PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ایجاد membership و roleprovider

helia64
سه شنبه 03 مرداد 1391, 00:06 صبح
دوستان سلام
من میخوام دسترسی کاربران را به صفحات خاصی محدود کنم که به پیشنهاد یکی از دوستان رفتم به دنبال membership و roleprovider در یکی از مقالات نوشته بودند که روی asp.net configuration کلیک می کنیم و سپس قسمت security اما من وقتی این روش رو دنبال می کنم وقتی security رو میزنم بهم error میده که :

There is a problem with your selected data store. This can be caused by an invalid server name or credentials, or by insufficient permission. It can also be caused by the role manager feature not being enabled. Click the button below to be redirected to a page where you can choose a new data store.

error CS1012: Too many characters in character literal

میشه لطف کنید راهنماییم کنید چکارش باید بکنم؟ درست بشه؟من اولین بار هست که با هاش کارکنم. اگرمقاله فارسی کاملی ویا منبعی هم در زمینه اهرازهویت کاربران دارید ممنون میشم بگذارید
ممنون

alirat
سه شنبه 03 مرداد 1391, 07:13 صبح
age marahele Security entekhabe role , user inaro rafte bashi baiad moshkelet ba marahele zir hal she :
database ba name ASPDOTNET.mdf ro ke dakhele poshe App_Data mojode vali be projat ezafe nashode ro ezafe kon!
ro App_Data click rast va bad add existing data va bad ASP.DOTNET.mdf ro be proje add kon !

omidvaram komaket karde basham!

helia64
سه شنبه 03 مرداد 1391, 09:14 صبح
ممنون اون حل شد حالا که می خوام user ایجاد کنم ازم errorپسورد می گیره میگه حداقل طول کاراکنرها 7 تا باشه در حالیکه من 9 تا 11 تا هم زدم ولی نمیشه و پسورد رو قبول نمیکنه
باید چیکارکنم؟ وقتیم ندارم. ممنن میشم کمکم کنید

alirat
سه شنبه 03 مرداد 1391, 09:19 صبح
hatman baiad inaro dashte bashe:
1-harf
2-adad
3-ye alamat mese ina ! @ # $
4-behtare harfe bozorg ham bashe(uppercase)
masalan:
alirat123456!!ALIRAT
ye hamchin chizi

helia64
سه شنبه 03 مرداد 1391, 09:19 صبح
ممنون اون حل شد حالا که می خوام user ایجاد کنم ازم errorپسورد می گیره میگه حداقل طول کاراکنرها 7 تا باشه در حالیکه من 9 تا 11 تا هم زدم ولی نمیشه و پسورد رو قبول نمیکنه
باید چیکارکنم؟ وقتیم ندارم. ممنن میشم کمکم کنید
یادم رفت بگم که
error ی که میده بصورت زیر هست:
password length minimume:7.non-alphanumberic characters requred:1

helia64
سه شنبه 03 مرداد 1391, 09:29 صبح
بازم نشد راه دیگه ای نیست برای ایجاد membership? و roleها

alirat
سه شنبه 03 مرداد 1391, 09:36 صبح
non-alphanumberic characters requred:1.

این یعنی یک character به جز حرف و عدد باید باشه !

helia64
سه شنبه 03 مرداد 1391, 10:22 صبح
شد ممنون
اما یک سوال من با استفاده از جدولی که دارم دسترسی کاربران را به فعالیتهایی که می توانند انجام بدن تعیین می کنم اما در استفاده از memberو role provider از قبل می گیم کی به چه صفحاتی دسترسی داشته باشه.
چظور میشه دینامیکش کرد و از جدولم بگیره دسترسی به صفحاتش را؟
ممنون

alirat
سه شنبه 03 مرداد 1391, 10:36 صبح
البته با web.config میتونین هر user (یا role)رو هر page دلخواه اجازه استفاده بدید یا نه !
(خودم ترجیح می دم به جای استفاده از database ASPDOTNET خودم برای کاربران Database مستقل ایجاد کنم)
شما می تونی از این لینک استفاده کنی :
http://www.codeproject.com/Articles/342061/Understanding-ASP-NET-Roles-and-Membership-A-Begin
http://www.codeproject.com/Articles/281573/ASP-NET-Membership-and-Role-Provider

msdn هم یه سر بزنی مطالب خوبی داره !

helia64
سه شنبه 03 مرداد 1391, 11:51 صبح
ممنون چطوری میشه در web/config به user ها امکان دستزسی به صفحات را داد؟

alirat
سه شنبه 03 مرداد 1391, 20:52 عصر
http://www.codeproject.com/Articles/281573/ASP-NET-Membership-and-Role-Provider

LOTFAN YADET NARE BESH HATMAN EMTIAZ BD !