PDA

View Full Version : سوال: دسترسی به محتوای به text bax از داخل یک صفحه ای دیگه

malaki.davud
دوشنبه 09 مرداد 1391, 08:05 صبح
من به طور مثال 2 صفحه دارم که در هر کدوم یک text bax و یک دکمه داره - صفحه ی 1 را صفحه ی اصلی می گیریم بعد از زدن دکمه صفحه ی 2 باز میشه و صفحه ی 1 نیز همچنان باز است
حال می خوام بعد از زدن دکمه در صفحه ی 2 اون صفحه بسته بشه و محتوای text bax صفحه ی 2 در text bax صفحه ی اول قرار بگیرد
این رو هم در نظر بگیرید که صفحه ی 1 دوباره load نمیشه
کسی می تونه راهنمایی کنه

nafarinesh
دوشنبه 09 مرداد 1391, 10:30 صبح
محتوای textbox که تو صفحهی اول هست رو تو یه متغیر static بریز.بعد تو متد oncllick دکمه ای که در صفحه ی دوم هست. اون رو بده به textbox تو page دوم است.

static string txtString="";

textbox2.text=page1.txtString

sara_aryanfar
دوشنبه 09 مرداد 1391, 11:18 صبح
شما باید مقادیر رو بین صفحات خودتون منتقل کنید و در صفحه بعدی اون رو دریافت کنید که راه های مختلفی داره در مورد انتقال مقادیر بین صفحات جستجو کنید

malaki.davud
دوشنبه 09 مرداد 1391, 16:32 عصر
محتوای textbox که تو صفحهی اول هست رو تو یه متغیر static بریز.بعد تو متد oncllick دکمه ای که در صفحه ی دوم هست. اون رو بده به textbox تو page دوم است.

مثل اینکه موضوع رو جابجا متوجه شدید
من می خوام محتوای text bax صفحه ی دوم رو هنگامی که دکمه ی صفحه ی دوم زده میشه داخل text bax صفحه ی اول قرار بگیرد

شما باید مقادیر رو بین صفحات خودتون منتقل کنید و در صفحه بعدی اون رو دریافت کنید که راه های مختلفی داره در مورد انتقال مقادیر بین صفحات جستجو کنید

من که گفتم که بعد از بسته شدن صفحه ی دوم ، صفحه ی اول دوباره load نمیشه و از همون قبلا باز هسته
کسی راه حل دیگه ای نداره

afg_javan
دوشنبه 09 مرداد 1391, 22:13 عصر
در صفحه اول بنویسید:
request.form["آیدی تکست باکس تون در صفحه دوم"]

aradrobo
جمعه 24 آذر 1391, 10:50 صبح
باید public بکنی مقادیر رو که قابل دسترس باشه . اگه نفمیدی بهم ایمیل بزن برات کد رو بفرستم.