PDA

View Full Version : سوال: ساخت سیستم حضور/غیاب

irannurse
دوشنبه 09 مرداد 1391, 14:48 عصر
سلام دوستان عزیز
من میخوام یه سیستم حضور/غیاب با Access واسه یه باشگاه ورزشی درست کنم ک در مجموع باید 4سانس رو شامل بشه.
میشه کسی راهی جلوی پام بگذاره؟چیکار باید کنم؟
راه سختش اینه که به اندازه تمام سانس ها در طول سال جدول و Query درست کنم که ...

me.enik
دوشنبه 09 مرداد 1391, 15:15 عصر
به اینکه اطلاعات قبلی ذخیره بشوند, احتیاج داره؟
یعنی مثلا احتیاج داری که بدونی یک هفته پیش, چه کسانی غایب بوده اند؟
به نظر من که این کار احتیاجی نیستش, ولی بگو که اجتیاج داری یا نه, چون خیلی فرق میکنه!! :دی

Abbas Amiri
دوشنبه 09 مرداد 1391, 18:48 عصر
شما قاعدتا بایستی یک جدول ازنام اعضا داشته باشید که یکی ازفیلدهای آن مربوط به سئانس حضور شخص میتواند باشد . ودر جدول حضوروغیاب هم کافیست کد عضو را داشته باشید بقیه اطلاعات را میتوانید از طریق ارتباط بین جداول بگیرید. اگرنمونه را آپلودکنیددوستان بهتر راهنمایی خواهندکرد.

irannurse
چهارشنبه 11 مرداد 1391, 15:47 عصر
به اینکه اطلاعات قبلی ذخیره بشوند, احتیاج داره؟
یعنی مثلا احتیاج داری که بدونی یک هفته پیش, چه کسانی غایب بوده اند؟
به نظر من که این کار احتیاجی نیستش, ولی بگو که اجتیاج داری یا نه, چون خیلی فرق میکنه!! :دی

آره،لازمه ثبت بشن.
اگه ثبت نشن با یه lookup حله،درست میگم؟

irannurse
چهارشنبه 11 مرداد 1391, 15:50 عصر
شما قاعدتا بایستی یک جدول ازنام اعضا داشته باشید که یکی ازفیلدهای آن مربوط به سئانس حضور شخص میتواند باشد . ودر جدول حضوروغیاب هم کافیست کد عضو را داشته باشید بقیه اطلاعات را میتوانید از طریق ارتباط بین جداول بگیرید. اگرنمونه را آپلودکنیددوستان بهتر راهنمایی خواهندکرد.

چه ارتباطی؟
حجم فایل زیاده،آخه یک فایل پیش ساخته های آفیس بود ک ویرایشش کردم و فرم های خودم رو اضافه کردم.

Abbas Amiri
چهارشنبه 11 مرداد 1391, 19:26 عصر
یک کپی بگیرید اطلاعات جداول را بجز چندکورد پاک کنید تا سبکتر شود ضمنا فقط جداول وفرم های مورد تقاضا