PDA

View Full Version : استفاده از اجکس جی کوری و وب سرویس

aliasghar2010
سه شنبه 10 مرداد 1391, 10:31 صبح
با سلام خدمت دوستان
تو ای اس پی من یه صفحه واسه ورود اعضا دارم که تو این صفحه با استفاده از اجکس و جی کوری به یه تابع که تویه وب سرویسم هستش وصل می شم و چک می کنم که این یوزر هستش یا نه . حالا سوالم اینجاست که چه طور می تونم این کاربر رو بعد از شناسایی به صفحه خودش بفرستم .من واسه این کار این کد رو استفاده کردم

HttpContext.Current.Response.Redirect("user.aspx");

. ولی چون ایجکس کارش با سرور تموم نشده بود ارور میده .
یعنی سوال اصلی من اینه که چه طور تو یه وب سرویس میشه کاربر رو به یه صفحه دیگه فرستاد

با تشکر

alonemm
سه شنبه 10 مرداد 1391, 10:45 صبح
باسلام:

شما باید در وب سرویس یک متد برای چک کردن کاربران داشته باشید که از نوع bool باشه و در صورت درست بود مقدار True برگردونه.

حالا در سمت برنامه شما با یک بلاک if چک کنید که اگر جواب متد صحیح بود به صفحه موردنظر هدایت بشید.

موفق باشید.

aliasghar2010
چهارشنبه 25 مرداد 1391, 11:38 صبح
منظورتون از طرف برنامه سمت کاربر هستش؟ مگه این کار درسته ؟

Web Arman
سه شنبه 31 مرداد 1391, 13:00 عصر
باسلام:

سمت کاربر نه! یعنی شما در قسمت کدنویسی وب فرمتون جواب متدی که وظیفه این رو داره که کاربر رو مشخص کنه بگیرید و با یک شرط مشخص کنید اگر درست بود True به صفحه مورد نظر منتقل بشه.

aliasghar2010
جمعه 03 شهریور 1391, 18:37 عصر
[QUOTE=Web Arman;1576016]باسلام:
خوب ببینید مسله اینکه کد سمت سرور من همون کدایی هستن که در داخل وب سرویس قرار دارند و جای دیگه ای نیست که بخواد چک کنه و بفرسته به صفحه مورد نظر

betisa
جمعه 03 شهریور 1391, 20:40 عصر
ببینید شما ابتدا فقط کاربر رو شناسایی بکنید وقتی کاربر شناسایی شد متد شناسایی جواب بله یا نه به نرم افزار بده ( فقط همین)
وقتی این کار به اتمام رسید نرم افزار فرد رو به صفحه مورد نظر هدایت بکنه

شما به هیچ عنوان نمیتونید در سرویس ها فرد رو به صفحه ای منتقل کنید چون سرویس ها بخش مجزایی از یک نرم افزار هستند و شما فقط با سوال و جواب با اون ها ارتباط دارید