PDA

View Full Version : سوال: چگونگی ایجاد قسمت نظرات مانند بلاگفا

download69
دوشنبه 02 مرداد 1391, 14:28 عصر
سلام دوستان
من یک چند روزی هست که با این م.ض.ع بد جوری درگیر شدم و سختی کار به این دلیل هست که همون طور که میدونید مطالب سایت در یک DataList هستش و همین کار منو سخت کرده !!
اگر توجه کرده باشید قسمت نظر دهی بلاگفا به این صورت هستش که اگر روی لینک نظر کلیک کنید یک صفحه به صورت PopUp و با کمک جاوا اسکریپت باز میشه

منم میخوام برای HyperLink ای که در دیتا لیست هست کاری کنم که مثل بلاگفا بشه و من از کد زیر استفاده میکنم ولی یک مشکل داره، اونم اینه که وقتی روش کلیک میشه پنجره پاپ آپ به صورتی که من میخوام باز میشه ولی صفحه ای هم که این لین دورنش هست اونم به صفحه نظرات میره ؟؟

<asp:HyperLink ID="HyperLink12" runat="server" ImageUrl="~/img/comment.png"
NavigateUrl='<%# Eval("id","Comment.aspx?id={0}") %>' onClick="window.open(this.href,'popupwindow','status=yes,sc rollbal=yes,width=385,height=320');"></asp:HyperLink>
همین طور که در کد میبینید یک خاصیت NavigateUrl و یک خاصیت onClick وجود داره که onClick باعث باز شده پنجره پاپ آپ و NavigateUrl باعث تغییر کردن صفحه اصلی به صفحه نظرات میشه و اگر هم برش دارم خوب اطلاعات Eval میپره
باید چطوری تغییرش بدم که درست بشه ؟؟؟

clover
دوشنبه 02 مرداد 1391, 16:14 عصر
کد رو به صورت زیر تغییر بدید:

onClick="window.open(this.href,'popupwindow','stat us=yes,scrollbal=yes,width=385,height=320'); return false;"

در ضمن این سوال هیچ ارتباطی با بخش ASP.NET نداره