PDA

View Full Version : سوال مهم در مورد Visual Studio

parisa_joooon
پنج شنبه 05 مرداد 1391, 23:09 عصر
دوستان من تو محیط Visual Studio 2010 دو تا سوال دارم
(عذر می خواهم اماتوره)

1) وقتی Visual Studio رو باز می کنم با مجموعه ای پروژه های لیست شده مواجه میشم اما من فقط با یک پروژه خاص کار دارم. به چه شکل می تونم اونو به شکل پروژه اصلی در بیارم. (دم دست تر یا ...)
2) تو محیط ویرایش کدهای اچ تی ام ال Visual Studio می خواهم یک لغت خاص رو جایگزین تمام یک لغت خاص دیگه بکنم باید چیکار کنم؟
(برای مثال : می خواهم هر چی لغت style وجود داره به style4 تغییر پیدا کنه

3) به چه شکل می تونم با کاربردهای مهم خود Visual Studio آشنا بشم؟
(چیزهایی که تو محیط پروژه به ادم کمک میکنه منظورم ترفندهاشه)

alirat
پنج شنبه 05 مرداد 1391, 23:20 عصر
http://msdn.microsoft.com/en-US/vstudio/cc136611

مهرداد صفا
جمعه 06 مرداد 1391, 02:04 صبح
2) تو محیط ویرایش کدهای اچ تی ام ال Visual Studio می خواهم یک لغت خاص رو جایگزین تمام یک لغت خاص دیگه بکنم باید چیکار کنم؟
(برای مثال : می خواهم هر چی لغت style وجود داره به style4 تغییر پیدا کنه

از منوی edit گزینه quick replace را انتخاب کرده در پنجره باز شده در قسمت find what: کلمه مورد نظر که در اینجا style میباشد را وارد میکنیم و در قسمت replace with: لغت جایگزین که در اینجا style4 است را وارد میکنیم. برای جایگزینی یک مورد بعدی replace و برای جایگزینی تمام موارد replace all را کلیک میکنیم.

amir22448
جمعه 06 مرداد 1391, 16:14 عصر
از منوی edit گزینه quick replace را انتخاب کرده در پنجره باز شده در قسمت find what: کلمه مورد نظر که در اینجا style میباشد را وارد میکنیم و در قسمت replace with: لغت جایگزین که در اینجا style4 است را وارد میکنیم. برای جایگزینی یک مورد بعدی replace و برای جایگزینی تمام موارد replace all را کلیک میکنیم.

شما می تونی از یه راه ساده تر این کار رو انجام بدی.دیگه نیازی نیست که بری منوی edit گزینه quick replace رو انتخاب کنی.می تونی از دکمه های ترکیبی Ctrl + H استفاده کنی.بقیش دیگه درسته.(منظورم Find What و بقیش:لبخند:)