PDA

View Full Version : مشکل در restore کردن بانک اطلاعاتی

morika
دوشنبه 09 مرداد 1391, 19:49 عصر
من از بانکم که تو هاست آپلود کرده بودم یه بکاپ گرفتم که بعد تو management studio خودم restore کنم که تغییرش بدم. ولی با این error که عکسش هست روبرو شدم
از طریق windows update هم sql رو آپدیت کردم ولی نشد. حالا برای رفع این مشکل باید چیکار کنم؟ فقط باید یه sql دیگه بخرم یا میشه یه جوری درستش کرد. البته هاست هم این امکان رو نداره که بشه با ورژن پایین تر از بانک بکاپ گرفت.
راستی اگه قراره برم یه sql دیگه بخرم برم تو مغازه بگم چی؟ خب sql server 2008 همینیه که همه جا هست دیگه یارو از کجا می خواد بفهمه ورژن management studio چنده؟
ممنون

morika
دوشنبه 09 مرداد 1391, 21:18 عصر
درسته ولی اگه ورژنی که من می خرم یه موقع بالاتر از ورژن sql هاست باشه مشکلی پیش نمیاد اونوقت؟ آخه من رفتم بخرم اکثر خدمات کامپیوتری های ایران و رو هم که میشناسین با بغالی هیچ فرقی ندارن. به یارو میگم این ورژن چنده می گه نمی دونم. روش نوشته 2008. به خاطر همین می نمی تونم دقیقا ورژن 10.50.16.00 رو پیدا کنم. اگه بالاتر بشه هاست error نمیده که حالا ورژن تو بالاتره restore نمی کنم؟

ali_habibi1384
دوشنبه 09 مرداد 1391, 22:43 عصر
لازم نيست sql بخري بجاي بك آپ گيري اونو generete script كن و تيك data رو هم بزن . حالا توي هر ورژني ميتوني اونو دوباره بسازي و بازيابي كني بدون هيچ مشكل و خطايي در در sql زبون نفهم!

morika
سه شنبه 10 مرداد 1391, 00:14 صبح
ممنون از همه. با این شرایط فکر کنم با خود sql مستقیم وصل شم به هاست و کاراشو بکنم راحت تر باشه. الان اینکارو انجام دادم و بدون مشکل انجام شد فقط یذره سرعتش کمه که اونم فدای سرم
ممنون