PDA

View Full Version : سوال: پر کردن اتوماتیک یک فیلد در یک وبسایت که شما به آن دسترسی ندارید؟؟

gositeregid
یک شنبه 08 مرداد 1391, 11:39 صبح
سلام
یک سوال دارم که خیلی زود باید راه حل پیدا کنم کلی تو گوگل گشتم چیزی دسگیرم نشد.
فرض کنیم من یک سایت دارم که در قسمتی از سایت یک باتون هست که وقتی کاربر روی اون کلیک کنه یک وبسایت دیگه که یک فرم داره باز میشه و من به وبسایت دوم هیچ گونه دسترسی ندارم.، فقط میخوام یه کاری کنم که وقتی اون وبسایت برای کاربر باز شد توی فیلد "نام سایت" داخل اون وبسایت ، "آدرس سایت من" بطور اتوماتیک وارد بشه و کاربر بقیه فیلدهارو خودش پر کنه.
میدونم پرروییه اماخیلی ممنون میشم اگه کد رو کامل بدین آخه من خیلی php حالیم نیست
بازم مرسی

pejman_view
یک شنبه 08 مرداد 1391, 14:40 عصر
سلام

این اصلاً مربوط به PHP نمی شود، و مربوط به JavaScript است بهترین راه حلی هم که به ذهنم می رسه این است که : یک iframe درست کنید سپس با جاوا اسکریپت فیلدهای مورد نظر را پر کنید می خواستم براتون نمونه بنویسم اما گفتم بجایی که وقتم را بذارم بپرسم می خواستم ببینم چقدر javascript بلد هستید که واستون نمونه بذارم از روی نمونه کار کنید.

با آرزوی موفقیت

mehdi_ha
دوشنبه 16 مرداد 1391, 03:30 صبح
سلام و خسته نباشيد خدمت اساتيد محترم
مي خواستم اگه ممکنه لطف کنيد و بنده رو راهنمايي بفرمائيد : بنده هم يه مشکلی تقريبا مشابه دوستمون دارم , من يه نمايندگي از يکي از شرکتهای نرم افزاری گرفتم ميخوام روی سايتم يک فرم رجيستر داشته باشم و مشتريانم که محصول رو آنلاين از سايت من يا سايت اصلی خريد ميکنن سريال رجيستر رو که داخل فرم من وارد ميکنن سايت بطور اتوماتيک با توجه به فيلدهايي که مشتری در سايت بنده پر کرده بدون اينکه چيزی به کاربر نشون بده بره و همون فيلدها رو در سايت اصلي پر کنه و submit کنه و نتيجه که يک آيدي و پسورد اختصاصی هستش رو به سايت من برگردونه تا بتونم ليست کاربرامو واسه خدمات داشته باشم , يکم جاوا و html بلدم در صورت امکان يه نمونه بهم بديد و راهنمايي بفرمائيد اينم ايميل بنده : mehdi.hakimi@gmail.com
با تشکر و آرزوی موفقيت برای شما عزيزان