PDA

View Full Version : پایین بودن سرعت اجرا شدن کریستال ریپورت !!!

CODETALA
شنبه 31 تیر 1391, 15:59 عصر
سلام به همگی !!!!
دوستان سرعت اجرای کریستال ریپورت در برنامه ای که ساخته شده رضایت بخش نیست !!! چگونه و به چه نحوی سرعت اون رو میشه افزایش داد !!! من از کریستال ریپورت 2008 استفاده کردم !!! برنامه من تخت سرور است !!!
سرعت اون پایین تر اومده ! از دیتا ست هم برای پرکردن استفاده میکنم !!! آیا با استفاده از کریستال ریپورت سرور مشکل هل خواهد شد ؟ و یا با استفاده از کریستال ریپورت 2011 ؟؟؟؟

CODETALA
یک شنبه 01 مرداد 1391, 11:16 صبح
چرا فروم به این بزرگی کسی نیست که جوابگ. باشه : بهتره برای این بخش مدیرهای فعال تری در نظر گرفته بشه ....

شاپرک
دوشنبه 02 مرداد 1391, 11:49 صبح
چرا فروم به این بزرگی کسی نیست که جوابگ. باشه : بهتره برای این بخش مدیرهای فعال تری در نظر گرفته بشه ....
چرا!!!! مگه پولي در ازاي ثبت نام پرداخت كرديد كه طلبكاريد!!!!!! زود اومدي زودم ميخواي بري!

CODETALA
دوشنبه 02 مرداد 1391, 14:32 عصر
خسته نباشید ...... شما ها فقط در ازای پول کار میکنید ؟ وقتی خدمات اولیه زیر صفر هست انتظار پرداخت هم دارید !!!! شما چه کاره اید که تعیین تکلیف برای پرداخت یا عدم پرداخت کاربران دارید ؟؟؟؟ این سایت دارن عنوان یدک میکشه !!! خواستم ببینم در حد نرمالیته ای هستید دیدم خیر !!!! هزارن سایت هستن نه برنامه نویسی فقط !!! کلا سایت های مختلف که مرجعیت دارن این همه داغ پول رو نمی زنن !!!! من زود نیومدم همون طوری که می بینی رهگذری در این جور جاها سر میزنم !!!! خیلی دیر تر از شما هم نیومدم !!!

به جای پاک کردن صورت مسئله جواب گو بودید ویا لا اقلش فهم راهنمایی کردن اعضا را داشتید : میتونستید بگید : بهتر است عضویت ویژه بگیرید !!!! همین قدر هم می نوشتید بسیار مشتکر بودیم !

شاپرک
سه شنبه 03 مرداد 1391, 09:57 صبح
استاد با فهم!!!! اينجا يه جمع دوستانه است.
كاربران و مديراني كه پاسخ به سوالات بنده و شما ميدن به اختيار خودشون پاسخ ميدن هيچ وظيفه اي ندارند!

CODETALA
سه شنبه 03 مرداد 1391, 12:19 عصر
بهتره زیاد وقت همه رو نگیری !!!! این جا اگر جمع دوستانه بود ! در ابتدای امر کاربری مثل شما دم از پول نمی زد !!!
نه تنها این فروم خیلی از فروم های دیگه : هم همین حالتی هستن ولی بر همین پایه جواب گوی کاربرانشون هستن !!!!
بدون شک شما خیر ولی مدیران سایت در قبال اعضاشون مسئول وپاسخ گو هستن !!!! و اگر قرار بود با عضویت تعداد امار سایت رو افزایش بدن و یا فقط استفاده گر باشن !!!! که تکلیف فرم ها مشخص بود !!!! پس اول فکر کنید بعد حرف بزنید ..... !
نه این که فقط یه بخش فعال باشه !!!! ویا به بعضی ها جواب داده بشه !!! سایتی بود که به دلیل رفتار و کمک بسیارشون بدون هیچ چشم داشتی واریزی براشون داشتیم !!!! و انتقادهای مثل من باعث پیشرفت و پویایی بشتر هست ..... و البته شما هم باید خود شیرینک بازیتون رو داشته باشید تا در عنوان .... رتبه 1 رو داشته باشید ...... ( یکی گفتید یکی جواب دادم ) بیش از این وقتم رو هدر ندید میدونید که وقت طلا است .......

شاپرک
چهارشنبه 04 مرداد 1391, 07:58 صبح
جواب ... خاموشي است!
با خودت هم درگيري مثل اينكه!

