PDA

View Full Version : مبتدی: قرارد دادن بانک بر روی سی دی

behnam-p
دوشنبه 09 مرداد 1391, 17:54 عصر
دوستان شما وقتی پروژه اتون رو تموم کردید و زمانی که می خواید بزنید رو سی دی بانکش رو چطور کنار برنامه می زارید؟!!!
من بانک رو در پوشه App_Data قرار دادم زمانی که برنامه رو اجرا می کنم بانکم دیده می شه اما وقتی می خوام بازش کنم و جداولی که درش هست رو ببینم خطا می ده و می گه:
cannot be opened because it is version 661 this server supports version 655 and earlier. A downgrade path is not supported.

چی کار کنم؟پیشنهادتون چیه؟

TeacherMath
دوشنبه 09 مرداد 1391, 18:17 عصر
ممکنه .ورژن اسکوال سرور مقصد فرق کند.بنابراین بهتره یا از بانک اسکریپت بگیرید یا از آن بک آپ بگیرید.

behnam-p
دوشنبه 09 مرداد 1391, 18:21 عصر
ممکنه ..ورژن اسکوال سرور مقصد فرق کند
ممنون،ولی من رو همین سیستم که برنامه رو نوشتم اجراش می کنم

بهتره یا از بانک اسکریپت بگیرید یا از آن بک آپ بگیرید. نحوه اسکریپت گرفتن یا بک آپ گرفتن به شکله؟!!

behnam-p
دوشنبه 09 مرداد 1391, 20:23 عصر
دوستان ممکنه دلیل نمایش ندادن جدولای بانکم طبق پیغام خطای زیر این باشه که چون تو سیستم خودم دارم اجرا می کنم و همون بانک با همون اسم وجود داره ،بانک توی سی دی اجرا نمی شه؟

The database 'C:\USERS\Foo\APP_DATA\ASPNETDB.MDF' cannot be opened because it is version 655. This server supports version 612 and earlier. A downgrade path is not supported.
Could not open new database 'C:\USERS\Foo\APP_DATA\ASPNETDB.MDF'. CREATE DATABASE is aborted.
An attempt to attach an auto-named database for file C:\Users\Foo\App_Data\aspnetdb.mdf failed. A database with the same name exists, or specified file cannot be opened, or it is located on UNC share.

یعنی اگه رو یه سیستم دیگه اجرا کنم ممکنه جواب بده؟