PDA

View Full Version : سوال: مشکل کار با مستر پیج در vs2008

پروگرامنویس
سه شنبه 10 مرداد 1391, 19:16 عصر
سلام دوستان
من سایتم رو توی یه مستر پیج طراحی میکنم ،وقتی یه فرم ادد میکنم و اونو به مسترپیج اتصال میدم توی بخش دیزاین فرم هیچ چیزی نیست و صفحه سفیده!طوریکه نمیتونم چیزی رو توی ContentPlaceHolder صفحه وارد کنم:ناراحت: .البته بیشتر وقتها وقتی که یه مستر پیج میسازم اولش ContentPlaceHolder تو بخش دیزاین مستر پیچ اروور میده که باید بصورت دستی پاک و دوباره بسازم !یه چند وقت درسته ولی دوباره ارورر رو میده با این حال زمانیکه از پروژه اجرا میگیرم صفحه با قالب مسترپیج درست بالا میاد!!!.دیگه واقعا دارم کلافه میشم لطفا کمک کنیدددددددددددددد:گریه:
از پلتفرم: Vs2008 زبان C# و asp.net 3.5 استفاده میکنم

hamid_shrk
سه شنبه 10 مرداد 1391, 19:44 عصر
اگه موقع اجرا درست اجرا میشه مشکل از ویژوال استودیو تون هست.
من که به شخصه موقع طراحی اصلا با محیط design کار نمیکنم و مستقیم از تگهای html استفاده میکنم، به شما هم پیشنهاد میکنم از این روش استفاده کنید و طراحی به سبک ویندوز اپلیکیشن رو کنار بگذارید.

پروگرامنویس
چهارشنبه 11 مرداد 1391, 15:10 عصر
اگه موقع اجرا درست اجرا میشه مشکل از ویژوال استودیو تون هست.
من که به شخصه موقع طراحی اصلا با محیط design کار نمیکنم و مستقیم از تگهای html استفاده میکنم، به شما هم پیشنهاد میکنم از این روش استفاده کنید و طراحی به سبک ویندوز اپلیکیشن رو کنار بگذارید.
دوست عزیز
بهرحال برای اینکه در ContentPlaceHolder یه صفحه بخوام مطلبی رو اضافه کنم باید این بخش رو ببینم دیگه درسته!!؟
منم فکر کنم مشکل از vs باشه:متفکر:
.وای اگه کسی پیشنهادی داره بده ممنون میشم

پروگرامنویس
پنج شنبه 12 مرداد 1391, 22:38 عصر
آقایون بلاخره بعداز مدتها خودم مشکلش رو فهمیدم
البته نه از سایت های ایرانی چون من هر چی تو این انجمنهای خودمون این سوال رو پرسیدم کسی نتونست مشکل رو بفهمه هی میگفتن مشکل از نسخه Vs2008 و باید ورژن رو عوض کنم.:ناراحت::اشتباه:
چند دقه قبل گفتم من که این همه گشتم یه سرچم به انگلیسی کنم که تو همون اولین انجمن جواب رو پیدا کردم(کاش زودتر تو سایتهای انگلیسی سرچ میکردم بخدا).:لبخند:

راه حل:
من تو مسیری که سایت رو تو اون میساختم یه پوشه بود که توی اسمش از علامت "#" استفاده کرده بودم.تنها کاری که باید میکردم حذف این کاراکتر از اسم پوشه موردنظر بود همین!!:متفکر:

خدایی سرچ انگلیسی یه چیز دیگس من که واسم تجربه شد:چشمک: