PDA

View Full Version : حرفه ای: بروز خطا پس از خروج صحیح از برنامه

Sal_64
سه شنبه 03 مرداد 1391, 18:54 عصر
سلام . برنامم جایی نصب کردم . اما پس از خروج صحیح از برنامه این خطا رخ میده . دوستان دلیلش میدونن؟ تشکر

Sal_64
جمعه 14 مهر 1391, 20:08 عصر
همچنان منتظر راهنمایی بی دریغ دوستان هستم - تشکر

ehsan7007
جمعه 14 مهر 1391, 20:14 عصر
هنگام خروج یه مشکلی پیش میاد ، این طوری برنامه رو ببندید ببینید مشکلتون حل می شه یا نه.

Environment.Exit(0);

موفق باشید.

Sal_64
جمعه 19 آبان 1391, 09:14 صبح
سلام - تشکر- کد امتحان کردم - اما مورد کماکان باقیست - چه باید کرد؟ تشکر

morteza271
جمعه 19 آبان 1391, 09:53 صبح
از روی تصویر خطا چیزی مشخص نیست!
شما در هنگام بستن فرم اصلی برنامتون کدی نوشتین یا نه؟؟
اگه کدی دارین کدتون رو بذارین اینجا...

Sal_64
شنبه 20 آبان 1391, 16:37 عصر
سلام - در سازنده فرم اصلی فرمی باز میشه که قراره شرطی چک کنه(پسورد) که اگه صحیح بود فرم دوم بسته میشه و اکه نبود از کل برنامه خارج میشه - اگه با زدن ضربدر اون فرم ببندم خطا میده

veniz2008
شنبه 20 آبان 1391, 18:07 عصر
سلام. میتونید چندتا کار انجام بدید. میشه جلوی بستن رو گرفت. یعنی در رویداد formclosing مربوط به فرم، کد زیر رو بنویسید:

e.Cancel = true;
یا میتونید درون رویداد formclosing کل برنامه رو با کد زیر ببندید:

Application.ExitThread();
مهم اینه که شما چه اجازه ای رو به کاربر میخوای بدی. اینکه با زدن دکمه ضربدر برنامه بسته بشه یا نه.
امیدوارم مشکلتون حل بشه.

Sal_64
شنبه 20 آبان 1391, 20:46 عصر
سلام - تشکر از همراهی شما- کد دوم در رویداد کلوز فرم گذاشتم با این شرط که اگه کاربر به هر دلیلی بدون ورود یوزر و پسورد فرم بست از برنامه خارج شه- خارج هم میشه اما با نمایش فرم خطای ویندوز- چه باید کرد

morteza271
شنبه 20 آبان 1391, 20:56 عصر
شما اون فرم دوم (لوگین) رو داخل رویداد لود فرم اصلی برنامتون بذارین. بعد اگه کاربر دکمه ضربدر رو زد کل برنامه رو ببندید.
چون شما در سازنده فرم اصلیتون این کار رو کردین این خطا بوجود میاد. اگه برنامتون رو با F5 اجرا کنید متوجه می شید که در داخل کلاس Program.cs در خط زیر خطا میده :
Application.Run(new Form1());
موفق باشید