PDA

View Full Version : مشکل Enter parameters value

aspppsa
دوشنبه 09 مرداد 1391, 11:08 صبح
سلام
من وقتی میخواهم یک گزارش از ریپورتم بگیرم وقتی روی buttemکلیک میکنم بجای اینگه خلاصه گزارش را به من بدهد پنجره Enter parameters value باز میشود.میشه بهم بگین مشکل از کجاست؟
من یک queryساختم وreportam از روی اون ساخته میشه

hf.farhadi
دوشنبه 09 مرداد 1391, 11:42 صبح
با سلام
یک از پارامترهایی که شما در گزارش و یا کوئری تعریف کرده اید منبع داده شما رو شناسایی نمیکنه و از شما میخواد که اون رو وارد کنی به خاطر همین پنجره Enter parameters valueظاهر میشه.
برای حل مشکل تمامی فیلدها رو در گزارش و کوئری باز بینی کن
اگه هم موفق نشدی فایلت رو ضمیمه کن تا بهتر بشه راهنمایی کرد
موفق باشید

aspppsa
دوشنبه 09 مرداد 1391, 13:47 عصر
سلام
ممنونم از راهنماییتان. ولی تمام فیلد های داخل گزارش و کوریمو چک کردم و همه در منبع داده من موجود بودن و هیچ چیز اضافه ای نبود که منبع من اونو نشناسه

hf.farhadi
دوشنبه 09 مرداد 1391, 14:13 عصر
اگه هم موفق نشدی فایلت رو ضمیمه کن تا بهتر بشه راهنمایی کرد
در صورت امکان فایلت رو ضمیمه کن

tida0000
سه شنبه 21 آبان 1392, 11:28 صبح
سلام من هم مشکل مشابه ای داریم به این صورت که من combobox ایجاد کردم و میخوام بر روی هر کدام از آیتم های لیستی که از آن باز میشود کلیک کنید یک فرم که مشخصان آن است باز شود برای این کار یک query ایجاد کردم و از روی آن فرم ساخت و در قسمت event فرمی که combobox در آن است این کد را نوشتم

" ' " & DoCmd.OpenForm "station properties6", , , "namestation =' " & Combo2.SelText
ولی وقتی باز میشود enter parameter value میخواهد چه کار کنم که این را نخواهد با توجه به اینکه اگر درخواست پارامتر را به قسمتcriteria query ندهم نمیشود

tida0000
شنبه 25 آبان 1392, 23:45 عصر
سلام من هم مشکل مشابه ای داریم به این صورت که من combobox ایجاد کردم و میخوام بر روی هر کدام از آیتم های لیستی که از آن باز میشود کلیک کنید یک فرم که مشخصان آن است باز شود برای این کار یک query ایجاد کردم و از روی آن فرم ساخت و در قسمت event فرمی که combobox در آن است این کد را نوشتم

" ' " & DoCmd.OpenForm "station properties6", , , "namestation =' " & Combo2.SelText
ولی وقتی باز میشود enter parameter value میخواهد چه کار کنم که این را نخواهد با توجه به اینکه اگر درخواست پارامتر را به قسمتcriteria query ندهم نمیشود؟ لطفا کمک کنید

G.hemati
یک شنبه 26 آبان 1392, 00:21 صبح
دوست عزیز برای اینکه دوستان و اساتید بتوانند بهتر و سریعتر شما را راهنمایی کنن بهتر است که نمونه فایلتان را آپلود کنید

aimaz23
یک شنبه 26 آبان 1392, 13:26 عصر
سلام
زمانیکه پیغامEnter parameters value ظاهر میشه در بالای مکانی که درخواست را طلب میکنه معمولاً نوع سوال را هم اعلام میکنه یه عکس از صفحه بگیر تابشه راهنمایی کرد..
یا توی کوئری دنبال این پرامتر بگردد وحذفش کن expr1:
موفق باشید.......

tida0000
یک شنبه 26 آبان 1392, 14:14 عصر
متشکرم من از آن عکس گرفتم و در پیوست آمده است

hamid-nice
یک شنبه 26 آبان 1392, 15:31 عصر
پاسخ را در لینک زیر دنبال کنید
http://barnamenevis.org/showthread.php?428015-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D9%85-enter-parameter-value-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%B3-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D8%9F

aimaz23
دوشنبه 27 آبان 1392, 11:59 صبح

سلام محور اصلی مشکل شما تویه namestation کافیه توی فرمتون یکبار این فیلد حذف کنید و دوباره کنترل سورس رو تنطیم کنید احتمالاً درست میشه...
اگرم میتونی خروجی 2003 بگیر تا بتونم فایل تون ببینم