CODETALA
چهارشنبه 04 مرداد 1391, 13:33 عصر
جای ... چین ها 7 جدت بود ؟ علاقه زیادی به ... دارم .

alirezaahmadreza
پنج شنبه 05 مرداد 1391, 16:19 عصر
سلام دوست عزیز
اول اینکه یکم طرز برخوردتون مناسب نبود دوم اینکه اینجا کسی ملزم به پاسخ دادن به سوال شما نیست و به قولی دوستان اینجا زکات علمشون رو میپردازن والا کسی مجبور نیست جواب سوال شما رو بده اگر هم کسی جواب میده مناب یک لطف و راهنمایی هست و این کار یک از خصوصیات بزرگ انسانهاست که دستی که به سمتشون دراز شده جهت یاری رو میگرن در هر صورت خیلی کوچکتر از ان بودم که بخوام نصیحت کنم ولی لازم دونستم این موارد رو بگم
خوب حالا جواب سوالتون منم خودم با این مشکل دست و پنجه نرم کردم این کاهش سرعت بعضا شما اگه از WPF استفاده کنید حتی بدتر میشه این سرعت ولی به دو نکته رسیدم یکی اینکه لود اول کریستال بعضا طول میکشه ولی لود های بعدی سریعتر به مراتب انجام میشه و دوما اینکه اگر کریستال ریپورت ویور در همان فرمی که میخواهید گزارش از ان بگیرید باشد سرعت به مراتب بیشتر خواهد شد به خصوص در مراحل بعد از لود اولیه چون من بعضا دیدم دوستان یک فرم مجزا دارن و در ان فرم کریستال ویور رو قرار دادن و از یک فرم دیگه اون رو فراخونی میکنن خود این عامل تا جایی که من تست کردم باعث کاهش سرعت میشه ولی خوب این دلیل صد در صد و قطعی نیست و پارامتر های دیگه ای هم صد در صد دخیل هستن ولی خوب تنها خواستم نتایج کار خودم و اونچه رو بدست اوردم رو در اختیار شما قرار بدم امیدوارم که مفید واقع بشن
حالا به شما هم پیشنهاد میکنم این مورد رو تست کنید انشاالله که جواب بگیرید البته بگم اینو هم من این مشکل کمبود سرعت رو در WPF دارم در خود محیط ویندوز پروژکت این مشکل رو ندارم و میتونم بگم 500 رکورد که بعضا هر رکورد 44 فیلد دارد رو از دیتابیس به همراه عکس تمامی کاربران رو به صورت جدا گونه از هارد میخونم و کلا سقفش که خیلی سیستم کند باشه 10 تا 12 ثانیه طول میکشه

CODETALA
جمعه 06 مرداد 1391, 13:21 عصر
سلام ...
مرسی ... بله من هم میدونم : ولی از حرکتی که خوشم نیومد ! و اونی که توانایی عملش رو داشته باشه : جواب میده ! پس اگه می خواد کمک کننده باشه ماهم متوجه هستیم : وبار منت و دلالیی رو نمی پسندیم ! گذشت !!!
و عرضم حضور شما که : من فایل های کریستالم جدا گانه هستند !!!
این برنامه نوشته شده تحت شبکه است ! و روی شبکه هم اکتیو دایرکتوری و .... نصب شده !
این گزارشها روی سیستم خودم برای اولین اجرا ( خاموش بودن سیستم : و بعد از روشن کردن : اجرای برنامه ) و گرفتن اولین گزارش : خدود 25 ثانیه طول میکشه .... و گرارشهای بعدی در حدود 6 ثانیه ( حتی اگر ازبرنامه خارج و مجددا وارد شویم )) !!! ولی اوین اجرای که برای من 25 ثانیه طول میکشه برای مشتری : در شرکتش حدود 5 الی 6 دقیقه طول میکشه !!!! و این غیر منطقی است !!!! آیا دلیل خاصی دارد و کسی بلد است !!! ؟

مرسی

firoozi90
جمعه 27 مرداد 1391, 19:12 عصر
بهتره زیاد وقت همه رو نگیری !!!! این جا اگر جمع دوستانه بود ! در ابتدای امر کاربری مثل شما دم از پول نمی زد !!!
نه تنها این فروم خیلی از فروم های دیگه : هم همین حالتی هستن ولی بر همین پایه جواب گوی کاربرانشون هستن !!!!
بدون شک شما خیر ولی مدیران سایت در قبال اعضاشون مسئول وپاسخ گو هستن !!!! و اگر قرار بود با عضویت تعداد امار سایت رو افزایش بدن و یا فقط استفاده گر باشن !!!! که تکلیف فرم ها مشخص بود !!!! پس اول فکر کنید بعد حرف بزنید ..... !
نه این که فقط یه بخش فعال باشه !!!! ویا به بعضی ها جواب داده بشه !!! سایتی بود که به دلیل رفتار و کمک بسیارشون بدون هیچ چشم داشتی واریزی براشون داشتیم !!!! و انتقادهای مثل من باعث پیشرفت و پویایی بشتر هست ..... و البته شما هم باید خود شیرینک بازیتون رو داشته باشید تا در عنوان .... رتبه 1 رو داشته باشید ...... ( یکی گفتید یکی جواب دادم ) بیش از این وقتم رو هدر ندید میدونید که وقت طلا است .......

شما قوانین این سایتو نمی دونید که شروع به پرخاشگری کردی؟
اینجا همه دوستانه مشکلشون حل می کنن .فکر نکنم شما جایی توی این سایت داشته باشین.
باید مدیرا با شما برخورد کنن