PDA

View Full Version : سوال: نیاز به یک کنترل dete picker

asp2.net
شنبه 07 مرداد 1391, 12:19 عصر
با سلام و خسته نباشی و قبولی طاعات و عبادات شما
من یک کنترل dete picker می خواهم که بشه علاوه بر ماه ، سال را هم بتوانیم انتخاب کنیم در ضمن با UpdatePanel هم سازگاری داشته باشه

fakhravari
شنبه 07 مرداد 1391, 12:45 عصر
http://hasheminezhad.com/jqdatepicker

asp2.net
یک شنبه 08 مرداد 1391, 09:50 صبح
جناب اقای فخراوری (fakhravari) ممنون از لطف شما کنترل خوبی هست دستت درد نکنه مشکلی که داره اینکه توی مسترپچ کار نمیکنه باید چیکار کرد؟ ممنون میشم

ahmad156
یک شنبه 08 مرداد 1391, 10:24 صبح
دوست عزیز توابع JQuery رو توی تابع زیر بنویسین

function pageLoad() {
}

و توابع js مربوطه رو تو خود صفحه و توی ContentPlaceHolder اصلی اضافه و تابع load اون رو هم بعد از اینها بنویس
(راه حل شاید اشتباهی که من جواب گرفتم:لبخند:)

asp2.net
یک شنبه 08 مرداد 1391, 11:02 صبح
می بخشید منظور شما را متوجه نشدم میشه بیشتر راهنمایی کنید؟ ممنون از لطف تون

ahmad156
یک شنبه 08 مرداد 1391, 11:11 صبح
به صورت زیر

<asp:Content ID="Content2" ContentPlaceHolderID="MainContent" runat="server">
<script type="text/javascript" src="Script/jquery-1.6.2.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="Script/jquery.ui.core.js"></script>
<script type="text/javascript" src="Script/jquery.ui.datepicker-cc.js"></script>
<script type="text/javascript" src="Script/calendar.js"></script>
<script type="text/javascript" src="Script/jquery.ui.datepicker-cc-ar.js"></script>
<script type="text/javascript" src="Script/jquery.ui.datepicker-cc-fa.js"></script>
<script type="text/javascript">
function pageLoad() {
$(function () {
$('#datepicker12from').datepicker({
onSelect: function (dateText, inst) {
$('#datepicker12to').datepicker('option', 'minDate', new JalaliDate(inst['selectedYear'], inst['selectedMonth'], inst['selectedDay']));
}
});
$('#datepicker12to').datepicker();
});
}

</script>

asp2.net
یک شنبه 08 مرداد 1391, 12:03 عصر
دوباره سلام اینو انجام دادم ولی خطای بصورت زیر میده

Server Error in '/personnel' Application.

Compilation Error

Description: An error occurred during the compilation of a resource required to service this request. Please review the following specific error details and modify your source code appropriately.

Compiler Error Message: BC30451: 'btnSearch' is not declared. It may be inaccessible due to its protection level.

Source Error:

Line 31: });Line 32: $('#datepicker12to').datepicker();Line 33: $("#<%= btnSearch.ClientID %>").click(function () {Line 34: $("#startdate").val($('#datepicker12from').val()); // = $('#datepicker12from').val();Line 35: $("#enddate").val($('#datepicker12to').val()); // = $('#datepicker12to').val();
Source File: D:\Web\personnel\MasterPagePersonel.master Line: 33

ahmad156
یک شنبه 08 مرداد 1391, 12:16 عصر
دوست عزیز اون تابع مربوط به کلیک دکمه search خودم هست اون تایع رو حذف کنین.
بالا درستش کردم

asp2.net
یک شنبه 08 مرداد 1391, 12:25 عصر
با سلام مجدد درسته من اشتباه کردم ولی مشکل همچنان باقی هست یعنی صفحه که کنترل تقویم را گذاشتم وقتی روی تکس باکس کلیک می کنیم تقویم نمیاد

ahmad156
یک شنبه 08 مرداد 1391, 12:31 عصر
دوست عزیز src مربوط به فایل های js رو چک کن درست باشه و ترتیب شون هم مهمه باید به ترتیب بالا باشه

asp2.net
یک شنبه 08 مرداد 1391, 13:04 عصر
مشکل را پیدا کردم ولی نمیدونم چرا؟
من سه تا کنترل پنل دارم که داخل هر کدومشون یک کنترل تاریخ هستش و موقع لود صفحه این کنترل پنل ها visible=off هستن زمانی با یک Botton یکی از کنترل های پنل on میشه کار نمی کنند.
چناچه حداقل یکی از کنترل پنل ها موقه لود صفحه visible=on باشه مشکلی نیست. علت را نمی دونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ahmad156
یک شنبه 08 مرداد 1391, 13:18 عصر
دوست عزیز کد بالا برای 2 تا DatePicker هست.!!!

asp2.net
یک شنبه 08 مرداد 1391, 13:30 عصر
متوجه منظورت نمیشم . وقتی کنترل پنل on باشه مشکلی پیش نمیاد

ahmad156
یک شنبه 08 مرداد 1391, 13:39 عصر
منظورم اینه که کد jquery برای 2 تا تاریخ که datepicker12from و datepicker12to هستند تعریف شده.اگر شما 3 تا DatePicker داشته باشین سومی کار نخواهد کرد

asp2.net
یک شنبه 08 مرداد 1391, 13:44 عصر
می بخشید من الان امدم تو یک صفحه دیگه 4 تا DatePicker گذاشتم داره کار میکنه هیچ مشکلی نداره.
ولی تو صفحه مورد نظر من کار میکنه زمانیکه یکی از کنترل پنل ها on باشه اگه off باشه کار نمیکنه