PDA

View Full Version : A network-related

masud8002k
سه شنبه 10 مرداد 1391, 20:11 عصر
سلام
این ارور چی هست برای وب سایت من میده؟؟؟
A network-related
متن کامل ارور

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: TCP Provider, error: 0 - The requested name is valid, but no data of the requested type was found.)

meisam12
سه شنبه 10 مرداد 1391, 21:42 عصر
سلام دوست عزیز
این ارور برای این است که connection string ای که ساختی اشتباه است

masud8002k
سه شنبه 10 مرداد 1391, 22:09 عصر
سلام دوست عزیز
این ارور برای این است که connection string ای که ساختی اشتباه است

این کانکشن استرینگ 2 هفته بود کار میکرد؟؟؟چطور شد بدون اینکه کاری بکنم سایتم اینجوری خوابید؟
از اول با این کار میکرد اما از دیروز این طوری شد بدون اینکه کاری بکنم

mahmood_4246
سه شنبه 10 مرداد 1391, 22:11 عصر
مشکل اصلی آدرس دهی اشتباه سرور یا درست نبودن یوزر یا پسورد بانک هست که تو connection string گذاشتی .. یه بار Sql managment تست کن ببین میتونی متصل بشی

masud8002k
سه شنبه 10 مرداد 1391, 23:07 عصر
مشکل اصلی آدرس دهی اشتباه سرور یا درست نبودن یوزر یا پسورد بانک هست که تو connection string گذاشتی .. یه بار Sql managment تست کن ببین میتونی متصل بشی
قبول باید تست کنم
اما برام اینجا جای سواله همزمان من سایتی که طراحی کردم در دو هاست آپلود کردم
تست کردم مشکلی نداشت و کار میکرد
امروز اودم یکی از سایت هام کار میکردم اون یکی این ارور رو میداد.بعد 5 ساعت اون یکی سایت هم این ارور رو داد.هر دوش هم از یک سرور خریداری کردم
برام جای تعجبه

imanasp
چهارشنبه 11 مرداد 1391, 11:13 صبح
قبول باید تست کنم
اما برام اینجا جای سواله همزمان من سایتی که طراحی کردم در دو هاست آپلود کردم
تست کردم مشکلی نداشت و کار میکرد
امروز اودم یکی از سایت هام کار میکردم اون یکی این ارور رو میداد.بعد 5 ساعت اون یکی سایت هم این ارور رو داد.هر دوش هم از یک سرور خریداری کردم
برام جای تعجبه
با مسئول فنی هاستتون تماس بگیرید این خطا زمانی اتفاق میفته که سرویس sqlServer در اصطلاح disable شده باشه

masud8002k
چهارشنبه 11 مرداد 1391, 21:45 عصر
با مسئول فنی هاستتون تماس بگیرید این خطا زمانی اتفاق میفته که سرویس sqlServer در اصطلاح disable شده باشه

ممنون از تک تک دوستان این جواب درست بود از هاست مربوطه بوده