PDA

View Full Version : سوال: انتقال مقادیر فیلد ها از یک صفحه به صفحه دیگر

newmusic
دوشنبه 09 مرداد 1391, 19:13 عصر
یک صفحه داریم 2 تا فیلد داره
میخوام بعد از وارد کردن اطلاعات و دکمه ثبت
این مقادیر به یک صفحه دیگه هم منتقل بشه و اون فیلدها هم پر بشه

tdkhakpur
دوشنبه 09 مرداد 1391, 19:19 عصر
یه فرم درست کن توی قسمت action اسم فایل php مقصد رو وارد کن و توی قسمت metod گزینه post یا get رو وارد کن
بین اسکلت فرم فیلدها رو وارد کن آخر کار هم یه دونه باتن بانوع submit قرار بده مانند نمونه کد زیر
<form action="script.php" method="post">
<input type="text" value ="" name = "Edit1">اولين عدد</br>
<input type="text" value ="" name = "Edit2">دومين عدد</br>
<input type="radio" value="+" checked name = "MathCode"> +
<input type="radio" value="-" checked name = "MathCode"> -
<input type="radio" value="*" checked name = "MathCode"> *
<br/>
<!"ينجا باد نوع عمل مشخص شود">
<input type="submit" value="Result"> <!"محتوا رو به پي اچ پي تعريف ارسال ميکند">
<input type="reset" value="Clear"> <!"محتواي فرم را که تغيير داده شده است را به حالت پيش فرض در مي آورد">
</form>

newmusic
دوشنبه 09 مرداد 1391, 19:41 عصر
مرسی ولی من میخوام این اطلاعات که به این صورت ارسال میشه به صفحه script.php همزمان به یک صفحه دیگه هم بره
در واقع 2 تا صفحه دارم که توی اولی فیلد ها ها پر میشه و مقدارش هم ذخیره میشه و هم باید این مقادیر مجدد ارسلا بشه به یک صفحه دیگه و وارد فیلد های صفحه 2 هم بشه

tdkhakpur
سه شنبه 10 مرداد 1391, 00:25 صبح
مرسی ولی من میخوام این اطلاعات که به این صورت ارسال میشه به صفحه script.php همزمان به یک صفحه دیگه هم بره
در واقع 2 تا صفحه دارم که توی اولی فیلد ها ها پر میشه و مقدارش هم ذخیره میشه و هم باید این مقادیر مجدد ارسلا بشه به یک صفحه دیگه و وارد فیلد های صفحه 2 هم بشه
با یه دو نه کلیک دو php نمیتونه اجرا بشه اما میتونی وقتی php اولی اجرا شد داخلش خودت دستی داده ها رو GET کرده و به صفحه دیگه انتقال بدی.
مثل این
parent.frames[0].document.URL = "next.php?id=12";

imanitc
سه شنبه 10 مرداد 1391, 09:08 صبح
یک صفحه داریم 2 تا فیلد داره
میخوام بعد از وارد کردن اطلاعات و دکمه ثبت
این مقادیر به یک صفحه دیگه هم منتقل بشه و اون فیلدها هم پر بشه
شما ميتونيد بعد خواندن اطلاعات در صفحه مثلا script.php و ذخيره اونها متغيير ها رو توي session ذخيره کنيد بعد صفحه تون redirect کنيد به صفحه دوم يا اينکه بعد از redirect کردن در صفحه دوم اطلاعات از ديتابيستون بکشيد بيرون.