PDA

View Full Version : سوال: جلوگیری از دانلود ویدئو با idm

حمید . ه
دوشنبه 02 مرداد 1391, 16:49 عصر
سلام دوستان . نمیدونم محل ایجاد تاپیکم درست بوده یا نه . اما چون پروژه ای کا دارم روش کار میکنم با asp.net هست ، گفتم اینجا بنویسم .
در حال نوشتن سایتی هستم که داخلش ویدئو داره . صاحب سایت نمیخواد کسانیکه لاگین نکردند ویدئو رو دانلود کنند . خب این مشکلی نیست و با asp حل میشه . اما مشکل اینجاست که کسانیکه نرم افزارهایی مثل IDM دارند به راحتی میتونند بدون لاگین دانلود کنند . بعضی سایت ها هستند که نمیذارند حتی این نرم افزار ها ویدئو ها رو دانلود کنند . حالا میخوام ببینم چطور منم میتونم مثل اون سایت ها این کاررو انجام بدم .

TeacherMath
دوشنبه 02 مرداد 1391, 20:56 عصر
به نظر من اون سایت ها مدیا پلیر مخصوص به خود دارند.به این صورت که اسم فایل را کد می کنند و فقط مدیا پلیر خودشان می تواند اسم فایل را دی کد کند و فایل مورد نظر را پخش کند.و اگر به صورت مستقیم بخواهیم از طریق اسم فایل که در صفحه می آید فیلم را پخش کنیم نشود. به کد های یوتیوب برای یک فیلم نگاه کنید .
https://www.youtube.com/watch?v=7hzHX3qK8r4&feature=g-sptl&cid=inp-hs-oly

حمید . ه
دوشنبه 02 مرداد 1391, 21:52 عصر
آقا ممنون . دسترسی پوشه ی فیلم هارو از کاربرایی که لاگین نکردند گرفتم . حالا دیگه هیچ جوری افرادی که عضو نیستند نمیتونند فیلم ها رو ببینند .

TeacherMath
سه شنبه 03 مرداد 1391, 01:24 صبح
اره با استفاده از Role میشه. دسترسی به پوشه را محدود کرد اما من فکر کردم که نباید فیلم توسط هیچ کس قابل دانلود باشد و فقط قابل تماشا باشد.

حمید . ه
سه شنبه 03 مرداد 1391, 01:27 صبح
شما درست فکر کردید و ازتون ممنونم . اما نظر صاحب سایت عوض شد . :چشمک: