجرا از طریق اسم ثابت که برای ورد هست هندل رو جستجو کنید اگه nil نباشه ورد فعاله و نزارید ورد اجرا بشه.

ofog_22
شنبه 31 تیر 1391, 13:32 عصر
من میخوام برنامه هر تعدادی که خواست بتونه فایل ورد باز کنه
فقط اون پیام ها رو نشون نده چون با اوکی کردن اون پیام ها هیچ تاثیری نداره،فقط اون پیام ها نیان
:گریه::گریه::گریه:
لطفا کمک کنید

tdkhakpur
شنبه 31 تیر 1391, 17:21 عصر
اگه میخاید اون =یغام سریع از بین بره فقط یه کار میتونید انجام بدید اینکه توی برنامه =روسه ای قرر داده بشه زمانی که دیالوگ یا همون پیغام ظاهر بشه برنامه خودش اون براتون ok کنه.
برای این کار هم باید هندل و پنجره ها کنترل شده و پیدا بشه و یه دونه پیغام keydown براش ارسال بشه.

ofog_22
یک شنبه 01 مرداد 1391, 08:32 صبح
خیلی ممنونم از راهنماییتون اما این روش به درد من نمیخوره من میخوام کلا این پیام نیاد،بلاخره یه راهی هست که این پیام نیاد دیگه
اگه کسی میتونه راهنمایی ام کنه