PDA

View Full Version : سوال: +گفتگو :: الگوریتم ایجاد حساب کاربری

JaVa
چهارشنبه 04 مرداد 1391, 14:58 عصر
با سلام و خسته نباشید...

الگوریتم ایجاد حساب کاربری جدید برای لوگین کردن کاربر در برنامه رو لطفا یکی از دوستان توضیح بده.

با تشکر.*

JaVa
چهارشنبه 04 مرداد 1391, 15:19 عصر
من پارامترهایی که دارم این ها هستند :

90214

ROSTAM2
پنج شنبه 05 مرداد 1391, 21:14 عصر
بهتره نوع دسترسي رو دو نوع Admin و Limit قرار بديد ، كه كاربران داراي حسابهاي Admin كنترل كامل روي برنامه و كاربران داراي حسابهاي Limit (دسترسي محدود ) دسترسي آنها بنا بر تنظيماتي است كه در قسمت Settings از برنامه ثبت مي شه و براي همه حساب هاي Limit يكي است پس نياز نيست همه گزينه هاي دسترسي حساب رو در جدول ذخيره كنيد

JaVa
پنج شنبه 05 مرداد 1391, 21:20 عصر
دسترسي آنها بنا بر تنظيماتي است كه در قسمت Settings از برنامه پبت مي شه

این قسمت رو لطفا یه مقدار توضیح بدید ؟
مثلا چطور ؟؟

ROSTAM2
پنج شنبه 05 مرداد 1391, 21:27 عصر
از قسمت Project Properties و لبه Settings مي تونيد آيتم هاي با نوع داده Boolean و مقدار پيشفرض ايجاد كنيد و به CheckBox هايي كه در برنامه وجود داره الحاق كنيد

Soloution Explorer --> Right Click on the Project --> Click on Properties Menu Item --> Settings Tab

JaVa
پنج شنبه 05 مرداد 1391, 21:31 عصر
از قسمت Project Properties و لبه Settings مي تونيد آيتم هاي با نوع داده Boolean و مقدار پيشفرض ايجاد كنيد و به CheckBox هايي كه در برنامه وجود داره الحاق كنيد

Soloution Explorer --> Right Click on the Project --> Click on Properties Menu Item --> Settings Tab

از کمکت ممنون.!

JaVa
جمعه 13 مرداد 1391, 14:59 عصر
یه روشی به ذهنم رسید گفتم ببینم نظر شما چیه :

بیام یه رشته به این شکل ایجاد کنیم

90676

هر کدام از صفرو یک ها نماینده یکی از گزینه ها است که اگه صفر اجازه دسترسی نداره و اگه یک باشه اجازه دسترسی داشته باشه این روش مزیتی که داره بصورت پویا سطح دسترسی رو مشخص می کنه.

در ضمن هنگام ورود کاربر رشته تجزیه شده و ...

نظر تون چیه ؟:چشمک:

ROSTAM2
جمعه 13 مرداد 1391, 17:15 عصر
ببيــــــــــــــــــن ! اينطور كه من متوجه شدم ،روش شما از اين قراره كه براي هر كاربر محدوده دسترسي مختص خودش رو طبق فيلدهايي كه در جدول قرار داديد تعيين كنيد كه اين مي تونه براي استفاده و بكارگيري در برنامه ايده جالبي باشه كه كار رو يه كم مشكل مي كنه

اگه نوع داده فيلد رو Real كنيد مشكل براي ثبت اطلاعات بصورت منطقي (True,False) نخواهيد داشت

باز هم اگه به User Accounts خود ويندوز دقت كنيد دونوع حساب كاربري هست ولي حسابهاي كاربري هر كدوم يك نوع تنظيمات دارند
براي Admin ها كه طبق Administrative هست و براي Limit ها كاربري كه Admin هست محدوده دسترسي رو تعيين مي كنه گرچه مي تونه محدوده دسترسي رو براي هر كاربر مشخص كنه با تفاوت هاي زياد ولي بصورت عادي همه Limit ها از يك نوع تنظيمات بهره مي برند

حالا اگه شما بخوايد نوع تنظيمات براي هر كاربر رو مجزا تدارك ببينيد بايد يك جدول ديگه با كليد نام كاربري داشته باشيد كه تنظيمات رو درون خودش داشته باشه و ...

JaVa
جمعه 13 مرداد 1391, 17:52 عصر
به

اگه نوع داده فيلد رو Real كنيد مشكل براي ثبت اطلاعات بصورت منطقي (True,False) نخواهيد داشت

تصحيح شد...

شرمنده من یکم گیج شدم.:گیج:

یعنی می خواید بگید من بیام یه جدول ایجاد کنم بعد به تعداد گزینه هایی که دارم مثلا دسترسی به ایجاد کتاب جدید ،ثبت عضو جدید و.. .............. فیلد تعریف کنم بعد بیام بصورت true و false مقدار دهیشون کنم بعد سطح دسترسی رو هربار از این فیلد ها مشخص کنم این جوری خیلی درهم برهم میشه

یا می گید بیام بصورت استاتیک مشخص کنم مثلا مدیر اجازه همه کارها رو داره ولی کاربر فقط اجازه جستجو کردن رو داره (خیلی راحته)

من کلا می خوام بصورت پویا سطح دسترسی رو مشخص کنم.
ok

حالا چی می گید رستم خان

samadblaj
پنج شنبه 25 آبان 1391, 20:14 عصر
سلام ببخشید این کامپوننت دات نت هست؟
http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=90214&d=1343215179
میشه یه خط از کد نویسی این کامپوننت برام بذارید...
با تشکر

JaVa
پنج شنبه 25 آبان 1391, 22:15 عصر
سلام ببخشید این کامپوننت دات نت هست؟
http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=90214&d=1343215179
میشه یه خط از کد نویسی این کامپوننت برام بذارید...
با تشکر

آموزش کنترل های پر کاربرد بسته ی dotnetbar (http://barnamenevis.org/showthread.php?322974-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%DB%8C-DevComponents&highlight=dotnetbar)

موفق باشید.*